- Sök mäklare
- BOSTHLM Årsta
- Kimberly Pändel Lehn
Om mig
Mina prestationer har lett till att jag är den som säljer flest lägenheter i Årsta och är en av de mest rekommenderade fastighetsmäklarna i området. Idag driver jag även Årstakontoret tillsammans med min duktiga kollega Sara Kristensen.
Du är varmt välkommen att höra av dig så pratar vi ihop oss hur vi ska göra för att uppnå bästa resultat med din försäljning.
Mäklarens försäljningar
Årstavägen 93, 2 tr
Årsta, Stockholms kommun
2 975 000 kr
53,5 m²
2 rum
vån 2/3
4 396 kr/mån
55 607 kr/m²
Plus
Balkong
BOSTHLM Årsta
Johanneshovsvägen 106, 4 tr
Årsta, Stockholms kommun
5 450 000 kr
81 m²
3 rum
vån 4
6 066 kr/mån
67 284 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
BOSTHLM Årsta

Sköntorpsvägen 47, 3 tr
Årsta, Stockholms kommun
2 575 000 kr
47 m²
2 rum
vån 3/3
3 867 kr/mån
54 787 kr/m²
BOSTHLM Årsta
Storsjövägen 59
Årsta, Stockholms kommun
2 275 000 kr
43 m²
2 rum
vån 1/3
3 527 kr/mån
52 907 kr/m²
Plus
BOSTHLM Årsta

Årstavägen 99
Årsta, Stockholms kommun
3 075 000 kr
54 m²
2 rum
vån 1/3
4 340 kr/mån
56 944 kr/m²
Balkong
BOSTHLM Årsta
Visar alla 5