Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Beatrice Hindgren

Beatrice Hindgren

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
2 rum lägenhet på Solskensvägen 1 Surte, Ale kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Solskensvägen 1 Surte, Ale kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Solskensvägen 1 Surte, Ale kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Solskensvägen 1 Surte, Ale kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Solskensvägen 1 Surte, Ale kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 17:30

Solskensvägen 1

Lägenhet
Surte, Ale kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 345 000 kr
53 m²
2 rum
vån 4/4
3 301 kr/mån
44 245 kr/m²

Högst upp i huset i populära Green Village i Surte väntar denna ljusa och välplanerade 2 rok – ett boende som kombinerar modern komfort med ett lugnt, naturnära läge. Här bor du ostört utan insyn och med en härlig känsla av rymd. Pricken över i:et är den generösa inglasade balkongen om hela 30 kvm – en fantastisk yta som förlänger bostaden och kan användas året om. Perfekt för långa middagar,…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Sörgårdsvägen 12 Bohus, Ale kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Sörgårdsvägen 12 Bohus, Ale kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Sörgårdsvägen 12 Bohus, Ale kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Sörgårdsvägen 12 Bohus, Ale kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Sörgårdsvägen 12 Bohus, Ale kommun - bild 5
Ons 20 maj kl 17:30

Sörgårdsvägen 12

Lägenhet
Bohus, Ale kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 395 000 kr
69 m²
2 rum
vån 5/5
5 552 kr/mån
20 217 kr/m²

Välkommen till denna trivsamma och rymliga 2 rok om 69 kvm, belägen högst upp i huset på våning 5 av 5 i omtyckta Bohus. Här bor du ostört utan insyn och med ett härligt ljusinsläpp som genomsyrar hela bostaden. Lägenheten erbjuder en smart och lättmöblerad planlösning med generösa sällskapsytor, ett rogivande sovrum samt gott om förvaring. Från vardagsrummet nås den inglasade balkongen i…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Klorvägen 6A Bohus, Ale kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Klorvägen 6A Bohus, Ale kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Klorvägen 6A Bohus, Ale kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Klorvägen 6A Bohus, Ale kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Klorvägen 6A Bohus, Ale kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Beatrice Hindgren

Erik Olsson Fastighetsförmedling

Objektsbild
Tis 19 maj kl 17:00

Klorvägen 6A

Lägenhet
Bohus, Ale kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 320 000 kr
57,5 m²
2 rum
vån 3/3
3 564 kr/mån
22 957 kr/m²

Välkommen till denna hemtrevliga och välplanerade tvåa med perfekt läge i populära Bohus! Här bor du bekvämt på tredje våningen med fin utsikt och ett härligt ljusinsläpp från stora fönster i två väderstreck. Lägenheten erbjuder ett rymligt vardagsrum med gott om plats för både soffhörna och matgrupp – perfekt för mysiga hemmakvällar eller middagar med vänner. Dessutom har vi en grym bar i…

Max
Balkong
Beatrice Hindgren
Beatrice HindgrenErik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Bohus, Ale kommun
Sön 17 maj kl 14:00

Källarliden 1

Villa
Bohus, Ale kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
4 695 000 kr
144 + 88 m²
7 rum
756 m² tomt
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
7 rum villa på Grafitvägen 16 Bohus, Ale kommun - bild 1
7 rum villa på Grafitvägen 16 Bohus, Ale kommun - bild 2
7 rum villa på Grafitvägen 16 Bohus, Ale kommun - bild 3
7 rum villa på Grafitvägen 16 Bohus, Ale kommun - bild 4
7 rum villa på Grafitvägen 16 Bohus, Ale kommun - bild 5

Grafitvägen 16

Villa
Bohus, Ale kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
4 495 000 kr
118 + 118 m²
7 rum
834 m² tomt

Här erbjuds hela 118 + 118 kvadratmeter som ger gott om plats för både familjeliv och sociala tillställningar. Bostaden är fördelad över två plan där nedre plan skapar fantastiska möjligheter för exempelvis tonårsdel, hemmakontor eller uthyrning. På entréplanet möts du av ljusa och luftiga sällskapsytor där stora fönster släpper in rikligt med dagsljus. Det välplanerade köket bjuder in till…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 rum lägenhet på Sörgårdsvägen 14 Bohus, Ale kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Sörgårdsvägen 14 Bohus, Ale kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Sörgårdsvägen 14 Bohus, Ale kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Sörgårdsvägen 14 Bohus, Ale kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Sörgårdsvägen 14 Bohus, Ale kommun - bild 5
Ons 20 maj kl 16:30

Sörgårdsvägen 14

Lägenhet
Bohus, Ale kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
950 000 kr
32 m²
1 rum
vån 4/5
2 967 kr/mån
29 688 kr/m²

Välkommen till denna välplanerade etta där varje kvadratmeter är genomtänkt! Här bor du bekvämt och modernt med närhet till både natur, service och goda kommunikationer. Den smarta planlösningen erbjuder flera olika möblerings förslag som samtidigt tillåter en ljus och luftig känsla, perfekt för både vardag och umgänge. Från vardagsrummet nås den soliga balkongen – din egen lilla oas för…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Cykelgränd 4E Surte, Ale kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Cykelgränd 4E Surte, Ale kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Cykelgränd 4E Surte, Ale kommun - bild 3
Tis 19 maj kl 17:00

Cykelgränd 4E

Lägenhet
Surte, Ale kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 795 000 kr
60 m²
2 rum
vån 2/2
4 741 kr/mån
29 917 kr/m²
Plus
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lilla Edet, Lilla Edets kommun

Södra vägen 8

Villa
Lilla Edet, Lilla Edets kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 690 000 kr
142 + 50 m²
5 rum
856 m² tomt
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Surte, Ale kommun

Göteborgsvägen 97C

Lägenhet
Surte, Ale kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 445 000 kr
60,9 m²
2 rum
vån 2/6
4 089 kr/mån
23 727 kr/m²
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
tomt på Gällsås 390 Skepplanda, Ale kommun - bild 1
tomt på Gällsås 390 Skepplanda, Ale kommun - bild 2
tomt på Gällsås 390 Skepplanda, Ale kommun - bild 3
tomt på Gällsås 390 Skepplanda, Ale kommun - bild 4
tomt på Gällsås 390 Skepplanda, Ale kommun - bild 5

Gällsås 390

Tomt
Skepplanda, Ale kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
795 000 kr
2 377 m²

Varmt välkomna till härliga Gällsås 390- Här finner vi en väl tilltagen tomt om 2377 kvm med färdigt bygglov! Här är det gamla huset redan rivet så för nästa ägare är det redo för nybyggnation. I Skepplanda får du det bästa av två världar – lugnet och stillheten på landet, samtidigt som du har närhet till större städer som Göteborg, Trollhättan och Alingsås. Området erbjuder ett rikt…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Surte, Ale kommun
Tis 26 maj kl 17:00

Grangärdesvägen 21B

Lägenhet
Surte, Ale kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 490 000 kr
63 m²
2 rum
vån 2/3
4 836 kr/mån
23 651 kr/m²
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 11