Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Daniel Kaya

Daniel Kaya

Om mig

Daniel har fått utmärkelsen "Flest rekommendationer" bland mäklare i Örebro både 2022 och 2023, baserat på kundernas omdömen via ”Hittamäklare”. Daniel värdesätter kvalitet framför kvantitet, och hans affärer kommer till största del från rekommendationer – ett bevis på hans engagemang och förtroende från kunder. Kontakta honom du också för en kostnadsfri konsultation och påbörja resan mot något nytt!
Mäklarens försäljningar
2 rum lägenhet på Termikgatan 49C Södra Ladugårdsängen, Örebro kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Termikgatan 49C Södra Ladugårdsängen, Örebro kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Termikgatan 49C Södra Ladugårdsängen, Örebro kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Termikgatan 49C Södra Ladugårdsängen, Örebro kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Termikgatan 49C Södra Ladugårdsängen, Örebro kommun - bild 5
Kommande

Termikgatan 49C

Lägenhet
Södra Ladugårdsängen, Örebro kommun
Bonova Fastighetsförmedling
1 495 000 kr
53 m²
2 rum
vån 3/4
4 144 kr/mån
28 208 kr/m²

Snart finns möjlighet att förvärva denna moderna och stilfulla tvåa näst högst upp i huset, med imponerande takhöjd om över 3 meter, härligt ljusinsläpp och vy mot golfbanan. Här bor du i populära Södra Ladugårdsängen i en bostad som kombinerar modern komfort med en luftig och harmonisk känsla. Lägenheten erbjuder ett smakfullt och genomgående ljust utförande med fina materialval såsom ljust…

Premium
Balkong
Hiss
Energieffektiv
Bonova Fastighetsförmedling
Bonova Fastighetsförmedling
villa på Tjuse 312 Tjuse, Örebro kommun - bild 1
villa på Tjuse 312 Tjuse, Örebro kommun - bild 2
villa på Tjuse 312 Tjuse, Örebro kommun - bild 3
villa på Tjuse 312 Tjuse, Örebro kommun - bild 4
villa på Tjuse 312 Tjuse, Örebro kommun - bild 5
Kommande

Tjuse 312

Villa
Tjuse, Örebro kommun
Bonova Fastighetsförmedling
1 545 000 kr
55 m²
1 927 m² tomt

Snart ges möjlighet att förvärva detta charmiga och välplanerade hus, naturnära beläget i en lugn och lantlig miljö – samtidigt som du når Örebros stadskärna på cirka 13 minuter. Här får du verkligen det bästa av två världar, oavsett om du söker ett permanentboende eller ett stadsnära fritidshus. Bostaden om 55 kvm är kvadratsmart planerad och erbjuder två sovrum, kök, vardagsrum samt ett…

Premium
Bonova Fastighetsförmedling
Bonova Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Irisgatan 16 Mellringe, Örebro kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Irisgatan 16 Mellringe, Örebro kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Irisgatan 16 Mellringe, Örebro kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Irisgatan 16 Mellringe, Örebro kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Irisgatan 16 Mellringe, Örebro kommun - bild 5
Kommande

Irisgatan 16

Lägenhet
Mellringe, Örebro kommun
Bonova Fastighetsförmedling
1 375 000 kr
84 m²
3 rum
vån 3/3
5 618 kr/mån
16 369 kr/m²

Välkommen till denna välplanerade och stilrena 3:a belägen högst upp i huset i omtyckta Mellringe! Här bor du i ett hem i mycket gott skick med smakfulla, ljusa tillval och en genomgående modern känsla – perfekt för dig som bara vill flytta in och börja trivas direkt. Bostaden erbjuder ett rymligt och modernt kök med bra arbetsytor, materialval och ett härligt ljusinsläpp som skapar en trivsam…

Premium
Balkong
Bonova Fastighetsförmedling
Bonova Fastighetsförmedling
3 rum villa på Ingvaldstorp 407 Odensbacken, Örebro kommun - bild 1
3 rum villa på Ingvaldstorp 407 Odensbacken, Örebro kommun - bild 2
3 rum villa på Ingvaldstorp 407 Odensbacken, Örebro kommun - bild 3
3 rum villa på Ingvaldstorp 407 Odensbacken, Örebro kommun - bild 4
3 rum villa på Ingvaldstorp 407 Odensbacken, Örebro kommun - bild 5
Kommande

Ingvaldstorp 407

Villa
Odensbacken, Örebro kommun
Bonova Fastighetsförmedling
750 000 kr
62 + 15 m²
3 rum
2 741 m² tomt

Välkommen till Ingvaldstorp 407 – ett charmigt boende med naturen som närmsta granne Här ges nu möjlighet att förvärva ett trivsamt hus om 62 kvm som passar lika bra som fritidsboende som för permanent bruk. Ett hem för dig som söker lugn, närhet till naturen och en plats att verkligen landa på. Huset erbjuder 3 rum och kök varav två sovrum, ett funktionellt kök samt badrum – allt i ett…

Premium
Bonova Fastighetsförmedling
Bonova Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Mäster Larsgatan 10B Norr, Örebro kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Mäster Larsgatan 10B Norr, Örebro kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Mäster Larsgatan 10B Norr, Örebro kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Mäster Larsgatan 10B Norr, Örebro kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Mäster Larsgatan 10B Norr, Örebro kommun - bild 5
Kommande

Mäster Larsgatan 10B

Lägenhet
Norr, Örebro kommun
Bonova Fastighetsförmedling
1 650 000 kr
49 m²
2 rum
vån 2/3
2 617 kr/mån
33 673 kr/m²

Varmt välkommen till denna stilfullt renoverade tvåa om 49 kvm, belägen på attraktiva Norr i Örebro. Här bor du i en välskött förening med mycket god ekonomi, låg belåning och låga månadsavgifter – en stor fördel som ger både trygghet och en lägre boendekostnad över tid. Bostaden erbjuder ett genomgående smakfullt hem med fina materialval. Badrummet har nyligen renoverats smakfullt och går i…

Premium
Balkong
Bonova Fastighetsförmedling
Bonova Fastighetsförmedling
Mellringe, Örebro kommun
Kommande

Irisgatan 16

Lägenhet
Mellringe, Örebro kommun
Bonova Fastighetsförmedling
995 000 kr
84 m²
3 rum
vån 2/3
5 618 kr/mån
11 845 kr/m²
Balkong
Bonova Fastighetsförmedling
Bonova Fastighetsförmedling

Visar alla 6