Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Robert Brandt

Robert Brandt

Om mig

Målmedveten och driven fastighetsmäklare som trivs med högt tempo och givande kundmöten. En tävlingsmänniska med högt engagemang och kundens bästa i fokus. Affärsmässig och noggrann i hela försäljningsprocessen med rekommendationer och återkommande kunder som stark drivkraft. Tillsammans med ett starkt varumärke är målet att överträffa kundernas förväntningar. Har varit verksam som fastighetsmäklare i Gävle sedan 2009 och har därför lång erfarenhet av marknaden och god lokal kännedom.
Mäklarens försäljningar
3 rum lägenhet på Femte Tvärgatan 34A Brynäs, Gävle kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Femte Tvärgatan 34A Brynäs, Gävle kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Femte Tvärgatan 34A Brynäs, Gävle kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Femte Tvärgatan 34A Brynäs, Gävle kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Femte Tvärgatan 34A Brynäs, Gävle kommun - bild 5
Kommande

Femte Tvärgatan 34A

Lägenhet
Brynäs, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Pris på förfrågan
75 m²
3 rum
vån 2/3
3 667 kr/mån

Välkommen till denna ljusa och välplanerade trerummare på Brynäs med låg avgift och genomgående fina ytskikt. Här erbjuds ett hem som kombinerar stil, funktion och komfort på ett mycket tilltalande sätt. Redan i den välkomnande hallen möts du av infällda spotlights samt goda avhängningsmöjligheter och praktisk förvaring i garderober. Bostaden rymmer två trivsamma sovrum med bra…

Premium
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Solvikshöjden 11 Engesberg, Gävle kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Solvikshöjden 11 Engesberg, Gävle kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Solvikshöjden 11 Engesberg, Gävle kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Solvikshöjden 11 Engesberg, Gävle kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Solvikshöjden 11 Engesberg, Gävle kommun - bild 5
Kommande

Solvikshöjden 11

Lägenhet
Engesberg, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 200 000 kr
79 m²
3 rum
vån 1/2
6 220 kr/mån
27 848 kr/m²

Letar du efter ett bekvämt och modernt boende i vacker skärgårdsmiljö? Då kan denna trevliga trerumslägenhet på 79 kvm med egen loftgångsuteplats vara precis det du söker. Här bor du i ett framtidsboende som vänder sig till dig som fyllt 55 år med ett koncept som sätter gemenskap, trygghet och livsnjutning i centrum. Föreningen har ett aktivt socialt liv genom en trivselklubb, vilket ger dig…

Premium
Uteplats
Hiss
Energieffektiv
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Södra fiskargatan 3 Brynäs, Gävle kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Södra fiskargatan 3 Brynäs, Gävle kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Södra fiskargatan 3 Brynäs, Gävle kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Södra fiskargatan 3 Brynäs, Gävle kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Södra fiskargatan 3 Brynäs, Gävle kommun - bild 5
Kommande

Södra fiskargatan 3

Lägenhet
Brynäs, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Pris på förfrågan
108 m²
3 rum
vån 3/4
5 434 kr/mån

Välkommen till en välplanerad trerummare med låg avgift och centralt läge bara ett stenkast från Gavleån, Centralstationen och Gävle city. Här bor du i en pampig sekelskifteslägenhet om 108 kvm med bevarad charm, generösa ytor och vackra originaldetaljer. Bostaden präglas av imponerande takhöjd och tidstypiska inslag såsom spegeldörrar, höga spröjsade fönster med djupa nischer, takstuckaturer,…

Premium
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 3