Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Carl Boman

Carl Boman

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Solhagagatan 100, Hisings Kärra, Göteborgs kommun
  • Såld 22 sep. 2025

Solhagagatan 100

Lägenhet
Hisings Kärra, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

76,7 m²

3 rum

5 825 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 945 000 kr-6 %

25 359 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lilla ingebäcksvägen 12A, Hisings Kärra, Göteborgs kommun
  • Såld 18 sep. 2025

Lilla ingebäcksvägen 12A

Lägenhet
Hisings Kärra, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

65 m²

2 rum

4 429 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 700 000 kr-5 %

26 154 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Prilyckegatan 87, Hisings Kärra, Göteborgs kommun
  • Såld 11 sep. 2025

Prilyckegatan 87

Lägenhet
Hisings Kärra, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

62 m²

2 rum

4 543 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 652 000 kr-8 %

26 645 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 26 - 28 av 28