Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare André Wahlström

André Wahlström

Om mig

En bostadsaffär är mer än bara siffror – det är känslor, drömmar och nya kapitel i livet. Jag älskar mötet med människor och kombinerar min erfarenhet inom försäljning och ledarskap med ett stort hjärta, engagemang och lokalkännedom om Laholm och ner mot Ängelholm. Mitt mål är enkelt – att du som kund ska känna dig trygg, lyssnad på och nöjd långt efter att affären är avslutad. Kontakta mig – så skapar vi en bostadsaffär som inte bara känns trygg, utan också helt rätt i hjärtat.
Mäklarens försäljningar
5 rum villa på Danielslundsgatan 76 Ängelholm, Ängelholms kommun - bild 1
5 rum villa på Danielslundsgatan 76 Ängelholm, Ängelholms kommun - bild 2
5 rum villa på Danielslundsgatan 76 Ängelholm, Ängelholms kommun - bild 3
5 rum villa på Danielslundsgatan 76 Ängelholm, Ängelholms kommun - bild 4
5 rum villa på Danielslundsgatan 76 Ängelholm, Ängelholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 14:00

Danielslundsgatan 76

Villa
Ängelholm, Ängelholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
5 895 000 kr
141 m²
5 rum
987 m² tomt

Här erbjuds en rymlig villa om 141 kvm som på ett unikt sätt kombinerar modern komfort med historisk charm och ett svårslaget läge – granne med vackra Rönneå. Med fem välplanerade rum och en modern känsla är detta ett hem som passar perfekt för både vardagsliv och festliga tillfällen. Njut av sommarkvällar i det generösa uterummet med kylande luftvärmepump, eller slå dig ner på det stora…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Söderläget 7 Lilla Tjärby, Laholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Söderläget 7 Lilla Tjärby, Laholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Söderläget 7 Lilla Tjärby, Laholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Söderläget 7 Lilla Tjärby, Laholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Söderläget 7 Lilla Tjärby, Laholms kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 17:30

Söderläget 7

Lägenhet
Lilla Tjärby, Laholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 175 000 kr
57 m²
2 rum
vån 2/2
5 440 kr/mån
20 614 kr/m²

Välkommen till en ljus och stilren tvåa där varje kvadratmeter är optimerad för en modern och bekväm livsstil. Här möts du av en öppen och social planlösning mellan kök och vardagsrum som skapar en rymlig och luftig känsla. De stora fönsterpartierna ger ett härligt ljusinsläpp och tillsammans med genomgående ekparkett och harmoniska färgval skapas ett enhetligt och trivsamt hem. Från…

Premium
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Odens väg 54 Allarp, Laholms kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Odens väg 54 Allarp, Laholms kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Odens väg 54 Allarp, Laholms kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Odens väg 54 Allarp, Laholms kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Odens väg 54 Allarp, Laholms kommun - bild 5
Imorgon kl 16:30

Odens väg 54

Lägenhet
Allarp, Laholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 395 000 kr
81,2 m²
3 rum
vån 2/4
6 219 kr/mån
29 495 kr/m²

Välkommen till en ljus och socialt utformad trerummare där moderna materialval möter en genomtänkt planlösning. Här flödar ljuset fritt genom stora fönsterpartier och skapar en öppen känsla mellan det stilrena köket och det rymliga vardagsrummet. Den generösa balkongen blir en naturlig förlängning av sällskapsytorna. Lägenheten erbjuder vidare två rofyllda sovrum och ett helkaklat badrum med egen…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 rum lägenhet på Köpmansgatan 8B Laholm, Laholms kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Köpmansgatan 8B Laholm, Laholms kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Köpmansgatan 8B Laholm, Laholms kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Köpmansgatan 8B Laholm, Laholms kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Köpmansgatan 8B Laholm, Laholms kommun - bild 5
Budgivning pågår
Idag kl 17:00

Köpmansgatan 8B

Lägenhet
Laholm, Laholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
485 000 kr
31 m²
1 rum
vån 1/5
2 013 kr/mån
15 645 kr/m²

Välkommen till en yteffektiv och smart planerad etta, perfekt som första boende eller för dig som pendlar. Det stora allrummet är lättmöblerat och rymmer enkelt både säng, soffa och en mindre matplats. Ett praktiskt pentry och ett helkaklat badrum gör lägenheten komplett och lätt att trivas i. Här bor du tryggt i den välskötta bostadsrättsföreningen Nyckelpigan. Föreningen erbjuder en stabil…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
5 rum villa på Smedjevägen 13 Våxtorp, Laholms kommun - bild 1
5 rum villa på Smedjevägen 13 Våxtorp, Laholms kommun - bild 2
5 rum villa på Smedjevägen 13 Våxtorp, Laholms kommun - bild 3
5 rum villa på Smedjevägen 13 Våxtorp, Laholms kommun - bild 4
5 rum villa på Smedjevägen 13 Våxtorp, Laholms kommun - bild 5

Smedjevägen 13

Villa
Våxtorp, Laholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 150 000 kr
128 + 82 m²
5 rum
928 m² tomt

Kliv in i ett hem där de sociala ytorna står i centrum och planlösningen är optimerad för familjelivet. Denna välskötta 1,5-plansvilla med källare erbjuder generösa sällskapsytor där vardagsrummet naturligt övergår i det fantastiska, inglasade uterummet – ett ljust och luftigt extrarum för umgänge året om. Med totalt fyra sovrum fördelade på två plan finns gott om plats för hela familjen, och den…

Premium
Energieffektiv
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
8 rum gård/skog på Klägstorp 615 Laholm / Klägstorp, Laholms kommun - bild 1
8 rum gård/skog på Klägstorp 615 Laholm / Klägstorp, Laholms kommun - bild 2
8 rum gård/skog på Klägstorp 615 Laholm / Klägstorp, Laholms kommun - bild 3
8 rum gård/skog på Klägstorp 615 Laholm / Klägstorp, Laholms kommun - bild 4
8 rum gård/skog på Klägstorp 615 Laholm / Klägstorp, Laholms kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

André Wahlström

Erik Olsson Fastighetsförmedling

Objektsbild
Sön 17 maj kl 11:00

Klägstorp 615

Gård/Skog
Laholm / Klägstorp, Laholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
7 995 000 kr
180 + 450 m²
8 rum

Välkommen till en unik korsvirkesgård med anor från 1648 – där historia och modern komfort möts i en harmonisk helhet. Matsgård har varsamt renoverats genom åren med stor respekt för den ursprungliga karaktären, där materialval och detaljer bevarats samtidigt som standard och funktionalitet uppdaterats för dagens behov. Fastigheten erbjuder idag en flexibel disposition med flera boendedelar…

Max
André Wahlström
André WahlströmErik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Krikonslingan 8D Bjärehalvön, Båstads kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Krikonslingan 8D Bjärehalvön, Båstads kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Krikonslingan 8D Bjärehalvön, Båstads kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Krikonslingan 8D Bjärehalvön, Båstads kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Krikonslingan 8D Bjärehalvön, Båstads kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 16:30

Krikonslingan 8D

Lägenhet
Bjärehalvön, Båstads kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 695 000 kr
58,3 m²
2 rum
vån 1/2
5 456 kr/mån
29 074 kr/m²

NU PRISSÄNKT! för snabb affär – inflyttningsklart och nära havet. Välkommen till en ljus och stilren markplanslägenhet från 2022 där modern komfort möter en känsla av radhusliv. Den öppna och sociala planlösningen mellan kök och vardagsrum skapar en härlig rymd som badar i ljus från stora fönsterpartier. Härifrån kliver du rakt ut på den generösa, trädäckade uteplatsen som blir en naturlig…

Premium
Uteplats
Energieffektiv
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
5 rum lägenhet på Iduns väg 10A Allarp, Laholms kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Iduns väg 10A Allarp, Laholms kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Iduns väg 10A Allarp, Laholms kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Iduns väg 10A Allarp, Laholms kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Iduns väg 10A Allarp, Laholms kommun - bild 5
Imorgon kl 16:30

Iduns väg 10A

Lägenhet
Allarp, Laholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 495 000 kr
106,5 m²
5 rum
5 864 kr/mån
23 427 kr/m²

Välkommen till ett modernt och välplanerat hem som kombinerar radhusets rymd med bostadsrättens bekvämlighet.Här får du en unik kombination av villakänsla, modern komfort och närhet till havet – ett boende som passar lika bra året runt som på sommaren. Den genomtänkta planlösningen sträcker sig över tre plan och erbjuder en social och öppen atmosfär på entréplanet, där kök och vardagsrum…

Premium
Balkong
Uteplats
Energieffektiv
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
tomt på Odens väg 22 Allarp, Laholms kommun - bild 1
tomt på Odens väg 22 Allarp, Laholms kommun - bild 2
tomt på Odens väg 22 Allarp, Laholms kommun - bild 3
tomt på Odens väg 22 Allarp, Laholms kommun - bild 4
tomt på Odens väg 22 Allarp, Laholms kommun - bild 5

Odens väg 22

Tomt
Allarp, Laholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Pris på förfrågan
600 m²

Här ges en unik möjlighet att förverkliga husdrömmen på en byggklar tomt i populära Allarp. Tomten erbjuder en fantastisk utgångspunkt för att skapa ett personligt hem, skräddarsytt efter just era behov och önskemål. Med generös byggrätt och ett redan etablerat grannskap kan ni i lugn och ro planera för ett boende med högsta livskvalitet. Tomten är idealiskt placerad i ett färdigutvecklat…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
villa på Hallarsvägen 25 Lilla Tjärby, Laholms kommun - bild 1
villa på Hallarsvägen 25 Lilla Tjärby, Laholms kommun - bild 2
villa på Hallarsvägen 25 Lilla Tjärby, Laholms kommun - bild 3
villa på Hallarsvägen 25 Lilla Tjärby, Laholms kommun - bild 4
villa på Hallarsvägen 25 Lilla Tjärby, Laholms kommun - bild 5
Sön 31 maj kl 11:00

Hallarsvägen 25

Villa
Lilla Tjärby, Laholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 950 000 kr
141 m²
1 080 m² tomt

Välkommen till en välplanerad och löpande renoverad 1,5-plansvilla på en lugn återvändsgata. Huset erbjuder en genomtänkt planlösning där entréplanet vigts åt sociala ytor med ett stort vardagsrum och ett arbetsvänligt kök. Här finns även ett sovrum som passar perfekt som kontor eller gästrum. En trappa upp väntar familjens privata sfär med en möblerbar hall, tre rogivande sovrum och ett rymligt…

Premium
Energieffektiv
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
4 rum fritidshus på Björkvägen 2M Mellbystrand, Laholms kommun - bild 1
4 rum fritidshus på Björkvägen 2M Mellbystrand, Laholms kommun - bild 2
4 rum fritidshus på Björkvägen 2M Mellbystrand, Laholms kommun - bild 3
4 rum fritidshus på Björkvägen 2M Mellbystrand, Laholms kommun - bild 4
4 rum fritidshus på Björkvägen 2M Mellbystrand, Laholms kommun - bild 5

Björkvägen 2M

Fritidshus
Mellbystrand, Laholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 495 000 kr
71 m²
4 rum
3 343 kr/mån

Välkommen till ett ljust och flexibelt etageboende med en påtaglig radhuskänsla och ett skyddat, insynsfritt läge. Bostaden är fördelad över två välplanerade plan med en social och öppen nedervåning där kök och vardagsrum flyter samman. Härifrån når du den stora träterrassen i perfekt söderläge. Övre plan erbjuder en mer privat sfär med två bra sovrum, ett allrum och ytterligare ett badrum.…

Premium
Balkong
Uteplats
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
6 rum villa på Storahultsvägen 95 Stora Hult, Båstads kommun - bild 1
6 rum villa på Storahultsvägen 95 Stora Hult, Båstads kommun - bild 2
6 rum villa på Storahultsvägen 95 Stora Hult, Båstads kommun - bild 3
6 rum villa på Storahultsvägen 95 Stora Hult, Båstads kommun - bild 4
6 rum villa på Storahultsvägen 95 Stora Hult, Båstads kommun - bild 5
Sön 31 maj kl 13:30

Storahultsvägen 95

Villa
Stora Hult, Båstads kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
9 495 000 kr
245 + 5 m²
6 rum
1 366 m² tomt

Välkommen till ett av Stora Hults mest unika hem – ett arkitektritat ladhus från 2022 där modern design möter ett av kustens mest eftertraktade lägen. Med havet på kort avstånd, generösa ytor om 245 kvm och en separat uthyrningsdel erbjuds här ett boende utöver det vanliga. Objekt i denna klass och med detta läge säljs sällan – ofta till utvalda spekulanter redan innan bred marknadsföring. Här…

Premium
Energieffektiv
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Våxtorp, Laholms kommun

Genvägen 9A

Radhus
Våxtorp, Laholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
5 000 000 kr
396 m²
2 509 m² tomt
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
4 rum villa på Smultronslingan 27 Tyringe, Hässleholms kommun - bild 1
4 rum villa på Smultronslingan 27 Tyringe, Hässleholms kommun - bild 2
4 rum villa på Smultronslingan 27 Tyringe, Hässleholms kommun - bild 3
4 rum villa på Smultronslingan 27 Tyringe, Hässleholms kommun - bild 4
4 rum villa på Smultronslingan 27 Tyringe, Hässleholms kommun - bild 5
Sön 7 jun kl 15:00

Smultronslingan 27

Villa
Tyringe, Hässleholms kommun
1 295 000 kr
90 + 54 m²
4 rum
1 305 m² tomt

Välkommen till denna fantastiska villa på Smultronslingan 27 i absolut toppskick! Här bor du på perfekt läge i ett tryggt och eftertraktat villaområde med närhet till både Tyringe centrum och den vackra naturen. Villan erbjuder hela 90+54 kvm av ljusa och rymliga ytor i form av ett renoverat kök, matsal med öppen planlösning till vardagsrummet, 2 sovrum ,badrum samt källare med tvättstuga. Det…

Premium
Centrum Ängelholm, Ängelholms kommun
Budgivning pågår

Planteringsvägen 48E

Lägenhet
Centrum Ängelholm, Ängelholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
995 000 kr
57,5 m²
2 rum
vån 2/3
4 484 kr/mån
17 304 kr/m²
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lilla Tjärby, Laholms kommun
Budgivning pågår

Söderläget 11

Lägenhet
Lilla Tjärby, Laholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 295 000 kr
76,7 m²
3 rum
vån 1/2
7 035 kr/mån
16 884 kr/m²
Uteplats
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 16