Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Pia Lasses

Pia Lasses

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Hornsbergs Strand 65, Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 28 aug. 2025
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Hornsbergs Strand 65

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

96,5 m²

4 rum

4 775 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 9 500 000 kr-9 %

98 446 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Olof dalins väg 20, Kristineberg, Stockholms kommun
  • Såld 28 aug. 2025
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Olof dalins väg 20

Lägenhet
Kristineberg, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

62 m²

3 rum

3 932 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 900 000 kr+8 %

95 161 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Harry Martinsons Gata 13, Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 27 aug. 2025
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Harry Martinsons Gata 13

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

46 m²

2 rum

2 817 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 870 000 kr-3 %

84 130 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Franzéngatan 80, 8 tr, Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 7 aug. 2025
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Franzéngatan 80, 8 tr

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

70 m²

3 rum

4 027 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 8 500 000 kr+6 %

121 429 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kungsbro strand 19, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 30 jul. 2025
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Kungsbro strand 19

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

51,5 m²

2 rum

6 034 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 995 000 kr±0 %

96 990 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Franzéngatan 82, 7 tr, Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 5 jul. 2025
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Franzéngatan 82, 7 tr

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

95 m²

4 rum

5 160 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 9 450 000 kr±0 %

99 474 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kungsholmsgatan 9, 4 tr, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 30 jun. 2025
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Kungsholmsgatan 9, 4 tr

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

53,5 m²

3 rum

6 230 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 495 000 kr±0 %

102 710 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Hornsbergs Strand 85, Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 18 jun. 2025
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Hornsbergs Strand 85

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

65 m²

3 rum

3 803 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 5 550 000 kr+5 %

85 385 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Pär Lagerkvists Gata 24, 7tr, Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 11 jun. 2025
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Pär Lagerkvists Gata 24, 7tr

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

51 m²

2 rum

2 992 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 600 000 kr-1 %

90 196 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Franzéngatan 82, 7 tr, Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 11 jun. 2025
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Franzéngatan 82, 7 tr

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

96 m²

3 rum

5 205 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 8 900 000 kr+2 %

92 708 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Franzéngatan 74, Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 10 jun. 2025
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Franzéngatan 74

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

78 m²

2 rum

4 386 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 5 750 000 kr-1 %

73 718 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Franzéngatan 78, 5 tr, Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 3 jun. 2025
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Franzéngatan 78, 5 tr

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

88 m²

3 rum

4 846 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 8 200 000 kr+3 %

93 182 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lindhagensgatan 141, 7 tr, Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 20 maj. 2025
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Lindhagensgatan 141, 7 tr

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

49 m²

2 rum

3 074 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 850 000 kr+6 %

98 980 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 26 - 38 av 38