Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Karl-Albin Larsson

Karl-Albin Larsson

Om mig

Med 7 års erfarenhet som mäklare, en strukturerad arbetsmetod och stort engagemang guidar jag dig tryggt genom hela affären. Jag lägger stor vikt vid tydlig kommunikation och arbetar alltid för att du ska få bäst betalt. Tillsammans med verktygen från Erik Olsson Fastighetsförmedling skapar vi bästa möjliga resultat. Kontakta mig för en kostnadsfri konsultation!
Mäklarens försäljningar
5 rum radhus på Ulsavilagatan 25F Norra Ormesta, Örebro kommun - bild 1
5 rum radhus på Ulsavilagatan 25F Norra Ormesta, Örebro kommun - bild 2
5 rum radhus på Ulsavilagatan 25F Norra Ormesta, Örebro kommun - bild 3
5 rum radhus på Ulsavilagatan 25F Norra Ormesta, Örebro kommun - bild 4
5 rum radhus på Ulsavilagatan 25F Norra Ormesta, Örebro kommun - bild 5
Kommande

Ulsavilagatan 25F

Radhus
Norra Ormesta, Örebro kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 995 000 kr
112,8 m²
5 rum
6 797 kr/mån
26 551 kr/m²

Välkommen till Ulsavilagatan 25F! Ett välskött och trivsamt radhus med hörntomt i familjevänliga området Norra Ormesta. Här bor du med insynsskyddad fram- och baksida samt uteplats i härligt söderläge där solen kan avnjutas från morgon till kväll. Uteplatsen blir under stora delar av året som ett extra rum, en perfekt yta för både avkoppling och sociala stunder. På gaveln finns dessutom blåbärs-…

Premium
Uteplats
Energieffektiv
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
6 rum radhus på Annebergsvägen 6B Norra Bro, Örebro kommun - bild 1
6 rum radhus på Annebergsvägen 6B Norra Bro, Örebro kommun - bild 2
6 rum radhus på Annebergsvägen 6B Norra Bro, Örebro kommun - bild 3
6 rum radhus på Annebergsvägen 6B Norra Bro, Örebro kommun - bild 4
6 rum radhus på Annebergsvägen 6B Norra Bro, Örebro kommun - bild 5
Kommande

Annebergsvägen 6B

Radhus
Norra Bro, Örebro kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 250 000 kr
122 m²
6 rum
6 821 kr/mån
18 443 kr/m²

Varmt välkommen till ett hem som erbjuder det bästa av två världar - lugnet nära naturen och bekvämligheten av ett välplanerat boende med gott om plats för hela familjen. Här möts du av hela 122 kvm som bjuder på en flexibel och funktionell planlösning. Bostadens hjärta är det rymliga vardagsrummet på övervåningen, där generösa ytor skapar möjligheter för både umgänge och exempelvis en…

Premium
Uteplats
Energieffektiv
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Lillbackavägen 13 Södra Ladugårdsängen, Örebro kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Lillbackavägen 13 Södra Ladugårdsängen, Örebro kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Lillbackavägen 13 Södra Ladugårdsängen, Örebro kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Lillbackavägen 13 Södra Ladugårdsängen, Örebro kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Lillbackavägen 13 Södra Ladugårdsängen, Örebro kommun - bild 5
Kommande

Lillbackavägen 13

Lägenhet
Södra Ladugårdsängen, Örebro kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 545 000 kr
51 m²
2 rum
vån 3/6
4 311 kr/mån
30 294 kr/m²

Välkommen till Lillbackavägen 13, beläget i det omtyckta området Södra Ladugårdsängen. Denna tvårummare erbjuder allt du kan önska dig för ett modernt och bekvämt boende. Här får du en insynsskyddad lägenhet med en stor balkong där du kan njuta av lugna stunder och härliga måltider utomhus. Lägenheten utmärker sig med sina smakfulla materialval och genomtänkta detaljer. Det helkaklade…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
6 rum radhus på Tallsoppsvägen 28 Ekeby-Almby, Örebro kommun - bild 1
6 rum radhus på Tallsoppsvägen 28 Ekeby-Almby, Örebro kommun - bild 2
6 rum radhus på Tallsoppsvägen 28 Ekeby-Almby, Örebro kommun - bild 3
6 rum radhus på Tallsoppsvägen 28 Ekeby-Almby, Örebro kommun - bild 4
6 rum radhus på Tallsoppsvägen 28 Ekeby-Almby, Örebro kommun - bild 5
Kommande

Tallsoppsvägen 28

Radhus
Ekeby-Almby, Örebro kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 195 000 kr
144 m²
6 rum
6 827 kr/mån
22 188 kr/m²

Välkommen till Tallsoppsvägen 28, ett hemtrevligt radhus längst in på en lugn och barnvänlig återvändsgata i natursköna Ekeby-Almby. Här möts du av en öppen och social planlösning med stora fönster och en takhöjd utöver det vanliga – cirka 3 meter på entréplanet och hela 3,5 meter på övre plan - vilket skapar en härlig rymd och ett fantastiskt ljusinsläpp. Bostaden omfattar 144 generösa…

Premium
Uteplats
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Landbotorpsallén 15B Ladugårdsängen, Örebro kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Landbotorpsallén 15B Ladugårdsängen, Örebro kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Landbotorpsallén 15B Ladugårdsängen, Örebro kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Landbotorpsallén 15B Ladugårdsängen, Örebro kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Landbotorpsallén 15B Ladugårdsängen, Örebro kommun - bild 5
Kommande

Landbotorpsallén 15B

Lägenhet
Ladugårdsängen, Örebro kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 450 000 kr
84 m²
3 rum
vån 4/4
6 117 kr/mån
29 167 kr/m²

Välkommen till Landbotorpsallén 15B! En ljus och luftig trerummare belägen högst upp i huset med hiss från markplan – perfekt för dig som söker ett bekvämt, modernt och lättillgängligt boende i populära Ladugårdsängen. Här bor du i en trivsam och grönskande miljö med närhet till både stadens puls och naturen runt hörnet. Lägenheten har en smart och genomtänkt planlösning, nyslipade trägolv och…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
5 rum villa på Järntorgsgatan 4 Centralt Nora, Nora kommun - bild 1
5 rum villa på Järntorgsgatan 4 Centralt Nora, Nora kommun - bild 2
5 rum villa på Järntorgsgatan 4 Centralt Nora, Nora kommun - bild 3
5 rum villa på Järntorgsgatan 4 Centralt Nora, Nora kommun - bild 4
5 rum villa på Järntorgsgatan 4 Centralt Nora, Nora kommun - bild 5
Kommande

Järntorgsgatan 4

Villa
Centralt Nora, Nora kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 995 000 kr
156 + 73 m²
5 rum
1 640 m² tomt

Välkommen till ett charmfullt 20-talshus där tidstypiska detaljer möter moderna renoveringar på ett väldigt fint sätt. Här bor du i ett lugnt och trivsamt läge med utsikt över både sjö, kyrka och grönska, samtidigt som du har nära till både skola, kommunikationer och Noras mysiga stadskärna. Redan när du kliver in möts du av husets genuina känsla. Här finns mycket av det som gör äldre hus så…

Premium
Energieffektiv
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Åbroddgatan 7 Sörbyängen, Örebro kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Åbroddgatan 7 Sörbyängen, Örebro kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Åbroddgatan 7 Sörbyängen, Örebro kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Åbroddgatan 7 Sörbyängen, Örebro kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Åbroddgatan 7 Sörbyängen, Örebro kommun - bild 5
Kommande

Åbroddgatan 7

Lägenhet
Sörbyängen, Örebro kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 195 000 kr
74 m²
3 rum
vån 1/5
6 018 kr/mån
29 662 kr/m²

Välkommen till Åbroddgatan 7! Ljus och rymlig trea med balkong belägen i eftertraktade Sörbyängen. Lägenheten erbjuder en välgenomtänkt planlösning som utnyttjar varje kvadratmeter till fullo. Bostadens utformning i kombination till de fina materialvalen skapar en trivsam känsla värd att kallas hem. Planlösningen fördelar på praktiskt hall, rymligt master bedroom med en generös klädkammare,…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 rum lägenhet på Kamomillgatan 8 Sörbyängen, Örebro kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Kamomillgatan 8 Sörbyängen, Örebro kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Kamomillgatan 8 Sörbyängen, Örebro kommun - bild 3
Kommande

Kamomillgatan 8

Lägenhet
Sörbyängen, Örebro kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
875 000 kr
21,2 m²
1 rum
vån 1/4
1 842 kr/mån
41 274 kr/m²
Plus
Uteplats
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Alna gränd 9A Örebro, Örebro kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Alna gränd 9A Örebro, Örebro kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Alna gränd 9A Örebro, Örebro kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Alna gränd 9A Örebro, Örebro kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Alna gränd 9A Örebro, Örebro kommun - bild 5
Kommande

Alna gränd 9A

Lägenhet
Örebro, Örebro kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 495 000 kr
66 m²
3 rum
vån 3/3
4 487 kr/mån
37 803 kr/m²

Välkommen till CV-Gatan 89A! En hemtrevlig lägenhet i absolut toppskick där bekvämlighet och smart design kombinerats för en bekymmersfri vardag. Lägenheten fördelar sig på 3 RoK där de två sovrummen är smart placerade i varsin ända av lägenheten. I mitten återfinns de sociala umgängesytorna där kök, matplats och vardagsrum möts i en halvöppen planlösning med vackert ljusinsläpp. Utöver detta…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Sörby, Örebro kommun
Kommande

Jeremiasvägen 6

Villa
Sörby, Örebro kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
4 750 000 kr
65 + 65 m²
4 rum
542 m² tomt
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 10