Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Tina Evertsson

Tina Evertsson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
På landet, Eksjö kommun
Sön 17 maj kl 13:30

Bredagård Sanden 1

Gård/Skog
På landet, Eksjö kommun
Fastighetsbyrån Eksjö
2 500 000 kr
80 m²
4 rum
3,6 ha tomt
Balkong
Uteplats
Fastighetsbyrån Eksjö
Fastighetsbyrån Eksjö
Norr, Eksjö kommun

Repslagaregatan 3A

Lägenhet
Norr, Eksjö kommun
Fastighetsbyrån Eksjö
750 000 kr
55 m²
2 rum
vån 1/3
3 524 kr/mån
13 636 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Eksjö
Fastighetsbyrån Eksjö
Söder, Eksjö kommun

Floragatan 15 B

Radhus
Söder, Eksjö kommun
Fastighetsbyrån Eksjö
1 695 000 kr
115,5 m²
4 rum
4 332 kr/mån
14 675 kr/m²
Uteplats
Fastighetsbyrån Eksjö
Fastighetsbyrån Eksjö
Norr, Eksjö kommun

Stockholmsvägen 13 B, BV

Lägenhet
Norr, Eksjö kommun
Fastighetsbyrån Eksjö
485 000 kr
33 m²
1 rum
vån 1/3
2 068 kr/mån
14 697 kr/m²
Fastighetsbyrån Eksjö
Fastighetsbyrån Eksjö

Visar alla 4