Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Nina Ekberg

Nina Ekberg

Om mig

Har en bakgrund inom bygg och nyproduktion sedan 2008, detta har gett mig en bred kunskap inom området. Har arbetat som mäklare sedan 2020. Det är så mycket mer säljare och köpare upplever i processen så det är viktigt att se helheten. Med Fastighetsbyrån i ryggen - Sveriges största mäklarbyrå - ger jag dig de absolut bästa förutsättningarna för en riktigt lyckad affär! All hemnet statistik borta pga. byte av byrå men välkomna att kontakta mig för mer information. 070-959 45 45
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Älunda Almhagen 1, Hållsta, Eskilstuna kommun
  • Såld 7 maj. 2026

Älunda Almhagen 1

Villa
Hållsta, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

145+15 m²

5 rum

2 202 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 200 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026

Snopptorpsgatan 29

Radhus
Eskilstuna, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

147 m²

5 rum

Slutpris 5 240 000 kr
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Bergsbovägen 12, Hagnestahill, Eskilstuna kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Bergsbovägen 12

Villa
Hagnestahill, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

130+94 m²

5 rum

1 272 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 250 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Gränsgatan 15, Norr, Eskilstuna kommun
  • Såld 28 apr. 2026

Gränsgatan 15

Lägenhet
Norr, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

59,3 m²

2 rum

3 382 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 265 000 kr-2 %

21 332 kr/m²

Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Norrskogsvägen 4, Helgestahill, Eskilstuna kommun
  • Såld 28 apr. 2026

Norrskogsvägen 4

Villa
Helgestahill, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

129+123 m²

5 rum

1 389 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 200 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fördelningsgatan 31, Djurgården, Eskilstuna kommun
  • Såld 23 apr. 2026

Fördelningsgatan 31

Villa
Djurgården, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

161+70 m²

7 rum

811 m²
  • Uteplats

Slutpris 7 500 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Eleonoragatan 12B, Norr, Eskilstuna kommun
  • Såld 23 apr. 2026

Eleonoragatan 12B

Lägenhet
Norr, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

86 m²

3 rum

4 847 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 380 000 kr-8 %

16 047 kr/m²

Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Västeråsvägen 14C, Tunavallen, Eskilstuna kommun
  • Såld 15 apr. 2026

Västeråsvägen 14C

Lägenhet
Tunavallen, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

58 m²

2 rum

4 420 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 600 000 kr-14 %

10 345 kr/m²

Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Nattsländevägen 8, Odlaren, Eskilstuna kommun
  • Såld 31 mar. 2026

Nattsländevägen 8

Radhus
Odlaren, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

112 m²

4 rum

5 972 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 695 000 kr±0 %

24 063 kr/m²

Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Stenkvistavägen 10, Snopptorp, Eskilstuna kommun
  • Såld 26 mar. 2026

Stenkvistavägen 10

Lägenhet
Snopptorp, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

54,5 m²

2 rum

3 453 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 995 000 kr±0 %

18 257 kr/m²

Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Älgstigen 4, Solvik, Eskilstuna kommun
  • Såld 17 mar. 2026

Älgstigen 4

Villa
Solvik, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

163 m²

5 rum

1 983 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 900 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Morellvägen 12, Skiftinge, Eskilstuna kommun
  • Såld 25 feb. 2026

Morellvägen 12

Villa
Skiftinge, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

112+112 m²

4 rum

910 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 100 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fristadsgatan 8C, Årby, Eskilstuna kommun
  • Såld 25 feb. 2026

Fristadsgatan 8C

Lägenhet
Årby, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

73,9 m²

3 rum

3 660 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 500 000 kr-16 %

6 766 kr/m²

Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Torshällavägen 5A, Norr, Eskilstuna kommun
  • Såld 22 feb. 2026

Torshällavägen 5A

Lägenhet
Norr, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

51,7 m²

2 rum

3 028 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 995 000 kr±0 %

19 246 kr/m²

Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fristadsgatan 4B, Årby, Eskilstuna kommun
  • Såld 10 feb. 2026

Fristadsgatan 4B

Lägenhet
Årby, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

63,5 m²

2 rum

3 169 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 815 000 kr-1 %

12 835 kr/m²

Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Hasselvägen 1, Kjula, Eskilstuna kommun
  • Såld 18 dec. 2025

Hasselvägen 1

Villa
Kjula, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

105+135 m²

4 rum

1 302 m²

Slutpris 3 150 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Strandgatan 24B , Stadsparken/centralt, Eskilstuna kommun
  • Såld 18 nov. 2025

Strandgatan 24B

Lägenhet
Stadsparken/centralt, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

82 m²

3 rum

5 006 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 545 000 kr+2 %

31 037 kr/m²

Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 nov. 2025

Grankvistgatan 6

Lägenhet
Kronskogen, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

97 m²

4 rum

5 681 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 095 000 kr±0 %

31 907 kr/m²

Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Kyrkogatan 1A, Centralt, Eskilstuna kommun
  • Såld 30 okt. 2025

Kyrkogatan 1A

Lägenhet
Centralt, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

67 m²

3 rum

3 908 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 670 000 kr-10 %

24 925 kr/m²

Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Öhrlingsgatan 23, Söder, Eskilstuna kommun
  • Såld 21 okt. 2025

Öhrlingsgatan 23

Villa
Söder, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

94+72 m²

4 rum

479 m²
  • Balkong

Slutpris 2 200 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 okt. 2025

Granskogsgatan 28

Villa
Snälltorpet, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

130 m²

4 rum

1 097 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 900 000 kr+1 %
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Gredbergsgatan 10B, Gredby, Eskilstuna kommun
  • Såld 27 sep. 2025

Gredbergsgatan 10B

Lägenhet
Gredby, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

56 m²

2 rum

3 883 kr/mån

Slutpris 695 000 kr±0 %

12 411 kr/m²

Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Heljestrandsgatan 3B, Norr, Eskilstuna kommun
  • Såld 19 sep. 2025

Heljestrandsgatan 3B

Lägenhet
Norr, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

54 m²

2 rum

3 538 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 700 000 kr-7 %

12 963 kr/m²

Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Åsavägen 17, Skogstorp, Eskilstuna kommun
  • Såld 17 jun. 2025

Åsavägen 17

Villa
Skogstorp, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

158 m²

6 rum

841 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 850 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Tjädervägen 70, Ängsholmen -Mälarnära, Eskilstuna kommun
  • Såld 5 jun. 2025

Tjädervägen 70

Villa
Ängsholmen -Mälarnära, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna

190+70 m²

7 rum

1 085 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 6 900 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna

Visar 1 - 25 av 31