Logotyp av BOSTHLM Årsta
Logotyp av BOSTHLM Årsta

Johanneshovsvägen 106, 4 tr

Årsta, Stockholms kommun

Visa på karta

5 450 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    81 m²
    Våning
    4, hiss finns
    Avgift
    6 066 kr/mån
    Driftkostnad
    6 300 kr/år

Byggår
2018
Förening
BRF Arlaparken
Energiklass
D
Pris/m²
67 284 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
- 4 trappor - Balkong i högt sydvästläge - Föreningen äger marken - Hiss från markplan - Stora fönsterpartier - Rymligt Vedumkök - Platsbyggda garderober för förvaring - Välskött förening med garageplatser som nås direkt via hiss - Tvättstuga i samma port (källare) - Nära naturen och promenad/joggingstråk - Lindes tvärbanestation ca 100 m - Närhet till Globen
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Arlaparken

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling