Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Pia Lasses

Pia Lasses

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 maj. 2026
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Lars Forssells gata 26

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

105 m²

4 rum

5 621 kr/mån

Slutpris 11 060 000 kr

105 333 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lindhagensgatan 135, 5 tr, Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 29 apr. 2026
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Lindhagensgatan 135, 5 tr

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

67,5 m²

3 rum

4 008 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 300 000 kr+2 %

93 333 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Kristinebergs strand 27

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

55 m²

2 rum

4 695 kr/mån

Slutpris 6 300 000 kr±0 %

114 545 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Sankt Göransgatan 163 lgh 1404, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 28 mar. 2026
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Sankt Göransgatan 163 lgh 1404

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

29 m²

1 rum

2 443 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 050 000 kr+3 %

105 172 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lindhagensgatan 139, 7 tr, Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 27 mar. 2026
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Lindhagensgatan 139, 7 tr

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

49,5 m²

2 rum

3 057 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 100 000 kr+3 %

103 030 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Hornsbergs Strand 21, 14 tr, Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 19 mar. 2026
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Hornsbergs Strand 21, 14 tr

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

96 m²

4 rum

6 745 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 8 300 000 kr-13 %

86 458 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lindhagensgatan 141, 5 tr, Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 13 mar. 2026
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Lindhagensgatan 141, 5 tr

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

89 m²

3 rum

4 890 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 9 100 000 kr+14 %

102 247 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lenngrensgatan 4, 6 tr, Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 12 mar. 2026
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Lenngrensgatan 4, 6 tr

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

100,5 m²

4 rum

5 625 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 9 700 000 kr+4 %

96 517 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Elersvägen 44, 2 tr, Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 7 mar. 2026
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Elersvägen 44, 2 tr

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

97,5 m²

4 rum

4 411 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 11 900 000 kr+2 %

122 051 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Hornsbergs strand 15A, 5 tr, Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 4 mar. 2026
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Hornsbergs strand 15A, 5 tr

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

84,5 m²

4 rum

5 112 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 8 500 000 kr-6 %

100 592 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Hornsbergs strand 95, Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 25 feb. 2026
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Hornsbergs strand 95

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

100 m²

4 rum

4 510 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 11 250 000 kr+7 %

112 500 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lindhagensterrassen 27, 15 tr, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 4 feb. 2026
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Lindhagensterrassen 27, 15 tr

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

59,5 m²

2 rum

3 434 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 300 000 kr-3 %

89 076 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Sara Lidmans gata 2, Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 27 jan. 2026
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Sara Lidmans gata 2

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

42 m²

2 rum

2 308 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 050 000 kr+3 %

96 429 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Hornsbergs Strand 15 E, Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 23 dec. 2025
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Hornsbergs Strand 15 E

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

35 m²

2 rum

1 925 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 320 000 kr-4 %

94 857 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Ekensbergsvägen 4, Drottningholm, Ekerö kommun
  • Såld 19 dec. 2025
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Ekensbergsvägen 4

Villa
Drottningholm, Ekerö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

286+89 m²

10 rum

1 813 m²

Slutpris 14 750 000 kr-8 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lidnersplan 8, Kristineberg, Stockholms kommun
  • Såld 10 dec. 2025
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Lidnersplan 8

Lägenhet
Kristineberg, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

55 m²

2 rum

4 482 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 300 000 kr+2 %

96 364 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Franzéngatan 80, Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 11 nov. 2025
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Franzéngatan 80

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

87 m²

3 rum

4 801 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 7 600 000 kr+2 %

87 356 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Franzéngatan 46, Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 16 okt. 2025
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Franzéngatan 46

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

60 m²

2 rum

3 212 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 600 000 kr±0 %

76 667 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Hornsbergs strand 15E, 4 tr, Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 15 okt. 2025
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Hornsbergs strand 15E, 4 tr

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

79,5 m²

3 rum

4 345 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 825 000 kr+6 %

98 428 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lindhagensgatan 149, Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 10 okt. 2025
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Lindhagensgatan 149

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

68 m²

2 rum

3 938 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 100 000 kr-2 %

104 412 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Nordenflychtsvägen 69, Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 6 okt. 2025
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Nordenflychtsvägen 69

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

95 m²

4 rum

4 261 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 9 000 000 kr+7 %

94 737 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Pär Lagerkvists Gata 2, 1503, Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 1 okt. 2025
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Pär Lagerkvists Gata 2, 1503

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

88 m²

4 rum

3 975 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 8 000 000 kr+5 %

90 909 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lindhagensterrassen 27, 12 tr, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 23 sep. 2025
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Lindhagensterrassen 27, 12 tr

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

80 m²

3 rum

3 926 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 8 550 000 kr+4 %

106 875 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Essinge Brogata 23, Lilla Essingen, Stockholms kommun
  • Såld 11 sep. 2025
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Essinge Brogata 23

Lägenhet
Lilla Essingen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

50 m²

1 rum

3 922 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 250 000 kr+2 %

65 000 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Hornsbergs Strand 15B, Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 29 aug. 2025
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Hornsbergs Strand 15B

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

75 m²

3 rum

4 125 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 800 000 kr±0 %

104 000 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 1 - 25 av 38