Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Bromölla

Fastighetsbyrån Bromölla

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 okt. 2025

Vinkelgatan 13

Villa
Bromölla, Bromölla kommun
Fastighetsbyrån Bromölla

110+110 m²

4 rum

1 004 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 450 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Bromölla
Fastighetsbyrån Bromölla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 okt. 2025

Oruddsvägen 4

Villa
Ivetofta, Bromölla kommun
Fastighetsbyrån Bromölla

144+124 m²

5 rum

831 m²

Slutpris 1 850 000 kr-16 %
Fastighetsbyrån Bromölla
Fastighetsbyrån Bromölla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 okt. 2025

Leingarydsvägen 80-111

Villa
Bromölla, Bromölla kommun
Fastighetsbyrån Bromölla

70+33 m²

7 617 m²

Slutpris 595 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Bromölla
Fastighetsbyrån Bromölla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 sep. 2025

Sandvägen 9

Villa
Gualöv, Bromölla kommun
Fastighetsbyrån Bromölla

91+53 m²

3 rum

1 269 m²

Slutpris 1 050 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Bromölla
Fastighetsbyrån Bromölla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 sep. 2025

Tunnbygatan 21

Villa
Bromölla, Bromölla kommun
Fastighetsbyrån Bromölla

85+125 m²

5 rum

862 m²

Slutpris 910 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Bromölla
Fastighetsbyrån Bromölla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 sep. 2025

Ljungvägen 40

Villa
Bromölla, Bromölla kommun
Fastighetsbyrån Bromölla

112 m²

4 rum

1 040 m²

Slutpris 825 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Bromölla
Fastighetsbyrån Bromölla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 sep. 2025

Mandelblomsvägen 4

Villa
Bromölla, Bromölla kommun
Fastighetsbyrån Bromölla

85+80 m²

5 rum

1 327 m²

Slutpris 1 200 000 kr-16 %
Fastighetsbyrån Bromölla
Fastighetsbyrån Bromölla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 sep. 2025

Ågatan 2 H

Radhus
Bromölla, Bromölla kommun
Fastighetsbyrån Bromölla

116 m²

4 rum

6 109 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 900 000 kr-25 %

7 759 kr/m²

Fastighetsbyrån Bromölla
Fastighetsbyrån Bromölla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 sep. 2025

Skånegatan 10A

Villa
Bromölla, Bromölla kommun
Fastighetsbyrån Bromölla

195 m²

7 rum

1 019 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 225 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Bromölla
Fastighetsbyrån Bromölla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 sep. 2025

Hagagatan 45

Villa
Bromölla, Bromölla kommun
Fastighetsbyrån Bromölla

100+115 m²

4 rum

1 354 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 400 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Bromölla
Fastighetsbyrån Bromölla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 aug. 2025

Byvägen 16 & 18

Villa
Gualöv, Bromölla kommun
Fastighetsbyrån Bromölla

160+110 m²

6 rum

2 467 m²

Slutpris 1 350 000 kr-15 %
Fastighetsbyrån Bromölla
Fastighetsbyrån Bromölla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 aug. 2025

Östra gränd 7P

Radhus
Östra Gränd, Bromölla kommun
Fastighetsbyrån Bromölla

113 m²

5 rum

232 m²
  • Uteplats

Slutpris 970 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Bromölla
Fastighetsbyrån Bromölla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 aug. 2025

Ferehusvägen 2 B

Villa
Ferehusen, Bromölla kommun
Fastighetsbyrån Bromölla

112+74 m²

4 rum

1 262 m²

Slutpris 1 825 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Bromölla
Fastighetsbyrån Bromölla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 aug. 2025

Kantarellvägen 21

Villa
Gualöv, Bromölla kommun
Fastighetsbyrån Bromölla

122+109 m²

4 rum

892 m²

Slutpris 1 400 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Bromölla
Fastighetsbyrån Bromölla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 aug. 2025

Hermansens gata 9

Villa
Bromölla, Bromölla kommun
Fastighetsbyrån Bromölla

114+114 m²

6 rum

936 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 175 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Bromölla
Fastighetsbyrån Bromölla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jul. 2025

Köpmangatan 37

Villa
Bromölla, Bromölla kommun
Fastighetsbyrån Bromölla

84+84 m²

5 rum

1 791 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 350 000 kr+4 %
Fastighetsbyrån Bromölla
Fastighetsbyrån Bromölla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 jun. 2025

Bruksgatan 4 C

Lägenhet
Bromölla, Bromölla kommun
Fastighetsbyrån Bromölla

78,3 m²

3 rum

2 601 kr/mån

Slutpris 525 000 kr-12 %

6 705 kr/m²

Fastighetsbyrån Bromölla
Fastighetsbyrån Bromölla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 jun. 2025

Egnahemsvägen 10

Villa
Gualöv, Bromölla kommun
Fastighetsbyrån Bromölla

92 m²

4 rum

884 m²

Slutpris 1 300 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Bromölla
Fastighetsbyrån Bromölla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 jun. 2025

Kyrkvägen 40

Villa
Ivetofta, Bromölla kommun
Fastighetsbyrån Bromölla

140+52 m²

5 rum

1 156 m²
  • Balkong

Slutpris 1 500 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Bromölla
Fastighetsbyrån Bromölla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 jun. 2025

Östra gränd 5S

Radhus
Östra Gränd, Bromölla kommun
Fastighetsbyrån Bromölla

113 m²

5 rum

296 m²

Slutpris 875 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Bromölla
Fastighetsbyrån Bromölla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 jun. 2025

Norreskogsvägen 44-8

Gård/Skog
Ivetofta, Bromölla kommun
Fastighetsbyrån Bromölla

150 m²

4 rum

2,6 ha
  • Uteplats

Slutpris 5 400 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Bromölla
Fastighetsbyrån Bromölla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 jun. 2025

Ågatan 11B

Lägenhet
Bromölla, Bromölla kommun
Fastighetsbyrån Bromölla

27,5 m²

1 rum

1 939 kr/mån

Slutpris 130 000 kr+4 %

4 727 kr/m²

Fastighetsbyrån Bromölla
Fastighetsbyrån Bromölla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 maj. 2025

Ågatan 31B

Lägenhet
Bromölla, Bromölla kommun
Fastighetsbyrån Bromölla

71 m²

3 rum

5 411 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 300 000 kr-20 %

4 225 kr/m²

Fastighetsbyrån Bromölla
Fastighetsbyrån Bromölla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 maj. 2025

Stationsgatan 22

Villa
Bromölla, Bromölla kommun
Fastighetsbyrån Bromölla

85+17 m²

3 rum

770 m²
  • Uteplats

Slutpris 680 000 kr-20 %
Fastighetsbyrån Bromölla
Fastighetsbyrån Bromölla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 maj. 2025

Dalagatan 10

Villa
Bromölla, Bromölla kommun
Fastighetsbyrån Bromölla

123+27 m²

5 rum

930 m²

Slutpris 2 195 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Bromölla
Fastighetsbyrån Bromölla

Visar 26 - 50 av 54