Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Shawn George

Shawn George

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026
profilfoto på mäklare
ShawnGeorge

Flädervägen 9

Fritidshus
Skärlinge, Nynäshamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

42+12 m²

3 rum

460 m²

Slutpris 1 550 000 kr-14 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 apr. 2026
profilfoto på mäklare
ShawnGeorge

Kungssätravägen 18

Lägenhet
Sätra, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

40 m²

2 rum

3 759 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 650 000 kr-3 %

41 250 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Tombolavägen 16, Västberga/Telefonplan, Stockholms kommun
  • Såld 25 mar. 2026
profilfoto på mäklare
ShawnGeorge

Tombolavägen 16

Lägenhet
Västberga/Telefonplan, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

43 m²

2 rum

2 849 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 600 000 kr+4 %

60 465 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 feb. 2026
profilfoto på mäklare
ShawnGeorge

Lingvägen 105

Lägenhet
Gubbängen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

75 m²

3 rum

4 353 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 250 000 kr+9 %

56 667 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 jan. 2026
profilfoto på mäklare
ShawnGeorge

Gullmarsvägen 8

Lägenhet
Gullmarsplan, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

24 m²

1 rum

1 306 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 400 000 kr+5 %

100 000 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jan. 2026
profilfoto på mäklare
ShawnGeorge

Sjöviksvägen 94

Lägenhet
Liljeholmskajen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

73 m²

3 rum

5 259 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 500 000 kr+2 %

75 342 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 jan. 2026
profilfoto på mäklare
ShawnGeorge

Sjöbjörnsvägen 25

Lägenhet
Gröndal, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

35 m²

1 rum

4 691 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 875 000 kr+15 %

82 143 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 dec. 2025
profilfoto på mäklare
ShawnGeorge

Frihetsvägen 23

Lägenhet
Jakobsberg, Järfälla kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

36,5 m²

1 rum

2 639 kr/mån

Slutpris 1 050 000 kr-12 %

28 767 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 aug. 2025
profilfoto på mäklare
ShawnGeorge

Storsegelvägen 12

Lägenhet
Gröndal, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

46 m²

2 rum

3 172 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 800 000 kr+6 %

82 609 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 9