Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Shpetim Bajrami

Shpetim Bajrami

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Volontärsgatan 9B, Västra Berga, Helsingborgs kommun
  • Såld 4 maj. 2026
profilfoto på mäklare
ShpetimBajrami

Volontärsgatan 9B

Lägenhet
Västra Berga, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

92 m²

4 rum

6 157 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 562 000 kr-8 %

16 978 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Södra Varalövsvägen 9, Ängelholm, Ängelholms kommun
  • Såld 18 apr. 2026
profilfoto på mäklare
ShpetimBajrami

Södra Varalövsvägen 9

Villa
Ängelholm, Ängelholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

129+65 m²

5 rum

1 768 m²

Slutpris 2 500 000 kr-4 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Skaragatan 5, Rosengården, Helsingborgs kommun
  • Såld 11 apr. 2026
profilfoto på mäklare
ShpetimBajrami

Skaragatan 5

Lägenhet
Rosengården, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

62,5 m²

2 rum

5 352 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 200 000 kr-7 %

19 200 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Klarbärsgränden 22, Helsingborg, Helsingborgs kommun
  • Såld 17 mar. 2026
profilfoto på mäklare
ShpetimBajrami

Klarbärsgränden 22

Lägenhet
Helsingborg, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

115,5 m²

4 rum

9 681 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 325 000 kr-5 %

11 472 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 mar. 2026
profilfoto på mäklare
ShpetimBajrami

Diamantvägen 19A

Lägenhet
Hyllinge, Åstorps kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

122 m²

4 rum

7 000 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 100 000 kr+2 %

17 213 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Umeågatan 6C, Rosengården, Helsingborgs kommun
  • Såld 5 mar. 2026
profilfoto på mäklare
ShpetimBajrami

Umeågatan 6C

Lägenhet
Rosengården, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

63 m²

2 rum

5 230 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 785 000 kr-1 %

12 460 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 feb. 2026
profilfoto på mäklare
ShpetimBajrami

Åstorpsvägen 196

Villa
Ängelholm, Ängelholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

130+85 m²

5 rum

2 500 m²

Slutpris 2 580 000 kr-4 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Dalhemsvägen 19C, Dalhem, Helsingborgs kommun
  • Såld 2 feb. 2026
profilfoto på mäklare
ShpetimBajrami

Dalhemsvägen 19C

Lägenhet
Dalhem, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

40 m²

1 rum

3 994 kr/mån

Slutpris 470 000 kr-10 %

11 750 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Astrakangatan 5, Viken, Höganäs kommun
  • Såld 15 jan. 2026
profilfoto på mäklare
ShpetimBajrami

Astrakangatan 5

Villa
Viken, Höganäs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

120+7 m²

6 rum

6 729 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 472 500 kr-3 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Dalhemsvägen 29C, Dalhem, Helsingborgs kommun
  • Såld 19 dec. 2025
profilfoto på mäklare
ShpetimBajrami

Dalhemsvägen 29C

Lägenhet
Dalhem, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

80 m²

3 rum

7 018 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 850 000 kr-2 %

10 625 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Södra hunnetorpsvägen 112, Adolfsberg, Helsingborgs kommun
  • Såld 5 nov. 2025
profilfoto på mäklare
ShpetimBajrami

Södra hunnetorpsvägen 112

Lägenhet
Adolfsberg, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

49,5 m²

2,5 rum

4 233 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 750 000 kr-6 %

15 152 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Ekebygården 40, Västra Fäladen, Landskrona kommun
  • Såld 23 okt. 2025
profilfoto på mäklare
ShpetimBajrami

Ekebygården 40

Radhus
Västra Fäladen, Landskrona kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

109 m²

4 rum

8 695 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 050 000 kr-14 %

18 807 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Dalhemsvägen 47C, Dalhem, Helsingborgs kommun
  • Såld 13 okt. 2025
profilfoto på mäklare
ShpetimBajrami

Dalhemsvägen 47C

Lägenhet
Dalhem, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

101 m²

4 rum

8 787 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 260 000 kr-6 %

12 475 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Södra Hunnetorpsvägen 40A, Adolfsberg, Helsingborgs kommun
  • Såld 9 okt. 2025
profilfoto på mäklare
ShpetimBajrami

Södra Hunnetorpsvägen 40A

Lägenhet
Adolfsberg, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

77 m²

3 rum

6 109 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 310 000 kr-15 %

17 013 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Umeågatan 22B, Rosengården, Helsingborgs kommun
  • Såld 9 maj. 2025
profilfoto på mäklare
ShpetimBajrami

Umeågatan 22B

Lägenhet
Rosengården, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

72,5 m²

3 rum

5 806 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 930 000 kr-2 %

12 828 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 15