Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Gislaved

Fastighetsbyrån Gislaved

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
Anderstorp, Gislaveds kommun

Svarvaretorpsvägen 5A

Tomt
Anderstorp, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved
275 000 kr
764 m²
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
3 rum lägenhet på Radhusvägen 41 Gislaved, Gislaveds kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Radhusvägen 41 Gislaved, Gislaveds kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Radhusvägen 41 Gislaved, Gislaveds kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Radhusvägen 41 Gislaved, Gislaveds kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Radhusvägen 41 Gislaved, Gislaveds kommun - bild 5

Radhusvägen 41

Lägenhet
Gislaved, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved
695 000 kr
89 m²
3 rum
6 540 kr/mån
7 809 kr/m²

Välkommen till en ljus och trivsam hörnlägenhet om 89 kvm i BRF Lärlingen. Här bor vi med fint ljusinsläpp från flera håll och en bra planlösning på två plan som skapar bra flöde mellan rummen och gott om plats för både vardag och umgänge. Det generösa vardagsrummet blir hemmets naturliga samlingspunkt. Här ryms både soffgrupp och en större matplats för middagar, samtal och sociala stunder. Från…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
4 rum villa på Vinbärsvägen 1 Smålandsstenar, Gislaveds kommun - bild 1
4 rum villa på Vinbärsvägen 1 Smålandsstenar, Gislaveds kommun - bild 2
4 rum villa på Vinbärsvägen 1 Smålandsstenar, Gislaveds kommun - bild 3
4 rum villa på Vinbärsvägen 1 Smålandsstenar, Gislaveds kommun - bild 4
4 rum villa på Vinbärsvägen 1 Smålandsstenar, Gislaveds kommun - bild 5

Vinbärsvägen 1

Villa
Smålandsstenar, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved
1 495 000 kr
117 + 35 m²
4 rum
865 m² tomt

Välkomna till denna välplanerade enplansvilla från Myresjöhus, byggd 1983, erbjuder ett bekvämt och lättskött boende med plats för både familjeliv och avkoppling. Huset rymmer idag ett rymligt master bedroom, ett hemtrevligt kök i anslutning till en separat matsal, samt ett mysigt sovrum som passar perfekt för barn eller gäster. Det ljusa vardagsrummet bjuder in till umgänge och avkoppling, och…

Premium
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
3 rum lägenhet på Norra Storgatan 3F Gislaved, Gislaveds kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Norra Storgatan 3F Gislaved, Gislaveds kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Norra Storgatan 3F Gislaved, Gislaveds kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Norra Storgatan 3F Gislaved, Gislaveds kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Norra Storgatan 3F Gislaved, Gislaveds kommun - bild 5

Norra Storgatan 3F

Lägenhet
Gislaved, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved
650 000 kr
71 m²
3 rum
vån 2/3
5 907 kr/mån
9 155 kr/m²

Letar ni efter en lägenhet med det där lilla extra, där ni bara kan flytta in utan att behöva lägga tid på renovering, då är detta bostaden för er! Välkommen till denna trevliga bostadsrätt belägen i populära HSB Krabban i Gislaved. Med ett läge på våningsplan 2 av 3 erbjuds du en vardag i bekväm och charmig miljö. Inbjudande interiör med ny modern öppen planlösning mellan kök och vardagsrum.…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Gislaved, Gislaveds kommun

Norra Storgatan 3R

Lägenhet
Gislaved, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved
630 000 kr
71,5 m²
3 rum
vån 2/3
6 098 kr/mån
8 811 kr/m²
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
6 rum villa på Söderåsvägen 11 Anderstorp, Gislaveds kommun - bild 1
6 rum villa på Söderåsvägen 11 Anderstorp, Gislaveds kommun - bild 2
6 rum villa på Söderåsvägen 11 Anderstorp, Gislaveds kommun - bild 3
6 rum villa på Söderåsvägen 11 Anderstorp, Gislaveds kommun - bild 4
6 rum villa på Söderåsvägen 11 Anderstorp, Gislaveds kommun - bild 5

Söderåsvägen 11

Villa
Anderstorp, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved
1 395 000 kr
145 + 28 m²
6 rum
1 076 m² tomt

Välkommen till ett trivsamt hem i hjärtat av Anderstorp. Här väntar en charmig och välplanerad souterrängvilla med ett fantastiskt läge, Lugnt, barnvänligt och med naturen som närmsta granne. På den stillsamma återvändsgatan bor du med trygghet och ro, samtidigt som allt du behöver finns på bekvämt avstånd. Huset rymmer två rymliga plan med gott om plats för hela familjen. Det ljusa och…

Premium
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
2 rum lägenhet på Radhusvägen 23A Gislaved, Gislaveds kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Radhusvägen 23A Gislaved, Gislaveds kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Radhusvägen 23A Gislaved, Gislaveds kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Radhusvägen 23A Gislaved, Gislaveds kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Radhusvägen 23A Gislaved, Gislaveds kommun - bild 5
Imorgon kl 17:30

Radhusvägen 23A

Lägenhet
Gislaved, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved
645 000 kr
55 m²
2 rum
vån 2/3
3 952 kr/mån
11 727 kr/m²

Välkommen till denna stilfulla tvåa i populära Brf Framtiden med låg månadsavgift och en genomtänkt planlösning. De smakfulla materialvalen och den harmoniska färgsättningen gör detta till ett hem att verkligen trivas i. Här möts du av en inbjudande hall med slitstarkt klinkergolv som elegant övergår i vacker parkett, vilken löper vidare genom bostaden och skapar en enhetlig känsla. Det moderna…

Premium
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Gislaved, Gislaveds kommun
Imorgon kl 16:45

Radhusvägen 23D

Lägenhet
Gislaved, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved
650 000 kr
61 m²
2 rum
vån 2/3
4 041 kr/mån
10 656 kr/m²
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
5 rum villa på Nygatan 9 Anderstorp, Gislaveds kommun - bild 1
5 rum villa på Nygatan 9 Anderstorp, Gislaveds kommun - bild 2
5 rum villa på Nygatan 9 Anderstorp, Gislaveds kommun - bild 3
5 rum villa på Nygatan 9 Anderstorp, Gislaveds kommun - bild 4
5 rum villa på Nygatan 9 Anderstorp, Gislaveds kommun - bild 5

Nygatan 9

Villa
Anderstorp, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved
1 245 000 kr
143 + 5 m²
5 rum
1 979 m² tomt

Med sitt centrala läge och med korta avstånd till skolor och sportanläggningar kan ni här få ett praktiskt och bekvämt boende. På fastigheten finns en gedigen 1 1/2 plans villa och på den stora tomten om nästan 2 000 kvm finns utöver bostadshuset även ett Gårdshus med bra garage (fjärrstyrd port) samt mycket plats till hobbyverkstad och förvaring.

Fastighetsbyrån Gislaved
2 350 000 kr
130 + 76 m²
6 rum
4 537 m² tomt
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Skeppshult, Gislaveds kommun

Storgatan 80

Villa
Skeppshult, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved
1 425 000 kr
198 + 60 m²
6 rum
1 320 m² tomt
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
3 rum lägenhet på Bokvägen 1 Gislaved, Gislaveds kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Bokvägen 1 Gislaved, Gislaveds kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Bokvägen 1 Gislaved, Gislaveds kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Bokvägen 1 Gislaved, Gislaveds kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Bokvägen 1 Gislaved, Gislaveds kommun - bild 5
Imorgon kl 18:15

Bokvägen 1

Lägenhet
Gislaved, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved
450 000 kr
81 m²
3 rum
vån 1/2
6 150 kr/mån
5 556 kr/m²

Välkommen till BRF Lindén och denna trivsamma hörnlägenhet med ett fantastiskt ljusinsläpp och ett läge som passar perfekt för familjen. Här bor ni med bekvämt avstånd till centrum, skolor, idrottshallar och grönområden. Lägenheten erbjuder en välplanerad planlösning med ett stilrent kök renoverat 2019, helkaklat badrum samt två rofyllda sovrum, varav ett med garderober. Förvaringsmöjligheterna…

Premium
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Gislaved, Gislaveds kommun

Gröna Vägen 20

Lägenhet
Gislaved, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved
100 000 kr
17 m²
1 rum
vån 3/3
2 165 kr/mån
5 882 kr/m²
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
2 rum lägenhet på Södra Långgatan 26c Smålandsstenar, Gislaveds kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Södra Långgatan 26c Smålandsstenar, Gislaveds kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Södra Långgatan 26c Smålandsstenar, Gislaveds kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Södra Långgatan 26c Smålandsstenar, Gislaveds kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Södra Långgatan 26c Smålandsstenar, Gislaveds kommun - bild 5

Södra Långgatan 26c

Lägenhet
Smålandsstenar, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved
795 000 kr
60 m²
2 rum
vån 1/3
3 924 kr/mån
13 250 kr/m²

Välkommen till denna stilfulla tvåa på första våningen i populära Brf Annero, där moderna materialval, smakfulla ytskikt och låg månadsavgift kombineras med ett trivsamt och bekvämt boende. Att bo på första våningen innebär dessutom en extra bekvämlighet, lättillgängligt och praktiskt utan hissberoende. Lägenheten är totalrenoverad med nytt kök, nytt badrum, ny el och genomgående parkettgolv,…

Premium
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
4 rum villa på Södra Bäckhultsgatan 12 Gislaved, Gislaveds kommun - bild 1
4 rum villa på Södra Bäckhultsgatan 12 Gislaved, Gislaveds kommun - bild 2
4 rum villa på Södra Bäckhultsgatan 12 Gislaved, Gislaveds kommun - bild 3
4 rum villa på Södra Bäckhultsgatan 12 Gislaved, Gislaveds kommun - bild 4
4 rum villa på Södra Bäckhultsgatan 12 Gislaved, Gislaveds kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 16:45

Södra Bäckhultsgatan 12

Villa
Gislaved, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved
2 075 000 kr
166 + 39 m²
4 rum
800 m² tomt

Välkommen till en charmig och välplanerad 1½-plansvilla i ett lugnt och eftertraktat område på Sörgården. Här erbjuds ett trivsamt boende med närhet till vacker natur, natursköna promenadstråk och motionsslingor. Området är familjevänligt med skola i närheten samt smidiga cykelvägar till centrum. Fastigheten erbjuder dessutom uteplatser i flera väderstreck och ett fantastiskt uterum, perfekta…

Premium
Balkong
Uteplats
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
1,5 rum lägenhet på Bokvägen 5A Gislaved, Gislaveds kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Bokvägen 5A Gislaved, Gislaveds kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Bokvägen 5A Gislaved, Gislaveds kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Bokvägen 5A Gislaved, Gislaveds kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Bokvägen 5A Gislaved, Gislaveds kommun - bild 5

Bokvägen 5A

Lägenhet
Gislaved, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved
275 000 kr
48,5 m²
1,5 rum
vån 1/2
3 919 kr/mån
5 670 kr/m²

Välkommen till BRF Lindén – ett bekvämt och trivsamt boende i markplan! Här ges nu möjlighet att förvärva en trivsam och välplanerad bostadsrätt, helt utan trappor och med egen ingång, vilket skapar en extra känsla av frihet och bekvämlighet i vardagen. Bostaden erbjuder ett hemtrevligt kök med goda arbetsytor och plats för matbord, perfekt för både vardagsmiddagar och sociala tillfällen.…

Premium
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Gislaved, Gislaveds kommun

Åviksvägen 10

Villa
Gislaved, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved
2 150 000 kr
175 m²
714 m² tomt
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Smålandsstenar, Gislaveds kommun

Körsbärsvägen 15

Villa
Smålandsstenar, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved
1 675 000 kr
170 + 55 m²
6 rum
910 m² tomt
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
villa på Baldersvägen 30 Gislaved, Gislaveds kommun - bild 1
villa på Baldersvägen 30 Gislaved, Gislaveds kommun - bild 2
villa på Baldersvägen 30 Gislaved, Gislaveds kommun - bild 3
villa på Baldersvägen 30 Gislaved, Gislaveds kommun - bild 4
villa på Baldersvägen 30 Gislaved, Gislaveds kommun - bild 5

Baldersvägen 30

Villa
Gislaved, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved
3 250 000 kr
450 + 90 m²
2 177 m² tomt

Här ges ni flera möjligheter. Fastighet med goda intäkter där ni som idag kan hyra ut de två lägenheterna samt industrilokalen eller kan ni välja att använda hela eller delar av ytorna för eget boende/egen verksamhet. Uppvärmning sker med Jordvärme inklusive kulvert ut till Industribyggnaden, personal/kontorsytor har hög standard med vattenburen golvvärme. En avdelning med tvätthall där godkänd…