Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling

Erik Olsson Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Kungsholmsgatan 9, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 10 mar. 2026

Kungsholmsgatan 9

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

23 m²

1 rum

3 219 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 495 000 kr±0 %

108 478 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 mar. 2026

Sibyllegatan 21A

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

57 m²

2 rum

2 300 kr/mån

Slutpris 6 900 000 kr-1 %

121 053 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Malmköpingsvägen 93, Örby, Stockholms kommun
  • Såld 6 mar. 2026

Malmköpingsvägen 93

Radhus
Örby, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

102 m²

4 rum

6 132 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 6 500 000 kr+3 %

63 725 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kungsholmsgatan 34, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 4 mar. 2026

Kungsholmsgatan 34

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

55 m²

2 rum

3 573 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 7 350 000 kr+13 %

133 636 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Creutzgatan 9, Kungsholmen/Thorildsplan, Stockholms kommun
  • Såld 19 feb. 2026

Creutzgatan 9

Lägenhet
Kungsholmen/Thorildsplan, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

35 m²

1 rum

2 627 kr/mån

Slutpris 3 450 000 kr+9 %

98 571 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Hökmossevägen 22, Hökmossen/Telefonplan, Stockholms kommun
  • Såld 19 feb. 2026

Hökmossevägen 22

Lägenhet
Hökmossen/Telefonplan, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

57 m²

3 rum

4 726 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 800 000 kr+8 %

49 123 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Sibyllegatan 36, Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 18 feb. 2026

Sibyllegatan 36

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

88,5 m²

3 rum

4 192 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 13 450 000 kr+17 %

151 977 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 feb. 2026

Wittstocksgatan 28

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

58 m²

2 rum

1 395 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 700 000 kr+7 %

132 759 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Wittstocksgatan 3C, Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 14 feb. 2026

Wittstocksgatan 3C

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

60 m²

2 rum

2 037 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 11 500 000 kr±0 %

191 667 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Vårgärdsvägen 75, Solsidan, Nacka kommun
  • Såld 11 feb. 2026

Vårgärdsvägen 75

Villa
Solsidan, Nacka kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

175+111 m²

6 rum

1 654 m²

Slutpris 16 700 000 kr+4 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Linnégatan 17A, Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 4 feb. 2026

Linnégatan 17A

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

26 m²

1 rum

1 351 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 350 000 kr+12 %

128 846 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Frödingsvägen 3, Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 27 jan. 2026

Frödingsvägen 3

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

34 m²

1,5 rum

2 509 kr/mån

Slutpris 3 370 000 kr+13 %

99 118 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Blåbärsstigen 13, Gustavsvik, Nacka kommun
  • Såld 26 jan. 2026

Blåbärsstigen 13

Villa
Gustavsvik, Nacka kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

168 m²

6 rum

1 219 m²

Slutpris 11 400 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Stagneliusvägen 42, Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 22 jan. 2026

Stagneliusvägen 42

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

39 m²

1 rum

2 076 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 165 000 kr+6 %

81 154 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Johan skyttes väg 396, Långbro Park, Stockholms kommun
  • Såld 21 jan. 2026

Johan skyttes väg 396

Lägenhet
Långbro Park, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

83 m²

3 rum

6 500 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 100 000 kr+2 %

61 446 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Ernst Ahlgrens Väg 7, Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 15 jan. 2026

Ernst Ahlgrens Väg 7

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

34 m²

1,5 rum

2 509 kr/mån

Slutpris 3 075 000 kr+3 %

90 441 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Brahegatan 3B, Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 13 jan. 2026

Brahegatan 3B

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

73 m²

3 rum

4 002 kr/mån

Slutpris 9 700 000 kr+8 %

132 877 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Linnégatan 48B, Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 21 dec. 2025

Linnégatan 48B

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

68 m²

2 rum

1 321 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 7 575 000 kr+1 %

111 397 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Jungfrugatan 60, Gärdet/Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 17 dec. 2025

Jungfrugatan 60

Lägenhet
Gärdet/Östermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

35,5 m²

2 rum

2 470 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 500 000 kr+13 %

126 761 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Styrmansgatan 41, Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 16 dec. 2025

Styrmansgatan 41

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

100 m²

4 rum

2 655 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 17 000 000 kr±0 %

170 000 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Grevgatan 21A, Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 16 dec. 2025

Grevgatan 21A

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

56 m²

2 rum

3 955 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 7 600 000 kr-6 %

135 714 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Sysslomansgatan 11, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 12 dec. 2025

Sysslomansgatan 11

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

43 m²

2 rum

2 580 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 070 000 kr+13 %

94 651 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Tångvägen 35, Hökmossen/Telefonplan, Stockholms kommun
  • Såld 9 dec. 2025

Tångvägen 35

Lägenhet
Hökmossen/Telefonplan, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

54,5 m²

3 rum

4 254 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 100 000 kr+9 %

56 881 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Björnsonsgatan 156, Blackeberg, Stockholms kommun
  • Såld 4 dec. 2025

Björnsonsgatan 156

Lägenhet
Blackeberg, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

62 m²

3 rum

3 797 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 375 000 kr+4 %

54 435 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Sköntorpsvägen 53, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 28 nov. 2025

Sköntorpsvägen 53

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

47,3 m²

2 rum

3 654 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 800 000 kr+4 %

59 197 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 26 - 50 av 145