Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Dragutin Miljevic

Dragutin Miljevic

Om mig

Registrerad fastighetsmäklare med stor passion för fastigheter samt intresse för affärer. Har alltid som mål att vid varje uppdrag uppnå både säljare och köpares förväntningar. En bostadsaffär är ofta en av de största investeringar man kan göra och för mig som mäklare är det extremt viktigt att ni känner er trygga och nöjda genom hela processen. Varmt välkommen att kontakta mig om ni går i sälj eller köptankar.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 okt. 2025

Norra Storgatan 3B

Lägenhet
Gislaved, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved

69,5 m²

3 rum

5 782 kr/mån

Slutpris 675 000 kr±0 %

9 712 kr/m²

Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 sep. 2025

Ljunggatan 10B

Lägenhet
Hyltebruk, Hylte kommun
Fastighetsbyrån Gislaved

63 m²

2 rum

2 389 kr/mån

Slutpris 135 000 kr-50 %

2 143 kr/m²

Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 sep. 2025

Norra Storgatan 3F

Lägenhet
Gislaved, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved

71 m²

3 rum

5 907 kr/mån

Slutpris 750 000 kr±0 %

10 563 kr/m²

Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 sep. 2025

Radhusvägen 12D

Lägenhet
Gislaved, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved

52 m²

1,5 rum

3 950 kr/mån

Slutpris 255 000 kr-4 %

4 904 kr/m²

Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 sep. 2025

Södergatan 26B

Lägenhet
Gislaved, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved

56 m²

2 rum

3 189 kr/mån

Slutpris 575 000 kr±0 %

10 268 kr/m²

Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 sep. 2025

Stengårdshult Skogslund

Villa
Stengårdshult, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved

92+52 m²

5 rum

1 323 m²

Slutpris 500 000 kr-28 %
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 sep. 2025

Södergatan 28D

Lägenhet
Gislaved, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved

44 m²

1 rum

3 009 kr/mån

Slutpris 400 000 kr-11 %

9 091 kr/m²

Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 sep. 2025

Svarvaretorpsvägen 43

Villa
Anderstorp, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved

103+103 m²

5 rum

786 m²

Slutpris 625 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 sep. 2025

Bastugränd 1C

Villa
Burseryd, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved

116+12 m²

5 rum

444 m²
  • Uteplats

Slutpris 580 000 kr-11 %
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 aug. 2025

Trollstigen 30

Villa
Gislaved, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved

106+106 m²

4 rum

546 m²

Slutpris 1 525 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 aug. 2025

Åbjörnsgatan 26C

Lägenhet
Gislaved, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved

100 m²

4 rum

7 453 kr/mån

Slutpris 350 000 kr-11 %

3 500 kr/m²

Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 aug. 2025

Radhusvägen 23D

Lägenhet
Gislaved, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved

54,5 m²

2 rum

3 827 kr/mån

Slutpris 575 000 kr-12 %

10 550 kr/m²

Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 aug. 2025

Norra vägen 31

Villa
Unnaryd, Hylte kommun
Fastighetsbyrån Gislaved

120+5 m²

4 rum

2 625 m²

Slutpris 975 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 aug. 2025

Gamla Nissastigen 6

Villa
Torup, Hylte kommun
Fastighetsbyrån Gislaved

116+76 m²

5 rum

1 104 m²

Slutpris 750 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 aug. 2025

Paradisgatan 21c

Lägenhet
Gislaved, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved

41 m²

1 rum

2 599 kr/mån

Slutpris 190 000 kr-24 %

4 634 kr/m²

Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jul. 2025

Bergåsvägen 19

Lägenhet
Anderstorp, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved

109 m²

4 rum

5 876 kr/mån

Slutpris 545 000 kr-8 %

5 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jul. 2025

Karaby Skräddarns

Villa
Bredaryd, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved

70 m²

6 rum

970 m²

Slutpris 510 000 kr-14 %
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 jul. 2025

Nygatan 11A

Villa
Anderstorp, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved

195+13 m²

7 rum

1 386 m²

Slutpris 2 775 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 jun. 2025

Granatgatan 81

Lägenhet
Gislaved, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved

115,5 m²

5 rum

7 627 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 340 000 kr-9 %

2 944 kr/m²

Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 jun. 2025

Norra Storgatan 3G

Lägenhet
Gislaved, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved

37,5 m²

1 rum

3 120 kr/mån

Slutpris 255 000 kr+2 %

6 800 kr/m²

Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 jun. 2025

Önna Landsgärdet

Villa
Broaryd, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved

74+5 m²

6 rum

6 251 m²

Slutpris 750 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jun. 2025

Villagatan 3

Villa
Smålandsstenar, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved

106+64 m²

6 rum

1 127 m²

Slutpris 970 000 kr-11 %
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jun. 2025

Vanered 106

Villa
Kinnared, Hylte kommun
Fastighetsbyrån Gislaved

73 m²

4 rum

5 272 m²

Slutpris 700 000 kr+17 %
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2025

Örerydsvägen 30

Villa
Öreryd, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved

124+60 m²

8 rum

3 661 m²

Slutpris 1 400 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 maj. 2025

Linnégatan 5 E

Lägenhet
Gislaved, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved

80 m²

3 rum

4 579 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 475 000 kr±0 %

5 938 kr/m²

Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved

Visar 26 - 50 av 50