Hoppa till huvudinnehåll
Bonova Fastighetsförmedling

Bonova Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
4 rum lägenhet på Kornellvägen 41K Bettorp, Örebro kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Kornellvägen 41K Bettorp, Örebro kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Kornellvägen 41K Bettorp, Örebro kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Kornellvägen 41K Bettorp, Örebro kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Kornellvägen 41K Bettorp, Örebro kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 17:00

Kornellvägen 41K

Lägenhet
Bettorp, Örebro kommun
Bonova Fastighetsförmedling
2 095 000 kr
79 m²
4 rum
vån 3/4
5 531 kr/mån
26 519 kr/m²

Drömmer du om ett hem med fantastiskt ljusinsläpp, smart planlösning och generösa ytor? Denna stilfulla 4:a är belägen näst högst upp i huset med attraktivt gavelläge, vilket ger ett härligt ljus från flera väderstreck och en luftig känsla genom hela bostaden. Redan vid entrén möts du av en härlig balkong – perfekt för morgonkaffet – samtidigt som den stora inglasade balkongen i västerläge…

Premium
Balkong
Hiss
Bonova Fastighetsförmedling
Bonova Fastighetsförmedling
1 rum lägenhet på Förmansgatan 16 Öster, Örebro kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Förmansgatan 16 Öster, Örebro kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Förmansgatan 16 Öster, Örebro kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Förmansgatan 16 Öster, Örebro kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Förmansgatan 16 Öster, Örebro kommun - bild 5

Förmansgatan 16

Lägenhet
Öster, Örebro kommun
Bonova Fastighetsförmedling
1 295 000 kr
35 m²
1 rum
vån 4/9
2 753 kr/mån
37 000 kr/m²

Vänligen kontakta ansvarig mäklare för visning! Upptäck denna välplanerade lägenhet på 35 kvm, perfekt belägen mellan centrum och universitetet med en underbar närhet till grönområden. Här finner du en separat sovalkov för privat avskildhet och ett vardagsrum som öppnar upp mot en rymlig balkong, perfekt för att njuta av förmiddagssolen. Det välutrustade köket och de stilrena materialvalen…

Premium
Balkong
Hiss
Bonova Fastighetsförmedling
Bonova Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Markörvägen 18 Bettorp, Örebro kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Markörvägen 18 Bettorp, Örebro kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Markörvägen 18 Bettorp, Örebro kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Markörvägen 18 Bettorp, Örebro kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Markörvägen 18 Bettorp, Örebro kommun - bild 5
Ons 20 maj kl 17:00

Markörvägen 18

Lägenhet
Bettorp, Örebro kommun
Bonova Fastighetsförmedling
1 495 000 kr
78 m²
3 rum
vån 3/4
6 318 kr/mån
19 167 kr/m²

Här väntar en välplanerad trerummare med en härlig balkong mot föreningens lugna innergård, en perfekt plats för sköna stunder i solen och avkopplande kvällar. Bostaden erbjuder en öppen och inbjudande planlösning där kök och vardagsrum smälter samman till hemmets naturliga samlingspunkt. Det stilrena köket, med eleganta arbetsytor och en påkostad bänkskiva i sten, ger dig allt du behöver…

Premium
Balkong
Hiss
Energieffektiv
Bonova Fastighetsförmedling
Bonova Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Folkungagatan 10 Centralt / Vasastan, Örebro kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Folkungagatan 10 Centralt / Vasastan, Örebro kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Folkungagatan 10 Centralt / Vasastan, Örebro kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Folkungagatan 10 Centralt / Vasastan, Örebro kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Folkungagatan 10 Centralt / Vasastan, Örebro kommun - bild 5

Folkungagatan 10

Lägenhet
Centralt / Vasastan, Örebro kommun
Bonova Fastighetsförmedling
2 695 000 kr
80 m²
3 rum
vån 4/4
5 548 kr/mån
33 688 kr/m²

En sällsynt möjlighet att förvärva en modern och välplanerad 3:a högst upp i huset, med dubbla balkonger och ett härligt ljusinsläpp från två väderstreck. Här bor du i en relativt nyproducerad bostad där funktion och livskvalitet samspelar på ett naturligt sätt. Genomtänkta materialval och en stilren utformning skapar en harmonisk och kvalitativ helhet. Bostaden bjuder på generösa och sociala…

Premium
Balkong
Hiss
Bonova Fastighetsförmedling
Bonova Fastighetsförmedling
5 rum radhus på Stinsvägen 7 Hovsta, Örebro kommun - bild 1
5 rum radhus på Stinsvägen 7 Hovsta, Örebro kommun - bild 2
5 rum radhus på Stinsvägen 7 Hovsta, Örebro kommun - bild 3
5 rum radhus på Stinsvägen 7 Hovsta, Örebro kommun - bild 4
5 rum radhus på Stinsvägen 7 Hovsta, Örebro kommun - bild 5

Stinsvägen 7

Radhus
Hovsta, Örebro kommun
Bonova Fastighetsförmedling
1 695 000 kr
111 m²
5 rum
222 m² tomt

Välkommen till detta trivsamma och välplanerade 1½-plans radhus i familjevänliga Hovsta – ett hem som kombinerar funktion, yta och möjligheten att sätta sin egen prägel. Med sina generösa 111 kvm och fem rum erbjuds gott om plats för både familjeliv, umgänge och egna projekt. Här finns en genomtänkt planlösning där varje yta fyller sin funktion och skapar ett hem att trivas i över tid. På…

Premium
Bonova Fastighetsförmedling
Bonova Fastighetsförmedling
övrig på Örebrovägen 19 Odensbacken, Örebro kommun - bild 1
övrig på Örebrovägen 19 Odensbacken, Örebro kommun - bild 2
övrig på Örebrovägen 19 Odensbacken, Örebro kommun - bild 3
övrig på Örebrovägen 19 Odensbacken, Örebro kommun - bild 4
övrig på Örebrovägen 19 Odensbacken, Örebro kommun - bild 5

Örebrovägen 19

Övrigt
Odensbacken, Örebro kommun
Bonova Fastighetsförmedling
2 195 000 kr
176 m²
2 051 m² tomt

Snart erbjuds en välskött hyresfastighet med goda kassaflöden, belägen mitt i Odensbacken. Fastigheten omfattar tre bostadslägenheter och utgör ett utmärkt investeringsobjekt – lika intressant för förstagångsinvesteraren som för den mer erfarne som vill komplettera sitt bestånd med en trygg och lättförvaltad intäktsfastighet. Fastigheten består av tre välplanerade lägenheter med god…

Premium
Bonova Fastighetsförmedling
Bonova Fastighetsförmedling
1 rum lägenhet på Venavägen 25C Norr, Örebro kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Venavägen 25C Norr, Örebro kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Venavägen 25C Norr, Örebro kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Venavägen 25C Norr, Örebro kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Venavägen 25C Norr, Örebro kommun - bild 5

Venavägen 25C

Lägenhet
Norr, Örebro kommun
Bonova Fastighetsförmedling
925 000 kr
41 m²
1 rum
vån 2/3
3 539 kr/mån
22 561 kr/m²

Kontakta mäklaren för att boka visning! Välkommen till denna stilrena och välplanerade 1:a om 41 kvm – attraktivt läge på Norr! Snart har du chansen att förvärva en smakfullt renoverad 1-rumslägenhet om 41 kvm, belägen på andra våningen. Här möts du av ljusa och moderna tillval, generös takhöjd om hela 270 cm och fräscha ytskikt som skapar en luftig och trivsam känsla. Det rymliga…

Premium
Balkong
Bonova Fastighetsförmedling
Bonova Fastighetsförmedling
5 rum radhus på Glimmervägen 15 Lundby, Örebro kommun - bild 1
5 rum radhus på Glimmervägen 15 Lundby, Örebro kommun - bild 2
5 rum radhus på Glimmervägen 15 Lundby, Örebro kommun - bild 3
5 rum radhus på Glimmervägen 15 Lundby, Örebro kommun - bild 4
5 rum radhus på Glimmervägen 15 Lundby, Örebro kommun - bild 5

Glimmervägen 15

Radhus
Lundby, Örebro kommun
Bonova Fastighetsförmedling
2 450 000 kr
113 m²
5 rum
398 m² tomt

Kontakta ansvarig mäklare för att boka visning! Välkommen till detta trivsamma och välplanerade 1-plansradhus i attraktivt gavelläge. Här bor du med ett insynsskyddat läge och uteplatser i två väderstreck, vilket gör att du kan följa solen från morgonkaffet till kvällens middag. Planlösningen är genomtänkt och rymmer hela fyra sovrum – perfekt för barnfamiljen, hemmakontoret eller dig…

Premium
Bonova Fastighetsförmedling
Bonova Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Olofsgatan 15 Ormesta, Örebro kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Olofsgatan 15 Ormesta, Örebro kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Olofsgatan 15 Ormesta, Örebro kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Olofsgatan 15 Ormesta, Örebro kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Olofsgatan 15 Ormesta, Örebro kommun - bild 5

Olofsgatan 15

Lägenhet
Ormesta, Örebro kommun
Bonova Fastighetsförmedling
1 395 000 kr
54 m²
2 rum
vån 1/4
4 060 kr/mån
25 833 kr/m²

Visning? Välkommen att kontakta ansvarig mäklare. Välkommen till en modern och inflyttningsklar tvåa i markplan med stor, härlig balkong och låg månadsavgift där både bredband och TV-kanaler ingår. Här bor du optimalt placerad mellan Universitetet, city och fantastiska naturmiljöer – en kombination som gör vardagen både smidig och trivsam. Bostaden erbjuder ett ljust och inbjudande…

Premium
Balkong
Hiss
Bonova Fastighetsförmedling
Bonova Fastighetsförmedling
10 rum villa på Hagbyvägen 4 Nora, Nora kommun - bild 1
10 rum villa på Hagbyvägen 4 Nora, Nora kommun - bild 2
10 rum villa på Hagbyvägen 4 Nora, Nora kommun - bild 3
10 rum villa på Hagbyvägen 4 Nora, Nora kommun - bild 4
10 rum villa på Hagbyvägen 4 Nora, Nora kommun - bild 5

Hagbyvägen 4

Villa
Nora, Nora kommun
Bonova Fastighetsförmedling
6 495 000 kr
300 + 30 m²
10 rum
3 905 m² tomt

Välkommen att kontakta ansvarig mäklare för att boka visning! Välkommen till Hagby Gård – en unik möjlighet att förvärva en historisk herrgård med anor från medeltiden, varsamt uppdaterad med modern teknik och bekvämlighet. Belägen på en höjd väster om Nora, med utsikt över stad och natur, erbjuder denna fastighet ett hem med själ, historia och tidlös elegans. Hagby Gård, omnämnd redan…

Premium
Bonova Fastighetsförmedling
Bonova Fastighetsförmedling
6 rum villa på Begoniagatan 10 Mellringe, Örebro kommun - bild 1
6 rum villa på Begoniagatan 10 Mellringe, Örebro kommun - bild 2
6 rum villa på Begoniagatan 10 Mellringe, Örebro kommun - bild 3
6 rum villa på Begoniagatan 10 Mellringe, Örebro kommun - bild 4
6 rum villa på Begoniagatan 10 Mellringe, Örebro kommun - bild 5
Budgivning pågår

Begoniagatan 10

Villa
Mellringe, Örebro kommun
Bonova Fastighetsförmedling
3 850 000 kr
142 + 126 m²
6 rum
941 m² tomt

Välkomna till Begoniagatan 10 i familjevänliga Mellringe! Här erbjuds en perfekt familjevilla med en lättskött hörntomt. Boytan omfattar cirka 142 kvm fördelade på sex rum och kök, varav fem rymliga sovrum. Det utbyggda sovrumsdelen med eget badrum gör huset unikt i området. Dessutom finns en inredd källare på 126 kvm. Fastigheten är belägen på en trädgårdstomt om cirka 941 kvm. Flera…

Premium
Bonova Fastighetsförmedling
Bonova Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Irisgatan 36 Mellringe, Örebro kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Irisgatan 36 Mellringe, Örebro kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Irisgatan 36 Mellringe, Örebro kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Irisgatan 36 Mellringe, Örebro kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Irisgatan 36 Mellringe, Örebro kommun - bild 5

Irisgatan 36

Lägenhet
Mellringe, Örebro kommun
Bonova Fastighetsförmedling
895 000 kr
67 m²
2 rum
vån 3/3
4 554 kr/mån
13 358 kr/m²

Välkommen till denna ljusa tvårummare högst upp i huset, med fin utsikt över föreningens grönskande innergård. Lägenheten är smakfullt renoverad med nymålade väggar, nya golv och ett snyggt, funktionellt kök med generösa förvaringsutrymmen. Sovrummet är rymligt med både klädkammare och garderober. Luftigt vardagsrum som leder till balkongen, perfekt för att njuta av eftermiddags och…

Premium
Balkong
Bonova Fastighetsförmedling
Bonova Fastighetsförmedling
5 rum villa på Framnäsudden 2 Ekeby-Almby, Örebro kommun - bild 1
5 rum villa på Framnäsudden 2 Ekeby-Almby, Örebro kommun - bild 2
5 rum villa på Framnäsudden 2 Ekeby-Almby, Örebro kommun - bild 3
5 rum villa på Framnäsudden 2 Ekeby-Almby, Örebro kommun - bild 4
5 rum villa på Framnäsudden 2 Ekeby-Almby, Örebro kommun - bild 5

Framnäsudden 2

Villa
Ekeby-Almby, Örebro kommun
Bonova Fastighetsförmedling
4 995 000 kr
135 m²
5 rum
798 m² tomt

Välkommen till Ekeby-Almby och detta nybyggda drömhem där stilren design möter praktisk funktionalitet. Här bor du i ett idylliskt läge med vy över öppna fält och med Hjälmaren på kort promenadavstånd – perfekt för dig som söker både lugn och närhet till naturen, samtidigt som Örebro centrum bara ligger en kort bilfärd bort. Huset om ca 135 kvm är genomtänkt planerat med 5 rum och kök. Tre…

Premium
Energieffektiv
Bonova Fastighetsförmedling
Bonova Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Irisgatan 4 Mellringe, Örebro kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Irisgatan 4 Mellringe, Örebro kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Irisgatan 4 Mellringe, Örebro kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Irisgatan 4 Mellringe, Örebro kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Irisgatan 4 Mellringe, Örebro kommun - bild 5

Irisgatan 4

Lägenhet
Mellringe, Örebro kommun
Bonova Fastighetsförmedling
1 495 000 kr
84 m²
3 rum
vån 2/3
5 408 kr/mån
17 798 kr/m²

Välkommen till denna välplanerade och inflyttningsklara trea på mittersta våningen i populära Mellringe. Här bor du i en ljus lägenhet med inglasad balkong mot den grönskande innergården. Bostaden har två rymliga sovrum, ett fräscht badrum med tvätt- och torkmöjligheter samt en separat wc – perfekt för en bekväm vardag. Vardagsrummet är stilrent och harmoniskt med generöst ljusinsläpp och gott…

Irisgatan 4

Lägenhet
Mellringe, Örebro kommun
Bonova Fastighetsförmedling
1 695 000 kr
80 m²
3 rum
vån 1/3
4 941 kr/mån
21 188 kr/m²

Kontakta ansvarig mäklare för att boka visning! Välkommen till en av områdets absolut finaste trerummare – totalrenoverad 2022, smidigt belägen på entréplan och i en stabil förening med låga avgifter. Här möter modern design hög komfort i ett hem som är redo att flytta rakt in i. Den smart planerade planlösningen bjuder på ett ljust och stilrent vardagsrum med generöst ljusinsläpp och en…

Premium
Balkong
Bonova Fastighetsförmedling
Bonova Fastighetsförmedling
5 rum radhus på Kristinelundsvägen 21C Runnaby, Örebro kommun - bild 1
5 rum radhus på Kristinelundsvägen 21C Runnaby, Örebro kommun - bild 2
5 rum radhus på Kristinelundsvägen 21C Runnaby, Örebro kommun - bild 3
5 rum radhus på Kristinelundsvägen 21C Runnaby, Örebro kommun - bild 4
5 rum radhus på Kristinelundsvägen 21C Runnaby, Örebro kommun - bild 5

Kristinelundsvägen 21C

Radhus
Runnaby, Örebro kommun
Bonova Fastighetsförmedling
2 795 000 kr
125 m²
5 rum
6 638 kr/mån
22 360 kr/m²

Välkommen till ett av föreningens mest eftertraktade lägen – ett stilrent och välplanerat radhus om 125 kvm i två plan, med soligt gavelläge i söder. Här möts modern komfort och genomtänkt funktion i ett hem som passar lika bra för familjeliv som för sociala tillställningar. Entréplanet erbjuder golvvärme, genomgående ekparkett och ett generöst ljusinsläpp. Det moderna HTH-köket är fullt…

Premium
Uteplats
Energieffektiv
Bonova Fastighetsförmedling
Bonova Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Hertig Karls allé 60 Centralt Väster, Örebro kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Hertig Karls allé 60 Centralt Väster, Örebro kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Hertig Karls allé 60 Centralt Väster, Örebro kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Hertig Karls allé 60 Centralt Väster, Örebro kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Hertig Karls allé 60 Centralt Väster, Örebro kommun - bild 5

Hertig Karls allé 60

Lägenhet
Centralt Väster, Örebro kommun
Bonova Fastighetsförmedling
795 000 kr
43 m²
2 rum
vån 1/3
3 557 kr/mån
18 488 kr/m²

Välkommen till Centrala Väster och denna välplanerade tvåa med låg avgift i en stabil och välskött förening. På ett attraktivt och centralt läge erbjuds denna hemtrevliga tvåa om 43 kvm, belägen en trappa upp i huset. Redan i hallen möts du av en varm och harmonisk känsla där genomgående parkettgolv och ett fint ljusinsläpp skapar ett inbjudande hem. Vardagsrummet är rymligt och…

Premium
Balkong
Bonova Fastighetsförmedling
Bonova Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Rostagatan 8 Centralt / Vasastan, Örebro kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Rostagatan 8 Centralt / Vasastan, Örebro kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Rostagatan 8 Centralt / Vasastan, Örebro kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Rostagatan 8 Centralt / Vasastan, Örebro kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Rostagatan 8 Centralt / Vasastan, Örebro kommun - bild 5
Mån 25 maj kl 17:00

Rostagatan 8

Lägenhet
Centralt / Vasastan, Örebro kommun
Bonova Fastighetsförmedling
2 595 000 kr
82 m²
3 rum
vån 1/5
5 372 kr/mån
31 646 kr/m²

Välkommen till den här ljusa och välplanerade trea:an med både stor uteplats och balkong i Vasastan, ett av Örebros mest eftertraktade områden. Den här ljusa lägenhet har stora sällskapsytor med genomgångsljus från två väderstreck, vilket ger ett härligt ljusflöde från morgon till kväll. Ett stilrent kök leder ut till en fantastisk uteplats på 24 kvm, perfekt för sommarens middagar.…

Bonova Fastighetsförmedling
1 276 000 kr
68 m²
3 rum
1 500 m² tomt
Bonova Fastighetsförmedling
Bonova Fastighetsförmedling

Visar alla 19