Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Beatrice Hindgren

Beatrice Hindgren

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Biodlarvägen 1, Göta, Lilla Edets kommun
  • Såld 19 apr. 2026

Biodlarvägen 1

Lägenhet
Göta, Lilla Edets kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

55 m²

2 rum

3 180 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 200 000 kr-7 %

21 818 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Röserna 375

Villa
Skepplanda, Ale kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

110+50 m²

6 rum

8 550 m²

Slutpris 3 700 000 kr
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 apr. 2026

Älvornas väg 12

Radhus
Älvängen, Ale kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

108 m²

4 rum

5 298 kr/mån

Slutpris 2 950 000 kr-2 %

27 315 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Sörvägen 1A, Nol, Ale kommun
  • Såld 1 apr. 2026

Sörvägen 1A

Lägenhet
Nol, Ale kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

51,5 m²

2 rum

3 198 kr/mån

Slutpris 1 080 000 kr-17 %

20 971 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 feb. 2026

Alekärrsvägen 10

Villa
Alafors, Ale kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

103+74 m²

5 rum

648 m²

Slutpris 3 400 000 kr-3 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 jan. 2026

Skolallén 1A

Lägenhet
Nol, Ale kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

51,5 m²

2 rum

2 860 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 500 000 kr-6 %

29 126 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Västergården Kvarnbanken 155, Alvhem, Ale kommun
  • Såld 1 jan. 2026

Västergården Kvarnbanken 155

Villa
Alvhem, Ale kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

158+15 m²

8 rum

5 317 m²

Slutpris 3 250 000 kr-7 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 dec. 2025

Grindslanten 9

Lägenhet
Kungälv, Kungälvs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

123,3 m²

5 rum

8 373 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 550 000 kr-1 %

28 792 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 okt. 2025

Krokebäcksvägen 33

Radhus
Kareby, Kungälvs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

121 m²

5 rum

203 m²

Slutpris 4 425 000 kr-4 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 okt. 2025

Granstigen 1

Villa
Surte, Ale kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

75+45 m²

4 rum

1 393 m²

Slutpris 2 400 000 kr-25 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 okt. 2025

Alingsåsvägen 18

Villa
Alafors, Ale kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

72+41 m²

3 rum

900 m²

Slutpris 1 750 000 kr-23 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Alfhems kungsgård 190, Alvhem, Ale kommun
  • Såld 15 okt. 2025

Alfhems kungsgård 190

Villa
Alvhem, Ale kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

148 m²

5 rum

8 400 m²

Slutpris 3 700 000 kr-7 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 okt. 2025

Sörgårdsvägen 14

Lägenhet
Bohus, Ale kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

69 m²

2 rum

5 552 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 170 000 kr-2 %

16 957 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 okt. 2025

Godemansgatan 11B

Lägenhet
Kvillebäcken, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

52 m²

2 rum

3 181 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 500 000 kr-6 %

28 846 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Rödklövervägen 4, Lilla Edet, Lilla Edets kommun
  • Såld 23 sep. 2025

Rödklövervägen 4

Villa
Lilla Edet, Lilla Edets kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

104 m²

5 rum

690 m²

Slutpris 1 500 000 kr-25 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 sep. 2025

Solskensvägen 16

Radhus
Surte, Ale kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

159+8 m²

6 rum

265 m²

Slutpris 4 800 000 kr-4 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Byvägen 14, Bohus, Ale kommun
  • Såld 18 jun. 2025

Byvägen 14

Lägenhet
Bohus, Ale kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

53,5 m²

2 rum

3 799 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 525 000 kr-1 %

28 505 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Ytterby Torg 13, Ytterby, Kungälvs kommun
  • Såld 30 maj. 2025

Ytterby Torg 13

Lägenhet
Ytterby, Kungälvs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

68,5 m²

3 rum

4 711 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 050 000 kr-11 %

29 927 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 maj. 2025

Egnahemsvägen 15A

Lägenhet
Nol, Ale kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

29 m²

1 rum

2 577 kr/mån

Slutpris 630 000 kr-21 %

21 724 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 maj. 2025

Blockvägen 5

Villa
Nol, Ale kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

60+40 m²

3 rum

771 m²

Slutpris 3 500 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Larsered 325, Nygård, Lilla Edets kommun
  • Såld 6 maj. 2025

Larsered 325

Villa
Nygård, Lilla Edets kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

70 m²

4 rum

1 571 m²

Slutpris 2 300 000 kr-8 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 21