Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Årsta

Fastighetsbyrån Årsta

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Eklångsvägen 33, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 3 sep. 2025

Eklångsvägen 33

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

43,5 m²

2 rum

3 399 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 750 000 kr+10 %

63 218 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Slätbaksvägen 36, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 1 sep. 2025

Slätbaksvägen 36

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

43,5 m²

2 rum

3 197 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 000 000 kr+11 %

68 966 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Sandfjärdsgatan 105, 6tr, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 29 aug. 2025

Sandfjärdsgatan 105, 6tr

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

77 m²

4 rum

5 955 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 795 000 kr±0 %

49 286 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Borensvägen 30, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 28 aug. 2025

Borensvägen 30

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

43 m²

2 rum

3 739 kr/mån

Slutpris 2 250 000 kr+3 %

52 326 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Glindragränd 5, Högst upp!, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 25 aug. 2025

Glindragränd 5, Högst upp!

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

78 m²

3 rum

5 914 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 125 000 kr+7 %

65 705 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Tämnarvägen 34, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 23 aug. 2025

Tämnarvägen 34

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

55 m²

2 rum

3 131 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 170 000 kr+13 %

57 636 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Sandfjärdsgatan 102, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 6 aug. 2025

Sandfjärdsgatan 102

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

43 m²

2 rum

3 365 kr/mån

Slutpris 2 500 000 kr+4 %

58 140 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Långhalsvägen 17, 2tr, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 5 aug. 2025

Långhalsvägen 17, 2tr

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

44,9 m²

2 rum

3 755 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 800 000 kr+4 %

62 361 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 aug. 2025

Johanneshovsvägen 102

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

54 m²

3 rum

4 486 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 700 000 kr+12 %

68 519 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Malgomajvägen 6, 3tr, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 29 jul. 2025

Malgomajvägen 6, 3tr

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

70 m²

3 rum

5 729 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 795 000 kr±0 %

54 214 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Sköntorpsvägen 109, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 25 jul. 2025

Sköntorpsvägen 109

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

68 m²

2,5 rum

4 800 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 4 200 000 kr+5 %

61 765 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Rämensvägen 27A, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 16 jul. 2025

Rämensvägen 27A

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

35 m²

2 rum

2 957 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 625 000 kr+11 %

75 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Bråviksvägen 1, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 15 jul. 2025

Bråviksvägen 1

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

31 m²

1 rum

2 515 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 945 000 kr-3 %

62 742 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Sandfjärdsgatan 17, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 7 jul. 2025

Sandfjärdsgatan 17

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

57,5 m²

2 rum

3 685 kr/mån

Slutpris 2 450 000 kr+2 %

42 609 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Skedviksvägen 20, 3tr, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 7 jul. 2025

Skedviksvägen 20, 3tr

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

61 m²

2 rum

4 815 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 600 000 kr+13 %

59 016 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Årstavägen 27, 2tr, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 7 jul. 2025

Årstavägen 27, 2tr

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

72 m²

3 rum

5 419 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 525 000 kr+4 %

76 736 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Storsjövägen 54, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 6 jul. 2025

Storsjövägen 54

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

56 m²

3 rum

4 460 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 075 000 kr±0 %

54 911 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Borensvägen 46, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 28 jun. 2025

Borensvägen 46

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

40 m²

2 rum

3 676 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 590 000 kr+8 %

64 750 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Svärdlångsvägen 19A, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 25 jun. 2025

Svärdlångsvägen 19A

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

40,8 m²

1,5 rum

5 267 kr/mån

Slutpris 1 950 000 kr-2 %

47 794 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 jun. 2025

Sköntorpsvägen 111, 6tr

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

31 m²

1,5 rum

3 596 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 200 000 kr±0 %

70 968 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Skattungsvägen 6 , Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 13 jun. 2025

Skattungsvägen 6

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

59 m²

3 rum

4 947 kr/mån

Slutpris 2 500 000 kr-4 %

42 373 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Slätbaksvägen 17, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 10 jun. 2025

Slätbaksvägen 17

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

44,5 m²

2 rum

2 812 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 650 000 kr+6 %

59 551 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Ottsjövägen 12, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 4 jun. 2025

Ottsjövägen 12

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

56 m²

2 rum

4 605 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 000 000 kr+4 %

53 571 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Eklångsvägen 33, 2tr, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 28 maj. 2025

Eklångsvägen 33, 2tr

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

43,5 m²

2 rum

3 506 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 700 000 kr+13 %

62 069 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Siljansvägen 44 3/3tr, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 27 maj. 2025

Siljansvägen 44 3/3tr

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

44,5 m²

2 rum

4 059 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 900 000 kr+16 %

65 169 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta

Visar 76 - 100 av 107