Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Joakim Bogeling

Joakim Bogeling

Om mig

Med ett brinnande intresse för fastighetsmarknaden är det för mig ett självklart val att arbeta som mäklare på Erik Olsson. Mitt mål är att du som säljare ska känna dig trygg under hela försäljningsprocessen. Jag är lyhörd för mina kunders önskemål, håller vad jag lovar och finns alltid nära till hands. Det absolut viktigaste för mig är att både säljare och köpare ska vara helt nöjda efter försäljningen.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 apr. 2026

Gröndalsvägen 116B

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

88 m²

4 rum

5 791 kr/mån

Slutpris 7 000 000 kr-3 %

79 545 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 mar. 2026

Gröndalsvägen 116B NB

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Erik Olsson Nyproduktion

35 m²

1 rum

3 058 kr/mån

Slutpris 2 500 000 kr

71 429 kr/m²

Erik Olsson Nyproduktion
Erik Olsson Nyproduktion
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 feb. 2026

Gröndalsvägen 116B

Lägenhet
Gröndal, Stockholms kommun
Erik Olsson Nyproduktion

88 m²

4 rum

5 791 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 100 000 kr-1 %

80 682 kr/m²

Erik Olsson Nyproduktion
Erik Olsson Nyproduktion
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 okt. 2025

Gröndalsvägen 116B

Lägenhet
Gröndal, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

67 m²

3 rum

4 771 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 995 000 kr±0 %

74 552 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 sep. 2025

Tors väg 15A

Lägenhet
Trollbäcken, Tyresö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

22+9 m²

1 rum

1 515 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 695 000 kr±0 %

77 045 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jun. 2025

Ängsbergsvägen 41

Villa
Kynäs, Huddinge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

130+30 m²

6 rum

1 408 m²

Slutpris 5 850 000 kr-5 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 6