Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Shawn George

Shawn George

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
2 rum lägenhet på Önologgatan 1 Liljeholmskajen, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Önologgatan 1 Liljeholmskajen, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Önologgatan 1 Liljeholmskajen, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Önologgatan 1 Liljeholmskajen, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Önologgatan 1 Liljeholmskajen, Stockholms kommun - bild 5
Idag kl 18:00

Önologgatan 1

Lägenhet
Liljeholmskajen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
4 595 000 kr
35 m²
2 rum
vån 8/23
1 041 kr/mån
131 286 kr/m²

Välkommen till Önologgatan 1 och denna stilrena ägarlägenhet högt upp på våning 8. Här möts du av ett fantastiskt ljusinsläpp, ett rogivande lugn och en vidsträckt utsikt över Årstaviken som sätter tonen redan från första steget in i bostaden. Kombinationen av det höga läget, de stora fönsterpartierna och den genomtänkta planlösningen skapar en bostad som upplevs betydligt större än sina…

Premium
Hiss
Ägarlägenhet
Energieffektiv
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 1