Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Nina Ekberg

Nina Ekberg

Om mig

Har en bakgrund inom bygg och nyproduktion sedan 2008, detta har gett mig en bred kunskap inom området. Har arbetat som mäklare sedan 2020. Det är så mycket mer säljare och köpare upplever i processen så det är viktigt att se helheten. Med Fastighetsbyrån i ryggen - Sveriges största mäklarbyrå - ger jag dig de absolut bästa förutsättningarna för en riktigt lyckad affär! All hemnet statistik borta pga. byte av byrå men välkomna att kontakta mig för mer information. 070-959 45 45
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Skogvaktarvägen 57D, Odlaren, Eskilstuna kommun
  • Såld 1 jun. 2025

Skogvaktarvägen 57D

Villa
Odlaren, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

170+53 m²

7 rum

2 422 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 6 550 000 kr+1 %
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Gredbergsgatan 7B, Gredby, Eskilstuna kommun
  • Såld 26 maj. 2025

Gredbergsgatan 7B

Lägenhet
Gredby, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

58,5 m²

2 rum

3 312 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 795 000 kr±0 %

13 590 kr/m²

Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Cornelius väg 24, Närsjö, Eskilstuna kommun
  • Såld 22 maj. 2025

Cornelius väg 24

Fritidshus
Närsjö, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

25 m²

2 rum

839 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 800 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Georg Nyströmsgatan 23D, Torshälla, Eskilstuna kommun
  • Såld 22 maj. 2025

Georg Nyströmsgatan 23D

Radhus
Torshälla, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

95,5 m²

4 rum

4 795 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 770 000 kr+1 %

18 534 kr/m²

Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Gredbergsgatan 10B, Gredby, Eskilstuna kommun
  • Såld 17 maj. 2025

Gredbergsgatan 10B

Lägenhet
Gredby, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

56 m²

2 rum

3 883 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 995 000 kr±0 %

17 768 kr/m²

Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Bryggaregatan 8B, Norr, Eskilstuna kommun
  • Såld 10 maj. 2025

Bryggaregatan 8B

Lägenhet
Norr, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

26,5 m²

1 rum

1 181 kr/mån

Slutpris 500 000 kr+5 %

18 868 kr/m²

Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna

Visar 26 - 31 av 31