- Sök mäklare
- Fastighetsbyrån Bromölla
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025
Mäklare
Mäklarkontorets försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.
Maps Data: Google © 2026
Kantarellvägen 8
Gualöv, Bromölla kommun
87+19 m²
5 rum
- Uteplats
Slutpris 650 000 kr-18 %
Fastighetsbyrån Bromölla
Maps Data: Google © 2026
Stationsgatan 4
Bromölla, Bromölla kommun
124 m²
5 rum
- Uteplats
Slutpris 1 425 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Bromölla
Maps Data: Google © 2026
Hammars väg 18
Näsum, Bromölla kommun
114+97 m²
4 rum
- Uteplats
Slutpris 2 275 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Bromölla
Maps Data: Google © 2026
Villagatan 28A
Bromölla, Bromölla kommun
105,5 m²
4 rum
Slutpris 545 000 kr-5 %
5 166 kr/m²
Fastighetsbyrån Bromölla
Visar 51 - 54 av 54