Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Croisette Malmö Västra Hamnen
Mäklare Emil Sjöberg

Emil Sjöberg

Om mig

Hej! Vad roligt att du har hittat till min sida! Jag har arbetat som fastighetsmäklare sedan 2017 med ett driv att få dig som kund att känna dig trygg genom hela förmedlingsprocessen. Jag älskar fotboll och är en idrottsmänniska ut i fingerspetsarna, vilket passar utmärkt i mitt arbete och att alltid vilja prestera på topp. Frågar du mina tidigare kunder beskriver de mig som en positiv, lyhörd, serviceminded och lösningsorienterad mäklare. Varmt välkommen att höra av dig!
Mäklarens försäljningar
1,5 rum lägenhet på Östra Stallmästaregatan 3A Slottsstaden, Malmö kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Östra Stallmästaregatan 3A Slottsstaden, Malmö kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Östra Stallmästaregatan 3A Slottsstaden, Malmö kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Östra Stallmästaregatan 3A Slottsstaden, Malmö kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Östra Stallmästaregatan 3A Slottsstaden, Malmö kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:00

Östra Stallmästaregatan 3A

Lägenhet
Slottsstaden, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling
2 095 000 kr
53 m²
1,5 rum
vån 1,5/4
4 085 kr/mån
39 528 kr/m²

Välkommen till härliga Östra Stallmästaregatan 3A och denna charmiga 1,5:a (som går att göra om till en 2:a) i underbara Slottsstaden. Här erbjuds en fantastisk lägenhet med bevarade detaljer från byggåret såsom generös takhöjd, vacker takrosett, fint originalkök, fiskbensparkett, brädgolv, spegeldörr och fönsterbänkar i kalksten. Addera därtill ett ljust och luftigt vardagsrum, strålande…

Premium
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Västra Hamnen, Malmö kommun
Sön 17 maj kl 14:00

Flaggskeppsgatan 2

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling
2 795 000 kr
59 m²
2 rum
vån 3/6
4 636 kr/mån
47 373 kr/m²
Balkong
Hiss
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
4 rum lägenhet på Mellanvångsvägen 12A Järnåkra, Lunds kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Mellanvångsvägen 12A Järnåkra, Lunds kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Mellanvångsvägen 12A Järnåkra, Lunds kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Mellanvångsvägen 12A Järnåkra, Lunds kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Mellanvångsvägen 12A Järnåkra, Lunds kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 15:15

Mellanvångsvägen 12A

Lägenhet
Järnåkra, Lunds kommun
Croisette Fastighetsförmedling
2 995 000 kr
90,5 m²
4 rum
vån 3/4
5 448 kr/mån
33 094 kr/m²

På Mellanvångsvägen 12A ges nu ett utmärkt tillfälle att förvärva denna härliga och trivsamma fyrarummare belägen på perfekt gavelläge i populära och familjevänliga Järnåkra. Här erbjuds en ljus och charmig lägenhet med genomgående planlösning, strålande ljusinsläpp, fönster i tre väderstreck, nymålade väggar i fina kulörer och vackra bevarade detaljer från byggåret såsom parkettgolv med…

Premium
Balkong
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
4 rum lägenhet på Lilla Varvsgatan 13K Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Lilla Varvsgatan 13K Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Lilla Varvsgatan 13K Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Lilla Varvsgatan 13K Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Lilla Varvsgatan 13K Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Emil Sjöberg

Croisette Fastighetsförmedling

Objektsbild
Sön 17 maj kl 13:00

Lilla Varvsgatan 13K

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling
10 500 000 kr
96 m²
4 rum
vån 7/7
6 617 kr/mån
109 375 kr/m²

Magnifik och alldeles alldeles underbar! Varmt välkommen till Lilla Varvsgatan 13K och denna fantastiska fyrarummare på toppläge i Västra Hamnen. Här ges nu en unik möjlighet att förvärva detta underbara hem med en fenomenal takterrass om 40 kvm, fint nybyggt utekök, installerad pergolamarkis och en helt enastående utsikt över Öresundsbron, havet, grönska och stadens takåsar - perfekt för…

Max
Balkong
Hiss
Energieffektiv
Emil Sjöberg
Emil SjöbergCroisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Vikhemsvägen 7A Vikhem, Staffanstorps kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Vikhemsvägen 7A Vikhem, Staffanstorps kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Vikhemsvägen 7A Vikhem, Staffanstorps kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Vikhemsvägen 7A Vikhem, Staffanstorps kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Vikhemsvägen 7A Vikhem, Staffanstorps kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 16:30

Vikhemsvägen 7A

Lägenhet
Vikhem, Staffanstorps kommun
Croisette Fastighetsförmedling
1 750 000 kr
53 m²
2 rum
vån 2/4
3 661 kr/mån
33 019 kr/m²

Nu ges ett utmärkt tillfälle att förvärva denna fina och moderna tvåa på härliga Vikhem, som har allt och lite till! Här erbjuds en välplanerad lägenhet med genomgående planlösning, fantastiskt ljusinsläpp, stilfullt kök från Marbodal, helkaklat badrum med egna tvättmöjligheter och ett stort fint sovrum med suverän förvaring. Lägg därtill ett ljust och luftigt vardagsrum och en härlig…

Premium
Balkong
Hiss
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Industrigatan 17A Norra Sorgenfri, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Industrigatan 17A Norra Sorgenfri, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Industrigatan 17A Norra Sorgenfri, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Industrigatan 17A Norra Sorgenfri, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Industrigatan 17A Norra Sorgenfri, Malmö kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 10:00

Industrigatan 17A

Lägenhet
Norra Sorgenfri, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling
1 675 000 kr
53 m²
2 rum
vån 2/4
3 026 kr/mån
31 604 kr/m²

I välskötta Brf Industrial Corner ges nu en fantastisk möjlighet att förvärva denna stilfulla tvårummare med härlig industriell design och inslag av rå betong. På andra våningen välkomnas vi in i en luftig och välplanerad lägenhet med öppen planlösning mellan kök och vardagsrum, härligt ljusinsläpp, genomgående planlösning, rymligt allrum med fransk balkong, modernt kök och badrum, trivsamt…

Premium
Hiss
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Storabackegatan 17C Gamla Limhamn, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Storabackegatan 17C Gamla Limhamn, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Storabackegatan 17C Gamla Limhamn, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Storabackegatan 17C Gamla Limhamn, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Storabackegatan 17C Gamla Limhamn, Malmö kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:00

Storabackegatan 17C

Lägenhet
Gamla Limhamn, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling
1 495 000 kr
50,3 m²
2 rum
vån 3/3
5 317 kr/mån
29 722 kr/m²

Nu ges ett utmärkt tillfälle att förvärva denna fantastiska tvårummare, belägen högst upp i huset, i mysiga och härliga Gamla Limhamn. Här väntar en ljus och välplanerad lägenhet med strålande ljusinsläpp, vacker grönskande utsikt, genomgående planlösning, fint renoverat kök och ett stilrent helkaklat badrum. Lägg därtill ett luftigt och trivsamt vardagsrum med fina sociala ytor, rymligt sovrum…

Premium
Balkong
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Geijersgatan 2G Limhamns Sjöstad, Malmö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Geijersgatan 2G Limhamns Sjöstad, Malmö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Geijersgatan 2G Limhamns Sjöstad, Malmö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Geijersgatan 2G Limhamns Sjöstad, Malmö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Geijersgatan 2G Limhamns Sjöstad, Malmö kommun - bild 5

Geijersgatan 2G

Lägenhet
Limhamns Sjöstad, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling
3 695 000 kr
75 m²
3 rum
vån 3/8
6 037 kr/mån
49 267 kr/m²

Välkommen till Geijersgatan 2G och denna fantastiska hörntrea på fritt härligt läge. Här erbjuds en fin och välplanerad lägenhet med kvalitativt kök från Vedum, ljust och luftigt vardagsrum, underbar balkong, två trivsamma sovrum och ett stilfullt badrum med egna tvättmöjligheter. Som pricken över i:et bjuder lägenheten också på magnifik utsikt över både hav och grönska från lägenhetens samtliga…

Premium
Balkong
Hiss
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Bomgatan 17 Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Bomgatan 17 Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Bomgatan 17 Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Bomgatan 17 Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Bomgatan 17 Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 16:00

Bomgatan 17

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling
3 095 000 kr
70,5 m²
3 rum
vån 1/7
4 841 kr/mån
43 901 kr/m²

I populära och underbara Västra Hamnen ges nu ett strålande tillfälle att förvärva denna härliga trerummare för dig som har fyllt 55 år. På Bomgatan 17 erbjuds en välplanerad lägenhet med fantastisk takhöjd, kvalitativa materialval, luftigt vardagsrum, stilfullt kök från Vedum, gästtoalett och ett helkaklat badrum med egna tvättmöjligheter. Lägg därtill två trivsamma sovrum och en underbar…

Premium
Balkong
Hiss
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Geijersgatan 2G Limhamns Sjöstad, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Geijersgatan 2G Limhamns Sjöstad, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Geijersgatan 2G Limhamns Sjöstad, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Geijersgatan 2G Limhamns Sjöstad, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Geijersgatan 2G Limhamns Sjöstad, Malmö kommun - bild 5
Budgivning pågår
Sön 17 maj kl 12:00

Geijersgatan 2G

Lägenhet
Limhamns Sjöstad, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling
2 295 000 kr
53 m²
2 rum
vån 6/8
4 650 kr/mån
43 302 kr/m²

Varmt välkommen till Geijersgatan 2G och denna stilfulla och moderna tvårummare, belägen högt upp i huset, i populära och trivsamma Brf Södra Ribersborg. Här erbjuds en fantastisk lägenhet med underbart ljusinsläpp från stora fönsterpartier, stilrena materialval, öppen trevlig planlösning mellan kök och vardagsrum och ett helkaklat badrum med egna tvättmöjligheter. Lägg därtill ett trivsamt…

Premium
Balkong
Hiss
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Lönngården, Malmö kommun
Sön 17 maj kl 10:00

Uddeholmsgatan 32D

Lägenhet
Lönngården, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling
650 000 kr
25,5 m²
1 rum
vån 2/4
2 812 kr/mån
25 490 kr/m²
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling

Visar alla 11