Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Julian Valkov

Julian Valkov

Om mig

Jag utbildade mig till fastighetsmäklare vid Kungliga Tekniska högskolan. År 2010 startade jag Eskils fastighetsförmedling som jag framgångsrikt drivit sedan dess. Min målsättning är att samtliga inblandade i varje enskild affär ska bli nöjda med resultatet. Vid flera tillfällen har jag anlitats för större försäljningar. Som exempel kan nämnas nyproducerade radhus, kommersiella fastigheter samt uppdrag åt Eskilstuna kommun. Kontakta mig om du vill sälja med en skicklig och välrenommerad mäklare.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jun. 2025
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Haleniigatan 19

Villa
Söder, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

83+60 m²

4 rum

710 m²

Slutpris 3 100 000 kr+4 %
Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 jun. 2025
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Östra Tunagatan 4

Lägenhet
Centrum, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

135 m²

5 rum

8 369 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 700 000 kr-10 %

12 593 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 jun. 2025
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Eneby gård

Villa
Eskilstuna, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

108+68 m²

2 826 m²

Slutpris 2 995 000 kr±0 %
Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Eleonoragatan 7 A

Lägenhet
Norr/Centrum, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

87 m²

4 rum

4 946 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 250 000 kr+3 %

25 862 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Tandersten Dalbacken

Villa
Husby-Rekarne, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

95 m²

5 574 m²

Slutpris 2 350 000 kr+4 %
Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Mora Ekbacken

Fritidshus
Eskilstuna, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

36+15 m²

2 rum

2 028 m²

Slutpris 1 650 000 kr-3 %
Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Hyndevad Solsidan

Fritidshus
Eskilstuna, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

64 m²

3 rum

1 056 m²

Slutpris 2 700 000 kr-2 %
Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Sveavägen 5C

Lägenhet
Sveaplan, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

42 m²

2 rum

3 561 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 725 000 kr-3 %

17 262 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Sveavägen 9B

Lägenhet
Eskilstuna, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

42,5 m²

2 rum

3 323 kr/mån

Slutpris 695 000 kr±0 %

16 353 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Dammvägen 10

Fritidshus
Hälleforsnäs, Flens kommun
Eskils Fastighetsförmedling

30+10 m²

2 rum

885 m²

Slutpris 790 000 kr+33 %
Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Strimlusevägen 19

Lägenhet
Odlaren, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

86 m²

3 rum

6 172 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 695 000 kr±0 %

31 337 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Beroniusgatan 5B

Lägenhet
Norr/Centrum, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

80 m²

3 rum

6 060 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 175 000 kr±0 %

14 688 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Kvicksundsstigen 4

Lägenhet
Kvicksund, Västerås kommun
Eskils Fastighetsförmedling

110 m²

4 rum

7 535 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 395 000 kr-4 %

21 773 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Murkelvägen 18

Villa
Eskilstuna, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

153+122 m²

9 rum

1 190 m²

Slutpris 6 750 000 kr±0 %
Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling

Visar 101 - 114 av 114