Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Bjurfors Uppsala

Bjurfors Uppsala

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
2 rum lägenhet på Lockgatan 1 Luthagen, Uppsala kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Lockgatan 1 Luthagen, Uppsala kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Lockgatan 1 Luthagen, Uppsala kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Lockgatan 1 Luthagen, Uppsala kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Lockgatan 1 Luthagen, Uppsala kommun - bild 5

Lockgatan 1

Lägenhet
Luthagen, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala
2 195 000 kr
55 m²
2 rum
vån 2/4
4 298 kr/mån
39 909 kr/m²

Varmt välkommen till denna ljusa och mycket välplanerade tvåa om 55 kvm, belägen på våning 2 i omtyckta kvarter vid Mimmi Ekholms plats i Luthagen. Här erbjuds ett hem med genomtänkt planlösning, fint ljusinsläpp och en generös inglasad balkong som förlänger bostadens ytor stora delar av året. Lockgatan 1 är belägen i Luthagen – ett av Uppsalas mest eftertraktade områden. Här bor du i en lugn…

Premium
Balkong
Hiss
Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
2 rum lägenhet på Portalgatan 99 Kapellgärdet, Uppsala kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Portalgatan 99 Kapellgärdet, Uppsala kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Portalgatan 99 Kapellgärdet, Uppsala kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Portalgatan 99 Kapellgärdet, Uppsala kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Portalgatan 99 Kapellgärdet, Uppsala kommun - bild 5

Portalgatan 99

Lägenhet
Kapellgärdet, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala
1 890 000 kr
44 m²
2 rum
vån 5/5
3 217 kr/mån
42 955 kr/m²

Varmt välkomna till en mycket välplanerad bostad i genomgående gott skick. Här erbjuds bland annat en stor inglasad balkong och stilrent kök med öppen planlösning. Planlösningen erbjuder hall med ett praktiskt klinkergolv och förvaring i garderober. Bostadens sociala del består av kök och vardagsrum i öppen anslutning till varandra. Köket är stilrent och går i ljusa toner, här finns gott om…

Premium
Balkong
Hiss
Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
2 rum lägenhet på Apelgatan 3B Salabacke, Uppsala kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Apelgatan 3B Salabacke, Uppsala kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Apelgatan 3B Salabacke, Uppsala kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Apelgatan 3B Salabacke, Uppsala kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Apelgatan 3B Salabacke, Uppsala kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 16:00

Apelgatan 3B

Lägenhet
Salabacke, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala
1 795 000 kr
52 m²
2 rum
vån 2/3
3 762 kr/mån
34 519 kr/m²

Välkommen till en smakfullt inredd och välplanerad tvåa om 52 kvm i lugna och attraktiva södra Sala Backe. Här möts du av ett hem med genomtänkt planlösning, där ett luftigt vardagsrum, ett yteffektivt kök med matplats och ett rogivande sovrum skapar en trivsam helhet. Samtliga rum ligger i fil med utsikt mot en stillsam gata. Bostaden är belägen på våning två av tre och erbjuder en solig…

Premium
Balkong
Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
1 rum lägenhet på Vaksalagatan 55 Fålhagen, Uppsala kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Vaksalagatan 55 Fålhagen, Uppsala kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Vaksalagatan 55 Fålhagen, Uppsala kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Vaksalagatan 55 Fålhagen, Uppsala kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Vaksalagatan 55 Fålhagen, Uppsala kommun - bild 5

Vaksalagatan 55

Lägenhet
Fålhagen, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala
995 000 kr
21 m²
1 rum
vån 2/6
3 394 kr/mån
47 381 kr/m²

Välkommen till denna kvadratsmarta etta i populära Fålhagen! Här bor du med ypperligt pendlarläge, endast några få minuters promenad till Resecentrum. Perfekt boende för dig som studerar eller pendlar. En välplanerad lägenhet med genomgående fräscha ytskikt. Det finns gott om service i området, såsom torghandel på Vaksalatorg, livsmedelsbutiker och apotek. Även hela Uppsala centrums utbud…

Premium
Hiss
Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
2 rum lägenhet på Dragarbrunnsgatan 63A Centrala Uppsala, Uppsala kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Dragarbrunnsgatan 63A Centrala Uppsala, Uppsala kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Dragarbrunnsgatan 63A Centrala Uppsala, Uppsala kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Dragarbrunnsgatan 63A Centrala Uppsala, Uppsala kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Dragarbrunnsgatan 63A Centrala Uppsala, Uppsala kommun - bild 5

Dragarbrunnsgatan 63A

Lägenhet
Centrala Uppsala, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala
3 490 000 kr
71 m²
2 rum
vån 3/4
4 335 kr/mån
49 155 kr/m²

Endast ett stenkast från resecentrum bor du i denna charmfulla sekelskiftesfastighet från 1887. På centrala Dragarbrunnsgatan, med närhet till allt vad Uppsala har att erbjuda, erbjuds nu en stor och ljus gaveltvåa med karaktär, rymd och ett svårslaget läge. Fastän adressen är mitt i city är kvarteret lugnt och fridfullt, med kort promenadavstånd till både grönska och vatten vid Stadsparken,…

Premium
Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
1,5 rum lägenhet på Kryddblandargatan 3 Kungsängen, Uppsala kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Kryddblandargatan 3 Kungsängen, Uppsala kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Kryddblandargatan 3 Kungsängen, Uppsala kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Kryddblandargatan 3 Kungsängen, Uppsala kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Kryddblandargatan 3 Kungsängen, Uppsala kommun - bild 5
Sön 7 jun

Kryddblandargatan 3

Lägenhet
Kungsängen, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala
1 995 000 kr
34 m²
1,5 rum
vån 5
2 625 kr/mån
58 676 kr/m²

Välkommen till Kryddblandargatan och denna mycket välplanerade 1a med sovalkov och balkong högt upp i huset. Är du ute efter en bostad med det lilla extra så är detta bostaden för dig! Här på Kryddblandargatan 3 bor du mycket centralt i Uppsala med närhet till allt du kan tänka dig. Området Kungsängen erbjuder närservice i form av Willys, apotek, frisörsalonger, Akademiska sjukhuset,…

Premium
Balkong
Hiss
Energieffektiv
Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
4 rum villa på Lyssnavägen 3A Graneberg, Uppsala kommun - bild 1
4 rum villa på Lyssnavägen 3A Graneberg, Uppsala kommun - bild 2
4 rum villa på Lyssnavägen 3A Graneberg, Uppsala kommun - bild 3
4 rum villa på Lyssnavägen 3A Graneberg, Uppsala kommun - bild 4
4 rum villa på Lyssnavägen 3A Graneberg, Uppsala kommun - bild 5

Lyssnavägen 3A

Villa
Graneberg, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala
11 750 000 kr
138 + 15 m²
4 rum
840 m² tomt

Det finns bostäder som uppfyller behov. Och så finns det bostäder som förändrar hur man vill leva. I Graneberg, med närhet till Skarholmen och Ekoln, ligger denna arkitektritade villa från 2022. En lågmäld men självklar arkitektur där ljus, material och rumsvolymer samverkar kring ett skyddat atrium och generösa sällskapsytor. Ett hem där varje detalj är vald med precision. Arkitektur som…

Premium
Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
1 rum lägenhet på Botvidsgatan 16A Fålhagen, Uppsala kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Botvidsgatan 16A Fålhagen, Uppsala kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Botvidsgatan 16A Fålhagen, Uppsala kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Botvidsgatan 16A Fålhagen, Uppsala kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Botvidsgatan 16A Fålhagen, Uppsala kommun - bild 5

Botvidsgatan 16A

Lägenhet
Fålhagen, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala
1 195 000 kr
17 m²
1 rum
vån 2/4
1 451 kr/mån
70 294 kr/m²

Välkommen till denna charmiga och välplanerade etta, perfekt belägen i hjärtat av omtyckta Fålhagen! Här bor du i en smart planerad bostad där varje kvadratmeter är optimerad för komfort och funktion. Lägenheten bjuder på ett ljust och luftigt rum med gott om plats för både säng, soffa och matplats – idealiskt för såväl vardag som sociala stunder. Det praktiska arbetsköket erbjuder bra…

Premium
Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
5 rum radhus på Juvansbo 51A Juvansbo, Uppsala kommun - bild 1
5 rum radhus på Juvansbo 51A Juvansbo, Uppsala kommun - bild 2
5 rum radhus på Juvansbo 51A Juvansbo, Uppsala kommun - bild 3
5 rum radhus på Juvansbo 51A Juvansbo, Uppsala kommun - bild 4
5 rum radhus på Juvansbo 51A Juvansbo, Uppsala kommun - bild 5

Juvansbo 51A

Radhus
Juvansbo, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala
2 890 000 kr
124 m²
5 rum
6 423 kr/mån
23 306 kr/m²

Det här moderna och välplanerade gavelradhuset erbjuder ett hemtrevligt boende med ett fantastiskt ljusflöde tack vare stora fönster i flera väderstreck. Här bor du i en trivsam miljö, nära naturen och badplatser, samtidigt som du enkelt tar dig till Uppsala på cirka 12 minuter. Redan i hallen möts du av en generös takhöjd på ungefär tre meter som tillsammans med den öppna planlösningen ger en…

Premium
Uteplats
Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
3 rum lägenhet på Väderkvarnsgatan 40 Fålhagen, Uppsala kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Väderkvarnsgatan 40 Fålhagen, Uppsala kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Väderkvarnsgatan 40 Fålhagen, Uppsala kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Väderkvarnsgatan 40 Fålhagen, Uppsala kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Väderkvarnsgatan 40 Fålhagen, Uppsala kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 14:00

Väderkvarnsgatan 40

Lägenhet
Fålhagen, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala
4 790 000 kr
89 m²
3 rum
vån 3/5
6 444 kr/mån
53 820 kr/m²

Välkommen till detta unika hem i det vackra sekelskifteshuset Tripolis. En bostad som kombinerar historisk charm med modern komfort på ett av Uppsalas mest attraktiva lägen. Här möts tidstypiska detaljer från Jugendstilen och en välplanerad planlösning som passar lika bra för barnfamiljen som för den som söker något utöver det vanliga. Redan vid första steget in möts du av en känsla av rymd och…

Premium
Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
Luthagen - Stabby, Uppsala kommun

Stabby allé 11Q

Lägenhet
Luthagen - Stabby, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala
1 495 000 kr
31 m²
1 rum
vån 1
2 843 kr/mån
48 226 kr/m²
Uteplats
Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
Centrala Knivsta, Knivsta kommun
Idag kl 18:00

Klyvargatan 1

Lägenhet
Centrala Knivsta, Knivsta kommun
Bjurfors Uppsala
1 595 000 kr
55 m²
2 rum
vån 2/3
3 619 kr/mån
29 000 kr/m²
Hiss
Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
6 rum villa på Björnmossvägen 96 Lindbacken, Uppsala kommun - bild 1
6 rum villa på Björnmossvägen 96 Lindbacken, Uppsala kommun - bild 2
6 rum villa på Björnmossvägen 96 Lindbacken, Uppsala kommun - bild 3
6 rum villa på Björnmossvägen 96 Lindbacken, Uppsala kommun - bild 4
6 rum villa på Björnmossvägen 96 Lindbacken, Uppsala kommun - bild 5

Björnmossvägen 96

Villa
Lindbacken, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala
5 890 000 kr
158 m²
6 rum
410 m² tomt

Bygg drömhuset tillsammans med Svensk husproduktion och Tony Söderström Bygg & Kakel i det populära och barnvänliga området Lindbacken. Här presenteras nu en snart nybyggt hus från 2026, ett stilrent och modernt hem där funktion, komfort och ett lugnt läge möts. När du kliver in i Optimal 158 möts du av en vacker siktlinje som sträcker sig genom hela huset. Det är ett trivsamt tvåplanshus med…

Premium
Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
Höganäs, Uppsala kommun

Österplan 13

Lägenhet
Höganäs, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala
3 995 000 kr
171 m²
6 rum
vån 2/3
18 331 kr/mån
23 363 kr/m²
Hiss
Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
1 rum lägenhet på Geijersgatan 23B Luthagen, Uppsala kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Geijersgatan 23B Luthagen, Uppsala kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Geijersgatan 23B Luthagen, Uppsala kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Geijersgatan 23B Luthagen, Uppsala kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Geijersgatan 23B Luthagen, Uppsala kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:00

Geijersgatan 23B

Lägenhet
Luthagen, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala
1 695 000 kr
23 m²
1 rum
vån 1/3
2 302 kr/mån
73 696 kr/m²

1930-talsetta / Balkong mot innergård / Attraktiv adress i Luthagen Välkommen till Geijersgatan 23B och denna ytterst charmiga och välplanerade 1930-talsetta. Har du högt ställda krav och letar efter något utöver det vanliga är detta bostaden för dig. Här på Geijersgatan bor du i populära Luthagen som är ett av Uppsalas mest eftertraktade områden. På adressen bor du med promenadavstånd…

Premium
Balkong
Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
3 rum lägenhet på Johannesbäcksgatan 97 Salabacke, Uppsala kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Johannesbäcksgatan 97 Salabacke, Uppsala kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Johannesbäcksgatan 97 Salabacke, Uppsala kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Johannesbäcksgatan 97 Salabacke, Uppsala kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Johannesbäcksgatan 97 Salabacke, Uppsala kommun - bild 5
Budgivning pågår
Imorgon kl 17:00

Johannesbäcksgatan 97

Lägenhet
Salabacke, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala
2 495 000 kr
79 m²
3 rum
vån 3/6
5 348 kr/mån
31 582 kr/m²

Mycket tilltalande och hemtrevlig trea med bra planlösning och stor balkong på Johannesbäcksgatan 97. Tack vare den öppna planlösningen mellan kök och vardagsrum och stora fönsterpartier skapas en trevlig rymd och en mycket härlig atmosfär. Detta kombinerat med fina inredningsval gör att denna bostad verkligen sticker ut. Som pricken över i:et har du balkongen på ca 10 kvm med vidsträckt utsikt i…

Premium
Balkong
Hiss
Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
2 rum lägenhet på Gimogatan 13A Luthagen, Uppsala kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Gimogatan 13A Luthagen, Uppsala kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Gimogatan 13A Luthagen, Uppsala kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Gimogatan 13A Luthagen, Uppsala kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Gimogatan 13A Luthagen, Uppsala kommun - bild 5
Budgivning pågår

Gimogatan 13A

Lägenhet
Luthagen, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala
1 590 000 kr
47 m²
2 rum
vån 1/5
3 760 kr/mån
33 830 kr/m²

Välkommen hem till ett modernt och kvadratsmart boende i hjärtat av Norra Luthagen – där stadens puls möter grönskande omgivningar och där perfekt planerade kvadratmetrar skapar maximal livskvalitet. Denna ljusa och lättmöblerade lägenhet på Gimogatan 13A bjuder på ett harmoniskt boende med smart planlösning. Här öppnar sig en välkomnande hall som leder in till det öppna köket som rymmer både…

Premium
Hiss
Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
2 rum lägenhet på Råbyvägen 55E Kapellgärdet, Uppsala kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Råbyvägen 55E Kapellgärdet, Uppsala kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Råbyvägen 55E Kapellgärdet, Uppsala kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Råbyvägen 55E Kapellgärdet, Uppsala kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Råbyvägen 55E Kapellgärdet, Uppsala kommun - bild 5

Råbyvägen 55E

Lägenhet
Kapellgärdet, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala
1 590 000 kr
59 m²
2 rum
vån 1
4 645 kr/mån
26 949 kr/m²

Välkommen till en ljus och trivsam genomgångslägenhet med ett attraktivt, stadsnära läge där ljuset flödar in från två håll och skapar en luftig, harmonisk atmosfär genom hela hemmet. Bostaden erbjuder en öppen och social planlösning mellan kök och vardagsrum som bjuder in till både vardagsliv och umgänge. Här rör sig ljuset fritt genom rummen och förstärker känslan av rymd. Den välkomnande…

Premium
Hiss
Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
Fålhagen, Uppsala kommun

Hjalmar Brantingsgatan 21

Lägenhet
Fålhagen, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala
1 495 000 kr
25 m²
1 rum
vån 1/3
2 124 kr/mån
59 800 kr/m²
Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
1,5 rum lägenhet på Betty Petterssons gata 7 Rosendal, Uppsala kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Betty Petterssons gata 7 Rosendal, Uppsala kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Betty Petterssons gata 7 Rosendal, Uppsala kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Betty Petterssons gata 7 Rosendal, Uppsala kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Betty Petterssons gata 7 Rosendal, Uppsala kommun - bild 5

Betty Petterssons gata 7

Lägenhet
Rosendal, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala
1 595 000 kr
28 m²
1,5 rum
vån 1/5
3 102 kr/mån
56 964 kr/m²

Nu finns chansen att flytta in i en nyproducerad mini tvåa med stor uteplats i söder och ett fritt läge mot Siegbahnsparken. Planlösningen erbjuder dig en välkomnande hall med bra förvaring i skjutdörrsgarderober, rymligt kök i öppen planlösning mot vardagsrummet som har utgång till uteplatsen i soligt söderläge. Helkaklat badrum med praktisk kombimaskin. Vidare finns ett mindre sovrum som har…

Premium
Uteplats
Hiss
Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
Kapellgärdet, Uppsala kommun
Budgivning pågår
Sön 17 maj kl 11:00

Portalgatan 23

Lägenhet
Kapellgärdet, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala
2 990 000 kr
91 m²
3 rum
vån 1/6
5 918 kr/mån
32 857 kr/m²
Uteplats
Hiss
Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
2 rum lägenhet på S:t Olofsgatan 62A Höganäs, Uppsala kommun - bild 1
2 rum lägenhet på S:t Olofsgatan 62A Höganäs, Uppsala kommun - bild 2
2 rum lägenhet på S:t Olofsgatan 62A Höganäs, Uppsala kommun - bild 3
2 rum lägenhet på S:t Olofsgatan 62A Höganäs, Uppsala kommun - bild 4
2 rum lägenhet på S:t Olofsgatan 62A Höganäs, Uppsala kommun - bild 5

S:t Olofsgatan 62A

Lägenhet
Höganäs, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala
2 750 000 kr
60 m²
2 rum
vån 4/4
4 165 kr/mån
45 833 kr/m²

Gavel-tvåa högst upp i huset / Balkong i söderläge / 40-talscharm / Balkong / Stabil förening med låg belåning Välkommen till en charmig och ljus gavellägenhet med genomgående trägolv som skapar en varm och hemtrevlig känsla. Lägenheten kombinerar det bästa av två världar – tidstypiska 40-talsdetaljer i fin harmoni med moderna renoveringar av kök och badrum. Den inbjudande hallen erbjuder bra…

Premium
Balkong
Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
lägenhet på Sparrisgatan 7B Årsta, Uppsala kommun - bild 1
lägenhet på Sparrisgatan 7B Årsta, Uppsala kommun - bild 2
lägenhet på Sparrisgatan 7B Årsta, Uppsala kommun - bild 3
lägenhet på Sparrisgatan 7B Årsta, Uppsala kommun - bild 4
lägenhet på Sparrisgatan 7B Årsta, Uppsala kommun - bild 5

Sparrisgatan 7B

Lägenhet
Årsta, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala
2 050 000 kr
65 m²
vån 2/4
2 663 kr/mån
31 538 kr/m²

Varmt välkomna till Sparrisgatan 7B! Här erbjuds en ljus och välplanerad tvåa om 65 kvm med hiss direkt från markplan. Bostaden är nyligen renoverad med ett stilrent, smakfullt kök och ett exklusivt badrum med moderna materialval – perfekt för dig som vill flytta in i ett hem där allt redan är gjort. Lägenheten har ett härligt ljusinsläpp tack vare fönster i två väderstreck och en genomtänkt…

Premium
Balkong
Hiss
Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
1 rum lägenhet på Swedenborgsgatan 28A Svartbäcken, Uppsala kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Swedenborgsgatan 28A Svartbäcken, Uppsala kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Swedenborgsgatan 28A Svartbäcken, Uppsala kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Swedenborgsgatan 28A Svartbäcken, Uppsala kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Swedenborgsgatan 28A Svartbäcken, Uppsala kommun - bild 5

Swedenborgsgatan 28A

Lägenhet
Svartbäcken, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala
1 795 000 kr
41 m²
1 rum
vån 1/3
3 359 kr/mån
43 780 kr/m²

I Svartbäckens mysigaste kvarter erbjuds här en mycket charmig och välplanerad bostad om 41 kvm. Lägenheten har upprustade ytskikt och ett smakfullt kök, och planlösningen ger dessutom möjlighet för den som önskar att bygga om bostaden till två rum och kök. Planlösningen erbjuder en välkomnande hall med plats för avhängning. Vidare finns ett rymligt och upprustat kök med matplats och goda…

Premium
Balkong
Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
Svartbäcken, Uppsala kommun
Budgivning pågår

Svartbäcksgatan 80B

Lägenhet
Svartbäcken, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala
1 595 000 kr
25,7 m²
1 rum
vån 3/3
2 294 kr/mån
62 062 kr/m²
Balkong
Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala

Visar 26 - 50 av 86