Logotyp av Croisette Fastighetsförmedling
Logotyp av Croisette Fastighetsförmedling

Geijersgatan 2G

Limhamns Sjöstad, Malmö kommun

Visa på karta

3 695 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    75 m²
    Våning
    3 av 8, hiss finns
    Avgift
    6 037 kr/mån

Byggår
2022
Förening
BRF Södra Ribersborg
Energiklass
D
Pris/m²
49 267 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
Välkommen till Geijersgatan 2G och denna fantastiska hörntrea på fritt härligt läge. Här erbjuds en fin och välplanerad lägenhet med kvalitativt kök från Vedum, ljust och luftigt vardagsrum, underbar balkong, två trivsamma sovrum och ett stilfullt badrum med egna tvättmöjligheter. Som pricken över i:et bjuder lägenheten också på magnifik utsikt över både hav och grönska från lägenhetens samtliga fönster och balkong. Här bor du i trevlig förening med garage i huset och en fin gemensam innergård. I området finns matbutiker, restauranger, caféer, stenugnsbageri och gym. Runt hörnan nås både Ribersborgsstranden och Limhamnsfälten, och på kort avstånd nås också Limhamns- och Malmös citykärna. Varmt välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Södra Ribersborg

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling