Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Nouhad Jalloul

Nouhad Jalloul

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Vasagatan 14 A , Hagalund/dagny, Borlänge kommun
  • Såld 30 mar. 2026
profilfoto på mäklare
NouhadJalloul

Vasagatan 14 A

Lägenhet
Hagalund/dagny, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

73 m²

3 rum

3 531 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 500 000 kr-3 %

20 548 kr/m²

Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Tångringsgatan 6 A, Hagalund, Borlänge kommun
  • Såld 25 mar. 2026
profilfoto på mäklare
NouhadJalloul

Tångringsgatan 6 A

Lägenhet
Hagalund, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

82,5 m²

3 rum

4 163 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 525 000 kr-4 %

18 485 kr/m²

Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Tångringsgatan 39, Hagalund, Borlänge kommun
  • Såld 19 mar. 2026
profilfoto på mäklare
NouhadJalloul

Tångringsgatan 39

Lägenhet
Hagalund, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

62,5 m²

2 rum

4 921 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 060 000 kr-3 %

16 960 kr/m²

Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Engelbrektsgatan 13 B, Hagalund, Borlänge kommun
  • Såld 12 mar. 2026
profilfoto på mäklare
NouhadJalloul

Engelbrektsgatan 13 B

Lägenhet
Hagalund, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

57 m²

2 rum

3 743 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 025 000 kr-6 %

17 982 kr/m²

Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Trädgårdsgatan 2 A, Centrum, Borlänge kommun
  • Såld 10 mar. 2026
profilfoto på mäklare
NouhadJalloul

Trädgårdsgatan 2 A

Lägenhet
Centrum, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

65,5 m²

2 rum

4 820 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 950 000 kr-5 %

14 504 kr/m²

Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Gårdsvägen 4, Färjegårdarna, Borlänge kommun
  • Såld 9 mar. 2026
profilfoto på mäklare
NouhadJalloul

Gårdsvägen 4

Villa
Färjegårdarna, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

158 m²

7 rum

614 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 400 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Källparksgatan 43, Domnarvet, Borlänge kommun
  • Såld 7 mar. 2026
profilfoto på mäklare
NouhadJalloul

Källparksgatan 43

Radhus
Domnarvet, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

121 m²

4 rum

7 813 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 600 000 kr±0 %

13 223 kr/m²

Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Gamla Tunavägen 47 I, Gylle, Borlänge kommun
  • Såld 5 mar. 2026
profilfoto på mäklare
NouhadJalloul

Gamla Tunavägen 47 I

Lägenhet
Gylle, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

101,5 m²

4 rum

6 035 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 050 000 kr-2 %

20 197 kr/m²

Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Snöågatan 14 A, Forssa, Borlänge kommun
  • Såld 4 feb. 2026
profilfoto på mäklare
NouhadJalloul

Snöågatan 14 A

Lägenhet
Forssa, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

63 m²

2 rum

3 579 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 095 000 kr±0 %

17 381 kr/m²

Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Mejerigatan 7 A, Gylletäppan, Borlänge kommun
  • Såld 18 jan. 2026
profilfoto på mäklare
NouhadJalloul

Mejerigatan 7 A

Lägenhet
Gylletäppan, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

116 m²

4 rum

7 391 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 530 000 kr-1 %

13 190 kr/m²

Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Hagavägen 38, Hagalund, Borlänge kommun
  • Såld 12 dec. 2025
profilfoto på mäklare
NouhadJalloul

Hagavägen 38

Lägenhet
Hagalund, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

59 m²

2 rum

4 016 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 950 000 kr-5 %

16 102 kr/m²

Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Bältargatan 4, Gylletäppan, Borlänge kommun
  • Såld 8 dec. 2025
profilfoto på mäklare
NouhadJalloul

Bältargatan 4

Radhus
Gylletäppan, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

87+46 m²

4 rum

566 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 450 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Korsgårdsvägen 28, Hytting, Borlänge kommun
  • Såld 18 okt. 2025
profilfoto på mäklare
NouhadJalloul

Korsgårdsvägen 28

Villa
Hytting, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

131 m²

6 rum

1,1 ha
  • Uteplats

Slutpris 2 500 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Snöågatan 6 A, Forssa, Borlänge kommun
  • Såld 11 okt. 2025
profilfoto på mäklare
NouhadJalloul

Snöågatan 6 A

Lägenhet
Forssa, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

64 m²

2 rum

3 631 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 750 000 kr-12 %

11 719 kr/m²

Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Violstigen 5, Borlänge, Borlänge kommun
  • Såld 9 okt. 2025
profilfoto på mäklare
NouhadJalloul

Violstigen 5

Villa
Borlänge, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

91+20 m²

4 rum

1 050 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 800 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Symfonivägen 2, Forssa, Borlänge kommun
  • Såld 3 okt. 2025
profilfoto på mäklare
NouhadJalloul

Symfonivägen 2

Radhus
Forssa, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

107 m²

4 rum

466 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 375 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Stafettvägen 22, Kvarnsveden, Borlänge kommun
  • Såld 18 sep. 2025
profilfoto på mäklare
NouhadJalloul

Stafettvägen 22

Villa
Kvarnsveden, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

153+40 m²

6 rum

1 143 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 725 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Vasagatan 10 A, Hagalund/dagny, Borlänge kommun
  • Såld 15 aug. 2025
profilfoto på mäklare
NouhadJalloul

Vasagatan 10 A

Lägenhet
Hagalund/dagny, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

45,5 m²

2 rum

2 689 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 950 000 kr+6 %

20 879 kr/m²

Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 jul. 2025
profilfoto på mäklare
NouhadJalloul

Källparksgatan 9

Radhus
Domnarvet, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

110 m²

5 rum

7 051 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 565 000 kr+1 %

14 227 kr/m²

Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Wittenströmsgatan 4, Domnarvet, Borlänge kommun
  • Såld 25 jul. 2025
profilfoto på mäklare
NouhadJalloul

Wittenströmsgatan 4

Villa
Domnarvet, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

113+78 m²

5 rum

864 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 600 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Blåbärsstigen 13, Medväga, Borlänge kommun
  • Såld 23 jul. 2025
profilfoto på mäklare
NouhadJalloul

Blåbärsstigen 13

Radhus
Medväga, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

108+20 m²

5 rum

229 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 695 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Holländargatan 58, Kvarnsveden, Borlänge kommun
  • Såld 25 jun. 2025
profilfoto på mäklare
NouhadJalloul

Holländargatan 58

Villa
Kvarnsveden, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

95+57 m²

4 rum

1 081 m²

Slutpris 1 697 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Engelbrektsgatan 13 A, Hagalund, Borlänge kommun
  • Såld 23 jun. 2025
profilfoto på mäklare
NouhadJalloul

Engelbrektsgatan 13 A

Lägenhet
Hagalund, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

57 m²

2 rum

3 515 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 100 000 kr-8 %

19 298 kr/m²

Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Rödvingegatan 3, Mjälga, Borlänge kommun
  • Såld 2 jun. 2025
profilfoto på mäklare
NouhadJalloul

Rödvingegatan 3

Villa
Mjälga, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

86+86 m²

3 rum

704 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 817 500 kr-4 %
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 maj. 2025
profilfoto på mäklare
NouhadJalloul

Skräcka 33

Fritidshus
Borlänge, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

40 m²

2 rum

2 227 m²

Slutpris 385 000 kr+31 %
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

Visar alla 25