Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Boden

Fastighetsbyrån Boden

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 okt. 2025

Överstbyn 501

Villa
Råne Älvdal, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

102+12 m²

4 rum

2,9 ha

Slutpris 1 075 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 okt. 2025

Snårvägen 26

Villa
Trångfors, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

157+47 m²

6 rum

1 040 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 450 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 okt. 2025

Saxvägen 23

Villa
Svartbjörsbyn, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

140+78 m²

7 rum

1 308 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 495 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 okt. 2025

Pilotvägen 21

Villa
Södra Svartbyn, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

144+22 m²

6 rum

1 046 m²

Slutpris 2 175 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 okt. 2025

Kullenvägen 11

Lägenhet
Sävast, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

100 m²

4 rum

4 308 kr/mån

Slutpris 2 350 000 kr-6 %

23 500 kr/m²

Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 okt. 2025

Forsnäs 27

Fritidshus
Harads, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

2 rum

6 000 m²

Slutpris 530 000 kr-41 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 okt. 2025

Älvsbyvägen 11

Villa
Hamptjärnmoran, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

170+43 m²

5 rum

10 400 m²
  • Balkong

Slutpris 5 550 000 kr+1 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 okt. 2025

Hjortvägen 6B

Villa
Torpgärdan, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

114+100 m²

8 rum

609 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 195 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 okt. 2025

Talvatisgatan 25

Villa
Jokkmokk, Jokkmokks kommun
Fastighetsbyrån Boden

86+17 m²

5 rum

503 m²

Slutpris 2 060 000 kr+38 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 sep. 2025

Södra Bredåker 304

Villa
Bredåker, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

119+61 m²

5 rum

1 696 m²

Slutpris 985 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 sep. 2025

Fräkenstigen 5

Villa
Trångfors, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

114+114 m²

5 rum

1 055 m²

Slutpris 1 995 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 sep. 2025

Brännagatan 17

Villa
Centrala Boden, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

198+112 m²

972 m²

Slutpris 1 850 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 sep. 2025

Vårstigen 1

Villa
Björkelund, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

108 m²

4 rum

617 m²
  • Balkong

Slutpris 1 800 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 sep. 2025

Citronvägen 3

Villa
Sävast, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

154+42 m²

5 rum

820 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 750 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 sep. 2025

Baldersgatan 7

Villa
Sanden, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

88+27 m²

4 rum

962 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 975 000 kr+4 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 sep. 2025

Grepvägen 26

Villa
Svartbjörsbyn, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

111 m²

5 rum

969 m²

Slutpris 1 000 000 kr-32 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 sep. 2025

Svampvägen 32 & 34

Fritidshus
Sävast, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

40+25 m²

3 rum

1 977 m²

Slutpris 1 180 000 kr-21 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 sep. 2025

Hundsjö 6

Villa
Skatamark, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

120 m²

5 rum

9 118 m²

Slutpris 2 205 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 sep. 2025

Kungsgatan 20 B

Lägenhet
Centrala Boden, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

82,5 m²

2 rum

4 331 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 300 000 kr-13 %

15 758 kr/m²

Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 sep. 2025

Skogsskifte Sävast

Tomt
Sävast, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

17,6 ha

Slutpris 1 000 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 sep. 2025

Domarvägen 6

Villa
Södra Svartbyn, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

183+61 m²

9 rum

916 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 950 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Vibbyn 1, Skatamark, Bodens kommun
  • Såld 1 sep. 2025

Vibbyn 1

Villa
Skatamark, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

164+147 m²

6 rum

12,9 ha

Slutpris 1 650 000 kr-34 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 aug. 2025

Slevvägen 8

Villa
Svartbjörsbyn, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

114+157 m²

7 rum

1 077 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 900 000 kr+21 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 aug. 2025

Björnbärsvägen 44

Villa
Sävast, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

150+44 m²

5 rum

1 043 m²

Slutpris 2 400 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 aug. 2025

Östra Strandvägen 16A

Lägenhet
Centrala Boden, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

67 m²

2 rum

3 772 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 295 000 kr±0 %

19 328 kr/m²

Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden

Visar 51 - 75 av 123