Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Julian Valkov

Julian Valkov

Om mig

Jag utbildade mig till fastighetsmäklare vid Kungliga Tekniska högskolan. År 2010 startade jag Eskils fastighetsförmedling som jag framgångsrikt drivit sedan dess. Min målsättning är att samtliga inblandade i varje enskild affär ska bli nöjda med resultatet. Vid flera tillfällen har jag anlitats för större försäljningar. Som exempel kan nämnas nyproducerade radhus, kommersiella fastigheter samt uppdrag åt Eskilstuna kommun. Kontakta mig om du vill sälja med en skicklig och välrenommerad mäklare.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 feb. 2026
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Flugsnapparvägen 15

Villa
Borsökna, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

190 m²

6 rum

2 176 m²

Slutpris 5 750 000 kr-3 %
Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 feb. 2026
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Norrgärdesgatan 12

Lägenhet
Norr/Centrum, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

50 m²

2 rum

4 565 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 400 000 kr-6 %

28 000 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 feb. 2026
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Västerängsvägen 27B

Radhus
Djursta, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

97,5 m²

4 rum

4 462 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 470 000 kr-4 %

25 333 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 feb. 2026
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Hamngatan 1

Lägenhet
Centrum, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

115 m²

4 rum

7 297 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 100 000 kr±0 %

26 957 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 feb. 2026
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Krongatan 13C

Radhus
Tunavallen, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

90+36 m²

4 rum

101 m²

Slutpris 2 200 000 kr-8 %
Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 feb. 2026
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Gränsgatan 22C

Lägenhet
Norr/Centrum, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

59 m²

3 rum

3 399 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 300 000 kr-5 %

22 034 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 feb. 2026
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Dvärgsångarvägen 9

Radhus
Borsökna, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

114 m²

5 rum

5 700 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 550 000 kr±0 %

22 368 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 feb. 2026
profilfoto på mäklare
JulianValkov

John Engellaus gata 6

Lägenhet
Norr/Centrum, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

75 m²

3 rum

5 473 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 500 000 kr-4 %

33 333 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 feb. 2026
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Fristadsgatan 14B

Lägenhet
Norr/Centrum, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

63,5 m²

2 rum

3 421 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 575 000 kr-3 %

9 055 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jan. 2026
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Lilla Malmö Rönnebo

Tomt
Sundbyholm/Mora, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

9 664 m²

Slutpris 1 300 000 kr-7 %
Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 jan. 2026
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Västerängsvägen 27C

Radhus
Djursta, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

97,5 m²

3 rum

4 462 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 395 000 kr-7 %

24 564 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 jan. 2026
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Parkvägen 4

Villa
Borsökna, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

190 m²

6 rum

1 473 m²

Slutpris 3 995 000 kr±0 %
Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 jan. 2026
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Kriebsensgatan 12B

Lägenhet
Eskilstuna, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

80 m²

2 rum

5 165 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

24 938 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 jan. 2026
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Kungsvägen 11

Lägenhet
Djurgården, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

113 m²

4 rum

4 948 kr/mån

Slutpris 2 400 000 kr-4 %

21 239 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jan. 2026
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Guldsmedsvägen 23

Radhus
Brottsta / Lundby, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

94+57 m²

7 rum

608 m²

Slutpris 3 750 000 kr-3 %
Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jan. 2026
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Sadelmakarvägen 41

Radhus
Brottsta / Lundby, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

155+8 m²

6 rum

472 m²

Slutpris 3 800 000 kr-2 %
Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 dec. 2025
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Kvarngärdesgatan 20B

Radhus
Söder, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

136+69 m²

6 rum

422 m²

Slutpris 4 395 000 kr±0 %
Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 dec. 2025
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Bruksgatan 7G

Lägenhet
Centrum, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

92 m²

4 rum

4 638 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 175 000 kr-4 %

34 511 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 dec. 2025
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Körvelvägen 16

Radhus
Borsökna, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

123 m²

5 rum

4 950 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 800 000 kr-3 %

22 764 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 dec. 2025
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Beroniusgatan 5B

Lägenhet
Norr/Centrum, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

38 m²

2 rum

3 070 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 700 000 kr-6 %

18 421 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 dec. 2025
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Gamla vägen 24A

Villa
Mälarbaden, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

146 m²

2 487 m²

Slutpris 5 600 000 kr-2 %
Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 dec. 2025
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Kanelvägen 34

Radhus
Borsökna, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

124 m²

5 rum

5 812 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 850 000 kr+2 %

22 984 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 dec. 2025
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Åletas väg 8C

Radhus
Skogstorp, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

115 m²

5 rum

5 549 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 500 000 kr-4 %

21 739 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 dec. 2025
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Olstorpsvägen 14

Villa
Ostra / Sundbyholm, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

163+51 m²

6 rum

1 450 m²

Slutpris 3 995 000 kr±0 %
Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 dec. 2025
profilfoto på mäklare
JulianValkov

Eleonoragatan 5

Lägenhet
Norr, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

93 m²

3 rum

5 959 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 275 000 kr±0 %

24 462 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling

Visar 26 - 50 av 115