Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Årsta

Fastighetsbyrån Årsta

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Sköntorpsvägen 59, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 4 nov. 2025

Sköntorpsvägen 59

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

26 m²

1 rum

2 245 kr/mån

Slutpris 2 200 000 kr+5 %

84 615 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Svärdlångsvägen 54, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 29 okt. 2025

Svärdlångsvägen 54

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

54 m²

2 rum

4 431 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 450 000 kr+2 %

45 370 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Möckelvägen 3, 2tr, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 28 okt. 2025

Möckelvägen 3, 2tr

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

40 m²

2 rum

3 131 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 850 000 kr+2 %

71 250 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Gullmarsvägen 75, Årsta/gullmarsplan, Stockholms kommun
  • Såld 22 okt. 2025

Gullmarsvägen 75

Lägenhet
Årsta/gullmarsplan, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

55 m²

2 rum

4 801 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 945 000 kr-8 %

53 545 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Rörviksbacken 11, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 22 okt. 2025

Rörviksbacken 11

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

32 m²

1 rum

3 064 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 450 000 kr±0 %

76 563 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Årstavägen 66, 5/5tr, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 20 okt. 2025

Årstavägen 66, 5/5tr

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

73 m²

3 rum

4 929 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 400 000 kr+8 %

73 973 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 okt. 2025

Årstavägen 23

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

63 m²

3 rum

4 674 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 225 000 kr-8 %

51 190 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Tämnarvägen 16, 3/3 tr, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 14 okt. 2025

Tämnarvägen 16, 3/3 tr

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

46 m²

2 rum

2 650 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 855 000 kr+19 %

62 065 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Järnlundsvägen 22, 1tr, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 14 okt. 2025

Järnlundsvägen 22, 1tr

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

25 m²

1 rum

2 485 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 900 000 kr-5 %

76 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Rörviksbacken 11, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 13 okt. 2025

Rörviksbacken 11

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

32 m²

1 rum

3 064 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 250 000 kr-2 %

70 313 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Siljansvägen 16, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 7 okt. 2025

Siljansvägen 16

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

55,5 m²

3 rum

4 545 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 225 000 kr+11 %

58 108 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Skattungsvägen 8, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 6 okt. 2025

Skattungsvägen 8

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

56 m²

2 rum

4 651 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 150 000 kr+13 %

56 250 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Borensvägen 38, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 3 okt. 2025

Borensvägen 38

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

43 m²

2 rum

3 761 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 350 000 kr-2 %

54 651 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Siljansvägen 31, 2tr, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 3 okt. 2025

Siljansvägen 31, 2tr

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

45 m²

2 rum

3 816 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 695 000 kr+4 %

59 889 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 okt. 2025

Sköntorpsvägen 100, 2 tr

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

55 m²

2 rum

3 131 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 000 000 kr+4 %

54 545 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 sep. 2025

Bränningevägen 5, 2tr

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

54 m²

2 rum

3 646 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 240 000 kr+5 %

60 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Siljansvägen 75, 2tr, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 26 sep. 2025

Siljansvägen 75, 2tr

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

57 m²

2 rum

4 211 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 250 000 kr+12 %

57 018 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Slätbaksvägen 5, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 25 sep. 2025

Slätbaksvägen 5

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

44,5 m²

2 rum

2 936 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 700 000 kr+4 %

60 674 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Bråviksvägen 5, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 24 sep. 2025

Bråviksvägen 5

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

56 m²

2 rum

4 543 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 150 000 kr+13 %

56 250 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Skälderviksplan 11, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 18 sep. 2025

Skälderviksplan 11

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

54 m²

2 rum

4 672 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 750 000 kr-2 %

50 926 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Bolmensvägen 31, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 18 sep. 2025

Bolmensvägen 31

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

41 m²

2 rum

4 568 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 300 000 kr+10 %

56 098 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Rämensvägen 17, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 16 sep. 2025

Rämensvägen 17

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

56,5 m²

3 rum

4 684 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 875 000 kr+3 %

50 885 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Siljansvägen 75, 4tr, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 15 sep. 2025

Siljansvägen 75, 4tr

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

55 m²

2 rum

4 195 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 180 000 kr+14 %

57 818 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Bränningevägen 30 A, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 12 sep. 2025

Bränningevägen 30 A

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

38 m²

1 rum

3 121 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 300 000 kr±0 %

60 526 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Borensvägen 33 B, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 10 sep. 2025

Borensvägen 33 B

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

65 m²

3 rum

4 837 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 400 000 kr+10 %

67 692 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta

Visar 51 - 75 av 107