Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Bollnäs

Fastighetsbyrån Bollnäs

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 aug. 2025

Renskullen 47

Radhus
Bollnäs, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

121 m²

4 rum

7 045 kr/mån

Slutpris 1 190 000 kr±0 %

9 835 kr/m²

Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 aug. 2025

Alirgatan 18A

Lägenhet
Bollnäs, Gärdet, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

63,5 m²

2 rum

3 341 kr/mån

Slutpris 250 000 kr-29 %

3 937 kr/m²

Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 aug. 2025

Östra Loftssjön 355

Villa
Edsbyn, Ovanåkers kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

2 rum

1 399 m²

Slutpris 890 000 kr+19 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 aug. 2025

Östanå 235

Villa
Edsbyn, Ovanåkers kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

65 m²

2 rum

6 180 m²

Slutpris 1 400 000 kr+12 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fallrisgatan 5, Edsbyn, Ovanåkers kommun
  • Såld 19 aug. 2025

Fallrisgatan 5

Villa
Edsbyn, Ovanåkers kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

206+146 m²

8 rum

1 150 m²

Slutpris 1 925 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Långnäsvägen 12 D, Bollnäs, Bollnäs kommun
  • Såld 18 aug. 2025

Långnäsvägen 12 D

Lägenhet
Bollnäs, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

81 m²

3 rum

5 240 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 670 000 kr+1 %

20 617 kr/m²

Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 aug. 2025

Hedhamregatan 4C

Lägenhet
Bollnäs, Gärdet, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

42 m²

1 rum

3 042 kr/mån

Slutpris 95 000 kr-37 %

2 262 kr/m²

Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 aug. 2025

Alftavägen 53

Villa
Bollnäs, Sävsberg, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

100+65 m²

4 rum

588 m²

Slutpris 875 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 aug. 2025

Alftavägen 8A

Lägenhet
Bollnäs, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

40 m²

1 rum

2 462 kr/mån

Slutpris 480 000 kr-2 %

12 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 aug. 2025

Sundsjön 7069

Fritidshus
Kilafors, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs
731 m²

Slutpris 845 000 kr+35 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 aug. 2025

Kärrsbäcken 121

Villa
Alfta, Ovanåkers kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

45+16 m²

3 rum

1 128 m²
  • Uteplats

Slutpris 550 000 kr+22 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 aug. 2025

Hedhamregatan 2B

Lägenhet
Bollnäs, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

60 m²

2 rum

4 000 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 325 000 kr±0 %

5 417 kr/m²

Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 aug. 2025

Långnäsvägen 16B

Lägenhet
Bollnäs, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

70,5 m²

2,5 rum

4 286 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 510 000 kr+17 %

21 418 kr/m²

Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 aug. 2025

Voxna 206

Villa
Edsbyn, Ovanåkers kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

150+65 m²

8 rum

1,6 ha

Slutpris 1 300 000 kr-13 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jul. 2025

Långnäsvägen 12 D

Lägenhet
Bollnäs, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

81 m²

3 rum

4 853 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 800 000 kr+7 %

22 222 kr/m²

Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Freluga Linsänket 4562, Sörbo, Freluga, Edstuga, Bollnäs kommun
  • Såld 28 jul. 2025

Freluga Linsänket 4562

Villa
Sörbo, Freluga, Edstuga, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

122 m²

4 rum

853 m²

Slutpris 4 475 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 jul. 2025

Galven 1609

Fritidshus
Alfta, Ovanåkers kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

63 m²

2 rum

2 716 m²

Slutpris 1 000 000 kr-28 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 jul. 2025

Hällbo Deglovägen 8913

Villa
Bollnäs, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

80 m²

4 rum

1 669 m²
  • Uteplats

Slutpris 995 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jul. 2025

Östergatan 4

Villa
Edsbyn, Ovanåkers kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

107+77 m²

5 rum

1 091 m²

Slutpris 525 000 kr-41 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 jul. 2025

Ryggesbovägen 112

Villa
Edsbyn, Ovanåkers kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

73+73 m²

3 rum

1 520 m²

Slutpris 625 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Voxbo 104, Edsbyn, Ovanåkers kommun
  • Såld 8 jul. 2025

Voxbo 104

Villa
Edsbyn, Ovanåkers kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs
1 528 m²

Slutpris 250 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 jul. 2025

Sporthallsvägen 5A

Lägenhet
Edsbyn, Ovanåkers kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

54 m²

2 rum

4 146 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 600 000 kr+4 %

11 111 kr/m²

Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 jul. 2025

Gundbo 616

Gård/Skog
Alfta, Ovanåkers kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

162+10 m²

6 rum

2 ha

Slutpris 2 300 000 kr-23 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Vickerstigen 13, Alfta, Ovanåkers kommun
  • Såld 7 jul. 2025

Vickerstigen 13

Villa
Alfta, Ovanåkers kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

100+28 m²

4 rum

892 m²

Slutpris 1 300 000 kr+9 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 jul. 2025

Rundsvägen 15A & B

Villa
Edsbyn, Ovanåkers kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

89 m²

3 rum

2 130 m²

Slutpris 1 295 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs

Visar 76 - 100 av 147