Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Boden

Fastighetsbyrån Boden

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Kungsgatan 24, Centrala Boden, Bodens kommun
  • Såld 25 jun. 2025

Kungsgatan 24

Lägenhet
Centrala Boden, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

75,5 m²

3 rum

5 042 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 450 000 kr-9 %

19 205 kr/m²

Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jun. 2025

Norra Bredåker 9C

Fritidshus
Bredåker, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

30+60 m²

1 rum

1 735 m²

Slutpris 350 000 kr-11 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jun. 2025

Kusån 304

Fritidshus
Kusån/kusön, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

31 m²

2 rum

825 m²

Slutpris 875 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 jun. 2025

Hundsjö 209

Fritidshus
Skatamark, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

38+6 m²

2 rum

1 832 m²
  • Uteplats

Slutpris 895 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Björnbärsvägen 34A, Sävast, Bodens kommun
  • Såld 11 jun. 2025

Björnbärsvägen 34A

Villa
Sävast, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

113+16 m²

4 rum

699 m²

Slutpris 2 135 000 kr-14 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 jun. 2025

Åkargränd 2

Lägenhet
Centrala Boden, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

46 m²

1 rum

3 004 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 695 000 kr-4 %

15 109 kr/m²

Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jun. 2025

Valnötsvägen 13

Villa
Sävast, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

145 m²

6 rum

794 m²

Slutpris 2 395 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 maj. 2025

Valvträsk 2

Tomt
Råne Älvdal, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

2 159 m²

Slutpris 350 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 maj. 2025

Byggvägen 3

Villa
Södra Svartbyn, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

130+155 m²

7 rum

936 m²

Slutpris 3 000 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 maj. 2025

Rasmyran 106

Villa
Rasmyran, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

108+108 m²

5 rum

1 520 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 875 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Övre Svartlå 525, Svartlå, Bodens kommun
  • Såld 25 maj. 2025

Övre Svartlå 525

Villa
Svartlå, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

138 m²

4 rum

4 030 m²

Slutpris 2 950 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Brännagatan 17, Centrala Boden, Bodens kommun
  • Såld 23 maj. 2025

Brännagatan 17

Villa
Centrala Boden, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

198+112 m²

972 m²

Slutpris 1 895 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 maj. 2025

Ringvägen 25 D

Lägenhet
Centrala Boden, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

42 m²

1 rum

2 586 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 575 000 kr-8 %

13 690 kr/m²

Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 maj. 2025

Valvträsk 1

Tomt
Råne Älvdal, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

1 510 m²

Slutpris 250 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Alträsk 28D, Vändträsk, Bodens kommun
  • Såld 21 maj. 2025

Alträsk 28D

Fritidshus
Vändträsk, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

60+50 m²

4 rum

2 375 m²

Slutpris 500 000 kr-16 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 maj. 2025

Valnötsvägen 4

Villa
Sävast, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

148 m²

6 rum

797 m²

Slutpris 2 650 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 maj. 2025

Kvarngatan 1 A

Lägenhet
Centrala Boden, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

95 m²

4 rum

6 366 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 695 000 kr±0 %

17 842 kr/m²

Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 maj. 2025

Lilla Nygatan 9A

Lägenhet
Centrala Boden, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

64,3 m²

2 rum

4 357 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 195 000 kr±0 %

18 585 kr/m²

Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2025

Skogså 221

Villa
Skatamark, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

255+80 m²

7 rum

1 020 m²

Slutpris 2 450 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2025

Vasagatan 6

Villa
Sanden, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

90+119 m²

5 rum

894 m²

Slutpris 2 320 000 kr-14 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Berggårdsvägen 11, Norra Svartbyn, Bodens kommun
  • Såld 6 maj. 2025

Berggårdsvägen 11

Villa
Norra Svartbyn, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

171+33 m²

5 rum

943 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 695 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2025

Strandplan 9

Lägenhet
Centrala Boden, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

46 m²

1 rum

3 291 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 625 000 kr-10 %

13 587 kr/m²

Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2025

Trollsländevägen 5

Villa
Torpgärdan, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

112+12 m²

4 rum

1 276 m²

Slutpris 1 500 000 kr+8 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden

Visar 101 - 123 av 123