Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Bülow & Lind Fastighetsförmedling

Bülow & Lind Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Gamla Borrebackevägen 22, Västra Klagstorp, Malmö kommun
  • Såld 15 dec. 2025

Gamla Borrebackevägen 22

Villa
Västra Klagstorp, Malmö kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

368+78 m²

8 rum

1 804 m²

Slutpris 7 800 000 kr-2 %
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Von Lingens Väg 114, Rosengård, Malmö kommun
  • Såld 12 dec. 2025

Von Lingens Väg 114

Lägenhet
Rosengård, Malmö kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

59,5 m²

2 rum

4 297 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 895 000 kr+13 %

15 042 kr/m²

Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Tomtegatan 23, Husie, Malmö kommun
  • Såld 12 dec. 2025

Tomtegatan 23

Lägenhet
Husie, Malmö kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

80 m²

3 rum

5 574 kr/mån

Slutpris 1 595 000 kr-6 %

19 938 kr/m²

Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Dukatgatan 52, Ellenborg intill Videdal - Husie, Malmö kommun
  • Såld 11 dec. 2025

Dukatgatan 52

Villa
Ellenborg intill Videdal - Husie, Malmö kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

120,4+160,3 m²

4 rum

951 m²

Slutpris 4 400 000 kr-2 %
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Sadelmakarevägen 4, Borggård, Staffanstorps kommun
  • Såld 10 dec. 2025

Sadelmakarevägen 4

Villa
Borggård, Staffanstorps kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

122+11 m²

5 rum

792 m²

Slutpris 3 995 000 kr±0 %
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Odonvidegatan 10d, Videdal - Husie, Malmö kommun
  • Såld 7 dec. 2025

Odonvidegatan 10d

Radhus
Videdal - Husie, Malmö kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

102 m²

4 rum

6 216 kr/mån

Slutpris 3 000 000 kr+7 %

29 412 kr/m²

Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Mullbärsgatan 26, Husie - Videdal, Malmö kommun
  • Såld 5 dec. 2025

Mullbärsgatan 26

Radhus
Husie - Videdal, Malmö kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

111+20 m²

4 rum

213 m²

Slutpris 4 100 000 kr-2 %
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Svartvidegatan 8, Husie - Virentofta, Malmö kommun
  • Såld 2 dec. 2025

Svartvidegatan 8

Villa
Husie - Virentofta, Malmö kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

130+80 m²

4 rum

562 m²

Slutpris 4 195 000 kr±0 %
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Sidoskeppsgatan 27, Tygelsjö, Malmö kommun
  • Såld 29 nov. 2025

Sidoskeppsgatan 27

Lägenhet
Tygelsjö, Malmö kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

82 m²

3 rum

4 711 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 425 000 kr-3 %

29 573 kr/m²

Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bågfilsgatan 41, Tygelsjö, Malmö kommun
  • Såld 25 nov. 2025

Bågfilsgatan 41

Villa
Tygelsjö, Malmö kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

96 m²

4 rum

366 m²

Slutpris 3 250 000 kr-7 %
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Hans Ringares väg 6, Genarp, Lunds kommun
  • Såld 25 nov. 2025

Hans Ringares väg 6

Villa
Genarp, Lunds kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

140+100 m²

5 rum

628 m²

Slutpris 3 300 000 kr-3 %
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Porlebäcksgatan 10, Tågarp, Burlövs kommun
  • Såld 25 nov. 2025

Porlebäcksgatan 10

Villa
Tågarp, Burlövs kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

110 m²

4 rum

501 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 100 000 kr-5 %
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Fasangatan 6, Eriksfält, Malmö kommun
  • Såld 24 nov. 2025

Fasangatan 6

Villa
Eriksfält, Malmö kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

135+31 m²

5 rum

400 m²

Slutpris 4 100 000 kr-2 %
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Heckebergavägen 3, Genarp, Lunds kommun
  • Såld 23 nov. 2025

Heckebergavägen 3

Lägenhet
Genarp, Lunds kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

76 m²

3,5 rum

6 522 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 795 000 kr±0 %

23 618 kr/m²

Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Fosie Kyrkoväg 11, Gullvik, Malmö kommun
  • Såld 21 nov. 2025

Fosie Kyrkoväg 11

Radhus
Gullvik, Malmö kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

95 m²

4 rum

204 m²

Slutpris 3 040 000 kr-5 %
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 nov. 2025

Vitemöllegatan 4F

Lägenhet
Nobeltorget/Östra Sorgenfri, Malmö kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

54 m²

2 rum

4 499 kr/mån

Slutpris 1 180 000 kr-5 %

21 852 kr/m²

Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bågfilsgatan 49, Tygelsjö, Malmö kommun
  • Såld 15 nov. 2025

Bågfilsgatan 49

Villa
Tygelsjö, Malmö kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

96 m²

4 rum

336 m²

Slutpris 3 550 000 kr+1 %
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Svedhögsgatan 4, Videdal - Husie, Malmö kommun
  • Såld 15 nov. 2025

Svedhögsgatan 4

Villa
Videdal - Husie, Malmö kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

80+40 m²

3 rum

221 m²

Slutpris 4 450 000 kr+11 %
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Vitemöllegatan 1D, Nobeltorget, Malmö kommun
  • Såld 13 nov. 2025

Vitemöllegatan 1D

Lägenhet
Nobeltorget, Malmö kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

44 m²

2 rum

4 143 kr/mån

Slutpris 1 087 000 kr-1 %

24 705 kr/m²

Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 nov. 2025

Branteviksgatan 36

Lägenhet
Östra Sorgenfri, Malmö kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

81,5 m²

3 rum

5 266 kr/mån

Slutpris 1 600 000 kr-6 %

19 632 kr/m²

Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Folketshusvägen 38, Klagshamn, Malmö kommun
  • Såld 4 nov. 2025

Folketshusvägen 38

Radhus
Klagshamn, Malmö kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

132+6 m²

5 rum

158 m²

Slutpris 5 300 000 kr-4 %
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Landågatan 15, Nya Riseberga - Husie, Malmö kommun
  • Såld 4 nov. 2025

Landågatan 15

Villa
Nya Riseberga - Husie, Malmö kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

153+20 m²

6 rum

538 m²

Slutpris 4 875 000 kr-2 %
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Blomstervägen 1 B, Åkarp, Burlövs kommun
  • Såld 3 nov. 2025

Blomstervägen 1 B

Lägenhet
Åkarp, Burlövs kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

75 m²

3 rum

6 550 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 750 000 kr-3 %

23 333 kr/m²

Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Elvavägen 3, Klagshamn, Malmö kommun
  • Såld 3 nov. 2025

Elvavägen 3

Villa
Klagshamn, Malmö kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

166+26 m²

7 rum

1 072 m²
  • Uteplats

Slutpris 7 300 000 kr-1 %
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Klågerupsvägen 465, Kvarnby - Husie, Malmö kommun
  • Såld 3 nov. 2025

Klågerupsvägen 465

Villa
Kvarnby - Husie, Malmö kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

113 m²

4 rum

581 m²

Slutpris 5 500 000 kr+4 %
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

Visar 76 - 100 av 217