- Sök mäklare
- Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
- Nouhad Jalloul
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025
Om mig
Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.Mäklarens försäljningar

Tunagatan 39 A
Östermalm, Borlänge kommun
695 000 kr
36 m²
1 rum
vån 3/3
3 101 kr/mån
19 306 kr/m²
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

Norr Hesse 229
Borlänge, Borlänge kommun
1 850 000 kr
122 m²
3 rum
965 m² tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Betesgatan 13 A
Bullermyren, Borlänge kommun
950 000 kr
79 m²
3,5 rum
vån 2/2
5 265 kr/mån
12 025 kr/m²
Välkommen till Betesgatan 13 A! Från det populära området Musikanten har du endast en kort promenad till Ica Trumpeten, centrum och sportfältet. Denna fina lägenhet är ursprungligen en trerummare, dock är förrådet omgjort till ett rum och används som ett sovrum idag! Så nu finns chansen att skapa din drömlägenhet. I den inre reparationsfonden finns 9157 kr att nyttja för renovering. Lägenheten…
Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

Stationsgatan 13
Östermalm, Borlänge kommun
1 095 000 kr
61,5 m²
2 rum
vån 3/3
3 864 kr/mån
17 805 kr/m²
Uteplats
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Tångringsgatan 37
Hagalund, Borlänge kommun
975 000 kr
62,5 m²
2 rum
vån 3/3
4 732 kr/mån
15 600 kr/m²
Plus
Balkong
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Visar alla 5