Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Bollnäs

Fastighetsbyrån Bollnäs

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Godinsvägen 5, Edsbyn, Ovanåkers kommun
  • Såld 23 feb. 2026

Godinsvägen 5

Villa
Edsbyn, Ovanåkers kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

124+40 m²

4 rum

1 950 m²

Slutpris 1 550 000 kr+20 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Strömvägen 6, Bollnäs, Bollnäs kommun
  • Såld 23 feb. 2026

Strömvägen 6

Villa
Bollnäs, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

92 m²

3 rum

2 030 m²

Slutpris 1 450 000 kr+7 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Ringvägen 30, Bollnäs, Bollnäs kommun
  • Såld 20 feb. 2026

Ringvägen 30

Villa
Bollnäs, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

211+2 m²

663 m²

Slutpris 3 400 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Björktjäravägen 5 C, Björktjära, Bollnäs kommun
  • Såld 10 feb. 2026

Björktjäravägen 5 C

Lägenhet
Björktjära, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

109 m²

4 rum

8 514 kr/mån

Slutpris 750 000 kr±0 %

6 881 kr/m²

Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Klockarvägen 14A, Bollnäs, Granberg, Bollnäs kommun
  • Såld 9 feb. 2026

Klockarvägen 14A

Radhus
Bollnäs, Granberg, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

80+40 m²

4 rum

92 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 845 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Långgatan 19B, Bollnäs, Bollnäs kommun
  • Såld 5 feb. 2026

Långgatan 19B

Lägenhet
Bollnäs, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

54 m²

2 rum

2 263 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 150 000 kr+18 %

21 296 kr/m²

Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Södra Backgatan 6, Bollnäs, Bollnäs kommun
  • Såld 30 jan. 2026

Södra Backgatan 6

Villa
Bollnäs, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

134 m²

4 rum

834 m²

Slutpris 1 550 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Voxnavägen 14, Bollnäs, Sävsberg, Bollnäs kommun
  • Såld 29 jan. 2026

Voxnavägen 14

Villa
Bollnäs, Sävsberg, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

97+53 m²

4 rum

1 043 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 000 000 kr+11 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Galvsbo 421, Alfta, Ovanåkers kommun
  • Såld 16 jan. 2026

Galvsbo 421

Fritidshus
Alfta, Ovanåkers kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

47+4 m²

3 rum

2 545 m²

Slutpris 1 000 000 kr+26 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Annefors 7838, Bollnäs, Bollnäs kommun
  • Såld 19 dec. 2025

Annefors 7838

Villa
Bollnäs, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

153+48 m²

4 rum

2 926 m²

Slutpris 595 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Kilbergsvägen 26B, Bollnäs, Bollnäs kommun
  • Såld 17 dec. 2025

Kilbergsvägen 26B

Radhus
Bollnäs, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

96 m²

4 rum

130 m²

Slutpris 1 355 000 kr+13 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Sävsbergsvägen 11, Bollnäs, Bollnäs kommun
  • Såld 28 nov. 2025

Sävsbergsvägen 11

Villa
Bollnäs, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

90+73 m²

5 rum

587 m²

Slutpris 1 785 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Västansjö Knektåsen 3811, Kilafors, Bollnäs kommun
  • Såld 25 nov. 2025

Västansjö Knektåsen 3811

Villa
Kilafors, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

164 m²

1 496 m²

Slutpris 290 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Koldemo Galvvägen 4184, Arbrå, Bollnäs kommun
  • Såld 20 nov. 2025

Koldemo Galvvägen 4184

Villa
Arbrå, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

80 m²

3 rum

1 540 m²
  • Uteplats

Slutpris 555 000 kr-11 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Industrivägen 7, Kilafors, Bollnäs kommun
  • Såld 20 nov. 2025

Industrivägen 7

Villa
Kilafors, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

61+14 m²

4 rum

1 053 m²

Slutpris 1 075 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Läroverksgatan 44 C, Bollnäs, Gärdet, Bollnäs kommun
  • Såld 20 nov. 2025

Läroverksgatan 44 C

Lägenhet
Bollnäs, Gärdet, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

70 m²

3 rum

4 819 kr/mån

Slutpris 275 000 kr-15 %

3 929 kr/m²

Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Krusbärsvägen 4, Björktjära, Bollnäs kommun
  • Såld 17 nov. 2025

Krusbärsvägen 4

Villa
Björktjära, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

103+103 m²

7 rum

1 115 m²

Slutpris 4 200 000 kr+11 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Odengatan 12A, Bollnäs, Bollnäs kommun
  • Såld 4 nov. 2025

Odengatan 12A

Lägenhet
Bollnäs, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

77 m²

3 rum

2 960 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 625 000 kr-4 %

21 104 kr/m²

Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Gamla Bollevägen 30, Björktjära, Bollnäs kommun
  • Såld 3 nov. 2025

Gamla Bollevägen 30

Villa
Björktjära, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

67+37 m²

3 rum

2 551 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 860 000 kr+15 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 okt. 2025

Ängeslundsvägen 22

Villa
Arbrå, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

99+99 m²

3 rum

820 m²
  • Uteplats

Slutpris 730 000 kr-26 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 okt. 2025

Knådavägen 30

Villa
Edsbyn, Ovanåkers kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

69+47 m²

4 rum

1 215 m²
  • Uteplats

Slutpris 585 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 okt. 2025

Pallasvägen 20

Radhus
Edsbyn, Ovanåkers kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

150+75 m²

5 rum

374 m²

Slutpris 950 000 kr+6 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Hygabacka 28, Edsbyn, Ovanåkers kommun
  • Såld 21 okt. 2025

Hygabacka 28

Villa
Edsbyn, Ovanåkers kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

78 m²

3 rum

913 m²

Slutpris 770 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Hällagatan 35, Kilafors, Bollnäs kommun
  • Såld 20 okt. 2025

Hällagatan 35

Villa
Kilafors, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

87+35 m²

4 rum

1 150 m²

Slutpris 1 075 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Bollnäs