Hoppa till huvudinnehåll
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB

Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Beckasinvägen 2, Skallberget, Norbergs kommun
  • Såld 7 maj. 2026

Beckasinvägen 2

Villa
Skallberget, Norbergs kommun
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB

114+64 m²

5 rum

1 115 m²

Slutpris 1 300 000 kr+9 %
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Björnstigen 10, Davidsbo, Norbergs kommun
  • Såld 7 maj. 2026

Björnstigen 10

Radhus
Davidsbo, Norbergs kommun
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB

162 m²

5 rum

450 m²

Slutpris 1 200 000 kr+4 %
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Esbjörnsvägen 12B, Centralt, Norbergs kommun
  • Såld 5 maj. 2026

Esbjörnsvägen 12B

Lägenhet
Centralt, Norbergs kommun
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB

53,2 m²

2 rum

2 953 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 150 000 kr±0 %

2 820 kr/m²

Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Industrigatan 6H, Centralt, Norbergs kommun
  • Såld 4 maj. 2026

Industrigatan 6H

Lägenhet
Centralt, Norbergs kommun
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB

56,7 m²

2 rum

3 106 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 150 000 kr±0 %

2 646 kr/m²

Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Ljungvägen 8, Sundbyberg, Fagersta kommun
  • Såld 21 apr. 2026

Ljungvägen 8

Villa
Sundbyberg, Fagersta kommun
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB

136+43 m²

5 rum

1 066 m²

Slutpris 2 400 000 kr+20 %
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Benningvägen 20, Per-Ols, Fagersta kommun
  • Såld 7 apr. 2026

Benningvägen 20

Villa
Per-Ols, Fagersta kommun
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB

80+86 m²

5 rum

722 m²

Slutpris 950 000 kr+31 %
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Högfors 186, Högfors, Norbergs kommun
  • Såld 6 apr. 2026

Högfors 186

Villa
Högfors, Norbergs kommun
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB

85+24 m²

3 rum

1 474 m²

Slutpris 850 000 kr+43 %
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Solbacksallén 14D, Centralt, Norbergs kommun
  • Såld 21 mar. 2026

Solbacksallén 14D

Lägenhet
Centralt, Norbergs kommun
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB

52,7 m²

2 rum

3 203 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 145 000 kr±0 %

2 751 kr/m²

Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Ringvägen 5A, Centralt, Norbergs kommun
  • Såld 27 feb. 2026

Ringvägen 5A

Lägenhet
Centralt, Norbergs kommun
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB

93,5 m²

4 rum

4 726 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 440 000 kr+10 %

4 706 kr/m²

Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Malmgatan 13B, Centralt, Norbergs kommun
  • Såld 21 feb. 2026

Malmgatan 13B

Lägenhet
Centralt, Norbergs kommun
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB

56,9 m²

2 rum

3 188 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 135 000 kr±0 %

2 373 kr/m²

Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Götbergsvägen 6, Karbenning, Norbergs kommun
  • Såld 13 feb. 2026

Götbergsvägen 6

Villa
Karbenning, Norbergs kommun
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB

100+65 m²

5 rum

1 098 m²

Slutpris 825 000 kr-8 %
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Solbacksallén 2, Centralt, Norbergs kommun
  • Såld 7 feb. 2026

Solbacksallén 2

Villa
Centralt, Norbergs kommun
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB

79+79 m²

3 rum

855 m²

Slutpris 700 000 kr+22 %
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Kornettgatan 20B, Centralt, Norbergs kommun
  • Såld 30 jan. 2026

Kornettgatan 20B

Lägenhet
Centralt, Norbergs kommun
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB

83 m²

3 rum

4 900 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 400 000 kr+4 %

4 819 kr/m²

Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Djörkhyttan 321, Hedemora, Hedemora kommun
  • Såld 17 okt. 2025

Djörkhyttan 321

Gård/Skog
Hedemora, Hedemora kommun
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB

85+85 m²

4 rum

13 ha

Slutpris 1 300 000 kr+44 %
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Mortorpsvägen 5, Mortorp, Fagersta kommun
  • Såld 16 okt. 2025

Mortorpsvägen 5

Gård/Skog
Mortorp, Fagersta kommun
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB

97+99 m²

4 rum

22 ha

Slutpris 2 300 000 kr±0 %
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Nickebo 42, Nickebo, Norbergs kommun
  • Såld 14 okt. 2025

Nickebo 42

Fritidshus
Nickebo, Norbergs kommun
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB

60+36 m²

2 rum

1 049 m²

Slutpris 1 275 000 kr+28 %
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Hedemoravägen 117, Kärrgruvan, Norbergs kommun
  • Såld 3 okt. 2025

Hedemoravägen 117

Villa
Kärrgruvan, Norbergs kommun
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB

70+24 m²

3 rum

1 746 m²

Slutpris 795 000 kr±0 %
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Dunderbergs väg 15, Malingsbo, Smedjebackens kommun
  • Såld 30 sep. 2025

Dunderbergs väg 15

Villa
Malingsbo, Smedjebackens kommun
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB

210+40 m²

7 rum

6 235 m²

Slutpris 1 600 000 kr+52 %
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Carlsson Ring Fastighetsmäklare AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden