Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Jessica Larsson

Jessica Larsson

Om mig

Att anlitas som någons mäklare är att få ett enormt förtroende - något jag vill förvalta med största respekt! Jag vill inte bara sälja din bostad och gå vidare med nästa - din försäljning ska få all den tid som den och du förtjänar. Det är tack vare min service, kommunikation och engagemang som jag har nöjda kunder. Jag är noggrann, lyhörd, tydlig och vill alltid leverera kvalitet av högsta klass. Låter det som den mäklare du söker? Välkommen att höra av dig!
Mäklarens försäljningar
4 rum lägenhet på Flädervägen 2F Arnö, Nyköpings kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Flädervägen 2F Arnö, Nyköpings kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Flädervägen 2F Arnö, Nyköpings kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Flädervägen 2F Arnö, Nyköpings kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Flädervägen 2F Arnö, Nyköpings kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 10:30

Flädervägen 2F

Lägenhet
Arnö, Nyköpings kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 495 000 kr
98 m²
4 rum
vån 5/5
7 996 kr/mån
15 255 kr/m²

Högst upp i huset erbjuds nu ett boende med verklig penthouse-känsla - här är du nämligen den enda lägenheten på våningsplanet i trapphuset! Läget högst upp ger ett ostört boende med fri utsikt och ett konsekvent ljus som flödar genom den genomgående planlösningen. Två balkonger ger dessutom möjlighet att följa solen från morgon till kväll och inte att förringa - njuta av svalkande skugga under…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 rum lägenhet på Ringvägen 35C Öster, Nyköpings kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Ringvägen 35C Öster, Nyköpings kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Ringvägen 35C Öster, Nyköpings kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Ringvägen 35C Öster, Nyköpings kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Ringvägen 35C Öster, Nyköpings kommun - bild 5
Idag kl 16:00

Ringvägen 35C

Lägenhet
Öster, Nyköpings kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
595 000 kr
36 m²
1 rum
vån 2/3
2 566 kr/mån
16 528 kr/m²

På andra våningen i en mysig förening hittar du den här välplanerade enrummaren med otroligt låg månadsavgift och snyggt kök. Lägenheten har stilren och modern färgsättning, genomgående golv som skapar ett enhetligt intryck och en tilltagen takhöjd som skapar en luftig atmosfär. Inte minst finns ett riktigt fräscht och tidlöst renoverat kök från Ballingslöv med mycket förvaring, separat kyl och…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Linnévägen 12A Oppeby, Nyköpings kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Linnévägen 12A Oppeby, Nyköpings kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Linnévägen 12A Oppeby, Nyköpings kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Linnévägen 12A Oppeby, Nyköpings kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Linnévägen 12A Oppeby, Nyköpings kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 16:00

Linnévägen 12A

Lägenhet
Oppeby, Nyköpings kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
895 000 kr
53,5 m²
2 rum
vån 3/3
3 654 kr/mån
16 729 kr/m²

Högst upp i huset, intill ett lugnt villaområde, ligger denna fina tvåa där allt redan är omhändertaget. Både kök och badrum är renoverat och helheten är genomtänkt, enhetlig och stilren samtidigt som den bevarade fiskbensparketten bryter av snyggt mot det moderna och ger lägenheten värme samt karaktär. Köket, som renoverades 2019, är stilrent, funktionellt och har bra arbetsytor - här finns…

Premium
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
5 rum villa på Stockholmsvägen 11 Tystberga, Nyköpings kommun - bild 1
5 rum villa på Stockholmsvägen 11 Tystberga, Nyköpings kommun - bild 2
5 rum villa på Stockholmsvägen 11 Tystberga, Nyköpings kommun - bild 3
5 rum villa på Stockholmsvägen 11 Tystberga, Nyköpings kommun - bild 4
5 rum villa på Stockholmsvägen 11 Tystberga, Nyköpings kommun - bild 5

Stockholmsvägen 11

Villa
Tystberga, Nyköpings kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 395 000 kr
150 + 4 m²
5 rum
877 m² tomt

Välkommen till vackra Hagaberg - ett hus med mycket själ, charm och karaktär. Enligt hörsägen dessutom Tystbergas första hus, uppfört 1840 och på 1930-talet ombyggt i en stil som påminner om English Cottage kombinerat men en modern och tidlös standard. Huset står på hörntomt och reser sig ståtligt med klassisk arkitektur och fina karaktärsdrag såsom slammad tegelfasad, stora fönster och takad…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
5 rum radhus på Hagtornsvägen 24 Peterslund, Oxelösunds kommun - bild 1
5 rum radhus på Hagtornsvägen 24 Peterslund, Oxelösunds kommun - bild 2
5 rum radhus på Hagtornsvägen 24 Peterslund, Oxelösunds kommun - bild 3
5 rum radhus på Hagtornsvägen 24 Peterslund, Oxelösunds kommun - bild 4
5 rum radhus på Hagtornsvägen 24 Peterslund, Oxelösunds kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 10:30

Hagtornsvägen 24

Radhus
Peterslund, Oxelösunds kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 695 000 kr
125 m²
5 rum
vån 1/2
6 912 kr/mån
13 560 kr/m²

Visning sker på förfrågan, välkommen att kontakta mäklaren för att boka visningstid! Välkommen till detta underbara bostadsrättsradhus, beläget på en lugn och barnvänlig gata i populära Peterslund. Med en härlig hörntomt som möts av blandskog på baksidan och flera uteplatser i olika sollägen står trivsel i fokus! Huset är smart planerat med fyra välproportionerade sovrum på ovanvåningen…

Premium
Uteplats
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Tullportsgatan 31B Öster, Nyköpings kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Tullportsgatan 31B Öster, Nyköpings kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Tullportsgatan 31B Öster, Nyköpings kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Tullportsgatan 31B Öster, Nyköpings kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Tullportsgatan 31B Öster, Nyköpings kommun - bild 5

Tullportsgatan 31B

Lägenhet
Öster, Nyköpings kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 175 000 kr
60 m²
3 rum
vån 2/3
4 834 kr/mån
19 583 kr/m²

Hiss - balkong i sydväst - stora rum! Välkommen med hiss upp till andra våningen och detta charmiga hem med klassiska, tidstypiska detaljer och genomtänkt planlösning. Här möts du av en generös takhöjd, vackra originalgolv, stuckaturer och höga golvlister. Med fönster i två väderstreck flödar ett härligt ljus genom lägenheten och den tilltagna takhöjden bidrar till en luftig känsla…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 6