Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Amanda Lindebrink

Amanda Lindebrink

Om mig

Södermanlands mest drivna och förtroendeingivande mäklare. Med många års erfarenhet i ryggen vet jag vad som krävs för att uppnå det bästa resultatet både i slutpris och kundnöjdhet. Behöver du hjälp att förmedla din bostad eller vill ha en värdering? Jag är en arbetshäst som du kan anlita om du är ute efter en trygg och säker vägledning genom hela försäljningsprocessen eller om du är ute efter det där lilla extra som får just din försäljning att sticka ut på marknaden!
Mäklarens försäljningar
3 rum lägenhet på Västra Trädgårdsgatan 46 Centralt Väster, Nyköpings kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Västra Trädgårdsgatan 46 Centralt Väster, Nyköpings kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Västra Trädgårdsgatan 46 Centralt Väster, Nyköpings kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Västra Trädgårdsgatan 46 Centralt Väster, Nyköpings kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Västra Trädgårdsgatan 46 Centralt Väster, Nyköpings kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 17:15

Västra Trädgårdsgatan 46

Lägenhet
Centralt Väster, Nyköpings kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 150 000 kr
100 m²
3 rum
vån 3/3
4 988 kr/mån
21 500 kr/m²

Rymlig och välplanerad trerumslägenhet med öppen spis, exklusivt kök och ett perfekt centralt läge i en stabil och välskött bostadsrättsförening! Här finns chansen att förverkliga din dröm om ett nytt hem på en attraktiv adress! Denna fyrarumslägenhet, nu omgjord till en otroligt rymlig trerummare, i välskött förening erbjuder allt du kan önska; ett stilfullt och högkvalitativt kök utrustat…

Premium
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
6 rum kedjehus på Bastenshällsvägen 3 Arnö, Nyköpings kommun - bild 1
6 rum kedjehus på Bastenshällsvägen 3 Arnö, Nyköpings kommun - bild 2
6 rum kedjehus på Bastenshällsvägen 3 Arnö, Nyköpings kommun - bild 3
6 rum kedjehus på Bastenshällsvägen 3 Arnö, Nyköpings kommun - bild 4
6 rum kedjehus på Bastenshällsvägen 3 Arnö, Nyköpings kommun - bild 5
Sön 17 maj

Bastenshällsvägen 3

Radhus
Arnö, Nyköpings kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
4 795 000 kr
148 m²
6 rum
7 010 kr/mån
32 399 kr/m²

Med ett av Nyköpings mest attraktiva lägen, precis vid Stadsfjärden, finns nu chansen att förvärva detta moderna kedjehus med en storslagen utsikt över stadens silhuett som gör sig särskilt vacker i kvällsljus. Här bor du bara ett stenkast från den egna marinan med gemensam bastuflotte, badmöjligheter och möjlighet till båtplats - ett boende som kombinerar bekvämt stadsliv med känslan av…

Premium
Uteplats
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
4 rum lägenhet på Borgaregatan 15C Centralt Väster, Nyköpings kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Borgaregatan 15C Centralt Väster, Nyköpings kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Borgaregatan 15C Centralt Väster, Nyköpings kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Borgaregatan 15C Centralt Väster, Nyköpings kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Borgaregatan 15C Centralt Väster, Nyköpings kommun - bild 5

Borgaregatan 15C

Lägenhet
Centralt Väster, Nyköpings kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 890 000 kr
96 m²
4 rum
vån 2/3
7 125 kr/mån
19 688 kr/m²

Varmt välkommen till en fin och rymlig fyra med toppenläge på Väster i Nyköping! Otroligt charmig lägenhet med högt i tak och de fina trägolven från byggåret bevarade. Modernt kök från EPOQ (2014) och det ena duschrummet snyggt renoverat med kakel och klinker (2019). Här erbjuds tre bra sovrum, två badrum och ett stort vardagsrum med matsalsdel. Garderober finns i hallen och det ena sovrummet…

Premium
Uteplats
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
4 rum radhus på Nyponvägen 182 Peterslund, Oxelösunds kommun - bild 1
4 rum radhus på Nyponvägen 182 Peterslund, Oxelösunds kommun - bild 2
4 rum radhus på Nyponvägen 182 Peterslund, Oxelösunds kommun - bild 3
4 rum radhus på Nyponvägen 182 Peterslund, Oxelösunds kommun - bild 4
4 rum radhus på Nyponvägen 182 Peterslund, Oxelösunds kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 16:30

Nyponvägen 182

Radhus
Peterslund, Oxelösunds kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 650 000 kr
110 m²
4 rum
168 m² tomt

I ett av Oxelösunds mest omtyckta och barnvänliga kvarter, där lugna gator möter grönska och glada röster från lekplatserna, väntar detta hemtrevliga radhus på sin nästa familj. Nyponvägen 182 är ett lättskött radhus som bjuder på generösa ytor, smart planering och en trygg känsla av att vara hemma från första steget över tröskeln. På entréplanet välkomnas du av ett praktiskt och socialt…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Stenviksvägen 41 A Stenvik, Oxelösunds kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Stenviksvägen 41 A Stenvik, Oxelösunds kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Stenviksvägen 41 A Stenvik, Oxelösunds kommun - bild 3

Stenviksvägen 41 A

Lägenhet
Stenvik, Oxelösunds kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 350 000 kr
76,5 m²
3 rum
vån 1/4
6 483 kr/mån
30 719 kr/m²
Plus
Uteplats
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
10 rum villa på Apelvägen 11 Åda, Trosa kommun - bild 1
10 rum villa på Apelvägen 11 Åda, Trosa kommun - bild 2
10 rum villa på Apelvägen 11 Åda, Trosa kommun - bild 3
10 rum villa på Apelvägen 11 Åda, Trosa kommun - bild 4
10 rum villa på Apelvägen 11 Åda, Trosa kommun - bild 5

Apelvägen 11

Villa
Åda, Trosa kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
8 500 000 kr
234 m²
10 rum
1 797 m² tomt

Vid den vackra golfbanan i Åda kan vi nu erbjuda en villa med stora möjligheter. En timrad villa för ett bättre välbefinnande, toppmodernt, bara ett stenkast från Trosa. Här bor du i ett omsorgsfullt bygge från 2008 som uppfördes med utvecklingsmöjligheter i åtanke. Huset är idag enfamiljsvilla om 234 kvm men kan med lätthet delas av till både två, tre eller tom fyra lägenheter. Huset passar…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Råby, Nyköpings kommun

Fyrbyvägen 30

Tomt
Råby, Nyköpings kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
595 000 kr
1 139 m²
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
tomt på Fyrbyvägen 33 Råby, Nyköpings kommun - bild 1
tomt på Fyrbyvägen 33 Råby, Nyköpings kommun - bild 2
tomt på Fyrbyvägen 33 Råby, Nyköpings kommun - bild 3

Fyrbyvägen 33

Tomt
Råby, Nyköpings kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 500 000 kr
7 143 m²
Plus
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 8