Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Shpetim Bajrami

Shpetim Bajrami

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
3 rum lägenhet på Södra Hunnetorpsvägen 106 Adolfsberg, Helsingborgs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Södra Hunnetorpsvägen 106 Adolfsberg, Helsingborgs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Södra Hunnetorpsvägen 106 Adolfsberg, Helsingborgs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Södra Hunnetorpsvägen 106 Adolfsberg, Helsingborgs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Södra Hunnetorpsvägen 106 Adolfsberg, Helsingborgs kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:00

Södra Hunnetorpsvägen 106

Lägenhet
Adolfsberg, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 450 000 kr
71,5 m²
3 rum
vån 1/3
5 728 kr/mån
20 280 kr/m²

Välkommen till en nyrenoverad och stilren bostad med ljusa, fräscha ytskikt och en modern känsla rakt igenom. Lägenheten har nyligen renoverats under 2026, där hela bostaden – förutom badrummet – har fått ett rejält lyft med nytt kök, nya vitvaror, nya golv och uppdaterade ytskikt. Resultatet är ett smakfullt, modernt och inflyttningsklart hem. Planlösningen är trivsam med ett ljust vardagsrum,…

Premium
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Skaragatan 7 Rosengården, Helsingborgs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Skaragatan 7 Rosengården, Helsingborgs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Skaragatan 7 Rosengården, Helsingborgs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Skaragatan 7 Rosengården, Helsingborgs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Skaragatan 7 Rosengården, Helsingborgs kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 14:00

Skaragatan 7

Lägenhet
Rosengården, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 195 000 kr
62,5 m²
2 rum
vån 6/7
5 352 kr/mån
19 120 kr/m²

Välkommen till denna ljusa och välplanerade bostadsrätt, belägen högt upp i huset på attraktiva sjätte våningen. Här erbjuds ett hem som på ett harmoniskt sätt förenar funktionalitet med generösa ytor och ett fantastiskt ljusinsläpp. Redan i den rymliga hallen möts ni av en inbjudande känsla, med gott om plats för både avhängning och förvaring. I direkt anslutning finner ni det stilrena,…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Buntmakaregatan 9 Eneborg, Helsingborgs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Buntmakaregatan 9 Eneborg, Helsingborgs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Buntmakaregatan 9 Eneborg, Helsingborgs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Buntmakaregatan 9 Eneborg, Helsingborgs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Buntmakaregatan 9 Eneborg, Helsingborgs kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:30

Buntmakaregatan 9

Lägenhet
Eneborg, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
995 000 kr
56,5 m²
3 rum
vån 2/5
5 059 kr/mån
17 611 kr/m²

Välkommen till denna stilrena och välplanerade trerummare med ett lugnt och centralt läge i populära Helsingborg. Här erbjuds ett hem med genomgående ljusa ytskikt, fint ljusinsläpp och en trivsam planlösning som passar både paret, den lilla familjen eller dig som söker ett bekvämt boende med närhet till stadens utbud. Bostadens vardagsrum är luftigt och inbjudande med plats för både soffgrupp…

Premium
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Frontgatan 1C Fredriksdal, Helsingborgs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Frontgatan 1C Fredriksdal, Helsingborgs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Frontgatan 1C Fredriksdal, Helsingborgs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Frontgatan 1C Fredriksdal, Helsingborgs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Frontgatan 1C Fredriksdal, Helsingborgs kommun - bild 5
Lör 16 maj

Frontgatan 1C

Lägenhet
Fredriksdal, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
850 000 kr
75 m²
3 rum
vån 3/3
6 508 kr/mån
11 333 kr/m²

Välkommen till Frontgatan 1C och denna välplanerade bostad som bjuder på ljusa ytor, smarta lösningar och en trivsam atmosfär. Här bor du högt upp i huset på fjärde våningen, med fint ljusinsläpp och en skön känsla av rymd. Det stilrena köket har gott om förvaring, bra arbetsytor och moderna vitvaror. Vid fönstret finns en naturlig matplats som gör måltiderna extra trivsamma. Vardagsrummet är…

Premium
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
4 rum villa på Truedstorp norra 36 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 1
4 rum villa på Truedstorp norra 36 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 2
4 rum villa på Truedstorp norra 36 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 3
4 rum villa på Truedstorp norra 36 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 4
4 rum villa på Truedstorp norra 36 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 5

Truedstorp norra 36

Villa
Ekeby, Bjuvs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 095 000 kr
96 + 72 m²
4 rum
584 m² tomt

Välkommen till ett trivsamt och välplanerat hem i två plan med tre sovrum, generösa sällskapsytor och smarta förvaringslösningar. Här bor du bekvämt med både praktiska och sociala ytor i en genomtänkt planlösning som passar lika bra för familjen som för paret med behov av extra rum. Redan i hallen möts du av en ljus och inbjudande känsla. Köket är modernt och stilrent med gott om förvaring och…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Älvgatan 10 Miatorp, Helsingborgs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Älvgatan 10 Miatorp, Helsingborgs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Älvgatan 10 Miatorp, Helsingborgs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Älvgatan 10 Miatorp, Helsingborgs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Älvgatan 10 Miatorp, Helsingborgs kommun - bild 5

Älvgatan 10

Lägenhet
Miatorp, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
625 000 kr
60 m²
3 rum
vån 3/3
5 170 kr/mån
10 417 kr/m²

Här möts du av ett boende som kombinerar ljus, rymd och hemtrevnad på bästa sätt. De vackra snedtaken ger en unik atmosfär och tillsammans med de ljusa golven och de moderna ytskikten skapas en bostad som verkligen sticker ut. Köket är stilrent och funktionellt med vita luckor, svart bänkskiva och gott om förvaring, samtidigt som den intilliggande matplatsen vid fönstret blir en naturlig plats…

Premium
Uteplats
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Gustav Adolfs gata 29 Söder, Helsingborgs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Gustav Adolfs gata 29 Söder, Helsingborgs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Gustav Adolfs gata 29 Söder, Helsingborgs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Gustav Adolfs gata 29 Söder, Helsingborgs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Gustav Adolfs gata 29 Söder, Helsingborgs kommun - bild 5
Sön 17 maj

Gustav Adolfs gata 29

Lägenhet
Söder, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
995 000 kr
66 m²
2 rum
vån 1/4
5 243 kr/mån
15 076 kr/m²

Välkommen hem till en stilfull bostad med genomgående ljusa ytskikt och en planlösning som bjuder in till ett trivsamt boende. Redan i hallen möts du av gott om plats för avhängning, vita väggar och ett praktiskt grått klinkergolv som sätter tonen för det moderna intrycket. Köket är elegant och funktionellt med vita luckor, vitrinskåp, ljus bänkskiva och rostfria vitvaror. Här finns ugn och mikro…

Premium
Uteplats
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Frontgatan 8B Fredriksdal, Helsingborgs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Frontgatan 8B Fredriksdal, Helsingborgs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Frontgatan 8B Fredriksdal, Helsingborgs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Frontgatan 8B Fredriksdal, Helsingborgs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Frontgatan 8B Fredriksdal, Helsingborgs kommun - bild 5

Frontgatan 8B

Lägenhet
Fredriksdal, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 250 000 kr
78,5 m²
3 rum
vån 5/7
6 992 kr/mån
15 924 kr/m²

Välkommen till Frontgatan 8B i Helsingborg – ett ljust, stilrent och mycket välplanerat hem med genomgående harmonisk känsla och smakfulla materialval. Här bor du i en bostad där ljuset får ta plats, med fina siktlinjer, generösa fönsterpartier och en modern, enhetlig interiör som skapar en trivsam helhet från första stund. Lägenheten erbjuder en social och inbjudande planlösning med härliga…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Åstorp, Åstorps kommun
Sön 24 maj kl 15:30

Kapellgatan 10

Villa
Åstorp, Åstorps kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 295 000 kr
92 + 48 m²
5 rum
945 m² tomt
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Erik dahlbergs gata 7A Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Erik dahlbergs gata 7A Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Erik dahlbergs gata 7A Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Erik dahlbergs gata 7A Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Erik dahlbergs gata 7A Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 5

Erik dahlbergs gata 7A

Lägenhet
Tågaborg, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 495 000 kr
43 m²
2 rum
vån 3/4
3 861 kr/mån
34 767 kr/m²

Kontakta ansvarig mäklare för bokning av visning! Nu har vi nöjet att presentera denna renoverade och ombyggda bostad om 43 kvm på anrika Tågaborg. Bostaden har genomgått stora förändringar där köket har flyttats till centrum av lägenheten för att kunna få ett separat sovrum och allrum. Vidare erbjuds ett helkaklat badrum i sobra färger, goda förvaringsmöjligheter i form av en…

Premium
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
4 rum lägenhet på Bärnstensgatan 49A Ättekulla, Helsingborgs kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Bärnstensgatan 49A Ättekulla, Helsingborgs kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Bärnstensgatan 49A Ättekulla, Helsingborgs kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Bärnstensgatan 49A Ättekulla, Helsingborgs kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Bärnstensgatan 49A Ättekulla, Helsingborgs kommun - bild 5

Bärnstensgatan 49A

Lägenhet
Ättekulla, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 495 000 kr
98 m²
4 rum
vån 1/2
8 964 kr/mån
15 255 kr/m²

Välkommen till Bärnstensgatan 49B – ett hem att trivas i! Här möts du av en ljus, genomtänkt och hemtrevlig bostad i markplan med egen uteplats och inglasad balkong – perfekt för dig som vill ha bekvämligheten av lägenhet men känslan av hus. Den öppna planlösningen skapar en inbjudande atmosfär där varje kvadratmeter används på bästa sätt. Köket är stilrent och funktionellt med gott om…

Premium
Balkong
Uteplats
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 rum lägenhet på Larmvägen 16D Fredriksdal, Helsingborgs kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Larmvägen 16D Fredriksdal, Helsingborgs kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Larmvägen 16D Fredriksdal, Helsingborgs kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Larmvägen 16D Fredriksdal, Helsingborgs kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Larmvägen 16D Fredriksdal, Helsingborgs kommun - bild 5

Larmvägen 16D

Lägenhet
Fredriksdal, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
605 000 kr
43,5 m²
1 rum
vån 2/3
4 124 kr/mån
13 908 kr/m²

Välkommen till en ljus och välplanerad lägenhet med stora sociala ytor och genomtänkt planlösning. Bostaden erbjuder generösa fönsterpartier, trevlig inglasad balkong och gott om förvaringsmöjligheter. Här bor du bekvämt med närhet till service, kommunikationer och grönområden. Vardagsrum Rymligt och ljust vardagsrum med gott om plats för både soffgrupp och matbord. Den öppna ytan gör rummet…

Premium
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
4 rum radhus på Saturnusgatan 46 Ödåkra, Helsingborgs kommun - bild 1
4 rum radhus på Saturnusgatan 46 Ödåkra, Helsingborgs kommun - bild 2
4 rum radhus på Saturnusgatan 46 Ödåkra, Helsingborgs kommun - bild 3
4 rum radhus på Saturnusgatan 46 Ödåkra, Helsingborgs kommun - bild 4
4 rum radhus på Saturnusgatan 46 Ödåkra, Helsingborgs kommun - bild 5

Saturnusgatan 46

Radhus
Ödåkra, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 995 000 kr
104 m²
4 rum
vån 1/1
7 414 kr/mån
19 183 kr/m²

Välkommen till Saturnusgatan 46 – ett trivsamt och välplanerat radhus i populära och barnvänliga Ödåkra. Här bor du bekvämt med två genomtänkta plan, lättskötta ytor och närhet till allt som gör vardagen smidig. Ett boende som passar både den växande familjen och dig som söker ett lugnt och hemtrevligt område med goda kommunikationer och service inom nära räckhåll. När du kliver in möts du av en…

Premium
Balkong
Uteplats
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
4 rum lägenhet på Fyrverkaregatan 14A Fredriksdal, Helsingborgs kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Fyrverkaregatan 14A Fredriksdal, Helsingborgs kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Fyrverkaregatan 14A Fredriksdal, Helsingborgs kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Fyrverkaregatan 14A Fredriksdal, Helsingborgs kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Fyrverkaregatan 14A Fredriksdal, Helsingborgs kommun - bild 5

Fyrverkaregatan 14A

Lägenhet
Fredriksdal, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 695 000 kr
90 m²
4 rum
vån 5/5
7 880 kr/mån
18 833 kr/m²

Exklusiv fyrarummare i toppskick – Fyrverkaregatan 14A Sällan finns möjligheten att förvärva en fyrarummare i detta eftertraktade område – detta är den första som kommer ut på marknaden sedan 2020! Här bor du i en totalrenoverad lägenhet med hög standard och modern komfort i ett lugnt och välskött område. Lägenheten: Lägenheten är genomgående renoverad med en smakfull och stilren design.…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Ättekulla, Helsingborgs kommun

Bärnstensgatan 47A

Lägenhet
Ättekulla, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 050 000 kr
46 m²
2 rum
vån 2/2
4 635 kr/mån
22 826 kr/m²
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Rosengården, Helsingborgs kommun

Sockengatan 24B

Lägenhet
Rosengården, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 495 000 kr
79 m²
3 rum
vån 2/3
6 184 kr/mån
18 924 kr/m²
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 16