Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Elsa Hårrskog

Elsa Hårrskog

Om mig

Som fastighetsmäklare drivs jag av målmedvetenhet, hög ambition och ett starkt engagemang. Med öga för detaljer och ett strukturerat arbetssätt ser jag till att varje del i försäljningen är genomtänkt och professionellt genomförd där inget lämnas åt slumpen. Tillsammans med Erik Olssons starka varumärke och välbeprövade metod kan jag erbjuda en kvalitetssäkrad förmedlingsprocess. Varmt välkommen att höra av dig, jag ser fram emot att hjälpa dig till en lyckad bostadsaffär!
Mäklarens försäljningar
1 rum lägenhet på Brynäsgränd 14 Brynäs, Gävle kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Brynäsgränd 14 Brynäs, Gävle kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Brynäsgränd 14 Brynäs, Gävle kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Brynäsgränd 14 Brynäs, Gävle kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Brynäsgränd 14 Brynäs, Gävle kommun - bild 5
Ons 20 maj kl 18:00

Brynäsgränd 14

Lägenhet
Brynäs, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
595 000 kr
21,2 m²
1 rum
vån 3/3
1 522 kr/mån
28 066 kr/m²

Välkommen till en smart planerad etta där varje kvadratmeter är väl utnyttjad, en perfekt kombination av funktion och bekvämlighet! Med ett attraktivt läge på Brynäs, endast en kort cykeltur från sjukhuset, högskolan och Gävle centrum passar bostaden utmärkt både för studier och som en smidig övernattningslägenhet. Lägenheten erbjuder en välkomnande hall med gott om förvaring i inbyggda…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Östra Islandsgatan 25 Brynäs, Gävle kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Östra Islandsgatan 25 Brynäs, Gävle kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Östra Islandsgatan 25 Brynäs, Gävle kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Östra Islandsgatan 25 Brynäs, Gävle kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Östra Islandsgatan 25 Brynäs, Gävle kommun - bild 5
Fre 15 maj kl 12:00

Östra Islandsgatan 25

Lägenhet
Brynäs, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 695 000 kr
70 m²
2 rum
vån 1/4
3 598 kr/mån
24 214 kr/m²

Välkommen till en stilfull sekelskifteslägenhet med egen ingång mitt i centrala Gävle! Här möter klassisk charm moderna inslag i en bostad som totalrenoverades 2019. Den generösa takhöjden om över tre meter tillsammans med stora fönster och vackra originaldetaljer som höga golvlister skapar en luftig och elegant känsla redan från första steget in i bostaden. Här samspelar den tidstypiska…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Knärotsvägen 14 Gavlehov, Gävle kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Knärotsvägen 14 Gavlehov, Gävle kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Knärotsvägen 14 Gavlehov, Gävle kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Knärotsvägen 14 Gavlehov, Gävle kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Knärotsvägen 14 Gavlehov, Gävle kommun - bild 5
Ons 20 maj kl 17:00

Knärotsvägen 14

Lägenhet
Gavlehov, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 350 000 kr
55 m²
2 rum
vån 2/4
4 000 kr/mån
24 545 kr/m²

Välkommen till denna fina 2:a på Knärotsvägen, mitt i natursköna Gavlehov! Här hittar du en modern och välplanerad lägenhet på andra våningen som erbjuder både bekvämlighet och stil. När du kliver in möts du av en rymlig hall med direkt anslutning till ett praktiskt förråd, perfekt för förvaring. Lägenhetens öppna planlösning mellan kök och vardagsrum skapar en luftig och trivsam atmosfär,…

Premium
Balkong
Hiss
Energieffektiv
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
5 rum radhus på Brisgatan 66 Andersberg, Gävle kommun - bild 1
5 rum radhus på Brisgatan 66 Andersberg, Gävle kommun - bild 2
5 rum radhus på Brisgatan 66 Andersberg, Gävle kommun - bild 3
5 rum radhus på Brisgatan 66 Andersberg, Gävle kommun - bild 4
5 rum radhus på Brisgatan 66 Andersberg, Gävle kommun - bild 5
Imorgon kl 17:00

Brisgatan 66

Radhus
Andersberg, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 290 000 kr
110 m²
5 rum
5 236 kr/mån
20 818 kr/m²

Välkomna till Brisgatan och detta totalrenoverade parhus i två plan. Öppen planlösning mellan vardagsrum och det moderna köket med goda arbetsytor och plats för större matbord. På entréplan finner ni gäst-WC och tvättstuga vilket bidrar till en smidigare vardag, och det helkaklade badrummet med dusch och badkar finns på privat läge på övre plan. Tre sovrum i bra storlek och med förvaring i…

Premium
Uteplats
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Sjätte Tvärgatan 16 Brynäs, Gävle kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Sjätte Tvärgatan 16 Brynäs, Gävle kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Sjätte Tvärgatan 16 Brynäs, Gävle kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Sjätte Tvärgatan 16 Brynäs, Gävle kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Sjätte Tvärgatan 16 Brynäs, Gävle kommun - bild 5

Sjätte Tvärgatan 16

Lägenhet
Brynäs, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 200 000 kr
68 m²
3 rum
vån 2/3
4 772 kr/mån
17 647 kr/m²

Varmt välkommen till denna ljusa och trivsamma trea om 68 välplanerade kvadratmeter med balkong i soligt söderläge och genomgående fina ytskikt. Lägenheten är belägen på andra våningen i ett trevåningshus och erbjuder ett bekvämt och funktionellt boende. Här möts du av en välkomnande hall med plats för avhängning. Vidare in i bostaden finns ett generöst vardagsrum med gott om plats för både…

Premium
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 rum lägenhet på Hillmanskroken 6 Brynäs, Gävle kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Hillmanskroken 6 Brynäs, Gävle kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Hillmanskroken 6 Brynäs, Gävle kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Hillmanskroken 6 Brynäs, Gävle kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Hillmanskroken 6 Brynäs, Gävle kommun - bild 5
Fre 15 maj kl 16:00

Hillmanskroken 6

Lägenhet
Brynäs, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
895 000 kr
42 m²
1 rum
vån 3/3
2 762 kr/mån
21 310 kr/m²

Välplanerad och trivsam etta om 42 kvm med attraktivt läge högst upp i huset och balkong i soligt sydväst-/västläge som ger härlig eftermiddags- och kvällssol. Bostaden på Hillmanskroken tillhör en stabil och välskött förening. Lägenheten välkomnar med en hall med plats för avhängning samt god förvaring i garderob med skjutdörrar och ytterligare inbyggda garderober. Vidare finns ett ljust och…

Premium
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 rum vinterbonat fritidshus på Rysskroksvägen 10 Axmar, Gävle kommun - bild 1
2 rum vinterbonat fritidshus på Rysskroksvägen 10 Axmar, Gävle kommun - bild 2
2 rum vinterbonat fritidshus på Rysskroksvägen 10 Axmar, Gävle kommun - bild 3
2 rum vinterbonat fritidshus på Rysskroksvägen 10 Axmar, Gävle kommun - bild 4
2 rum vinterbonat fritidshus på Rysskroksvägen 10 Axmar, Gävle kommun - bild 5

Rysskroksvägen 10

Fritidshus
Axmar, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 195 000 kr
46,5 m²
2 rum
1 699 m² tomt

Nu finns chansen att förvärva detta charmiga fritidshus med natur- och havsnära läge! Tomten om 1 699 kvm är bebyggd med en storstuga om 43 kvm, en gäststuga och en förrådsbyggnad. Storstugan är genomgående väl underhållen och rymmer ett större allrum, kök, extrarum, samt nyrenoverat badrum. Fönster är bytta år 2024. Här bor du med kommunalt vatten, fiber och närhet till både hav och skog – en…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 7