Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Bergets Ro Fastighetsförmedling
Mäklare Hasan Shahid

Hasan Shahid

Om mig

En bostadsaffär är ett av livets största ekonomiska beslut och förtjänar att hanteras med omsorg och expertis. Med över tio års erfarenhet av försäljning och en bakgrund inom bankväsendet finns en djup förståelse för både marknad och ekonomi. För mig handlar mäklaryrket om mer än siffror, det handlar om förtroende. Med transparens, tillgänglighet och tydlig kommunikation guidar jag dig genom varje steg, alltid med ditt bästa i fokus. Hör av dig idag! 073- 541 19 24 [email protected]
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 jul. 2025
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Solnavägen 13G

Lägenhet
Karolinska/ Hagastaden, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

39 m²

2 rum

2 722 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 250 000 kr-6 %

83 333 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jul. 2025
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Gyllenborgsgatan 9

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

43 m²

2 rum

3 024 kr/mån

Slutpris 4 000 000 kr+8 %

93 023 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jun. 2025
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Råsundavägen 71

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

42 m²

1 rum

2 972 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 670 000 kr-1 %

63 571 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jun. 2025
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Solnavägen 15G

Lägenhet
Karolinska/ Hagastaden, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

44 m²

2 rum

2 512 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 450 000 kr+2 %

78 409 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jun. 2025
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Vintergatan 17

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

68 m²

3 rum

4 331 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 800 000 kr+7 %

70 588 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 maj. 2025
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Ninni Kronbergs Gata 22

Lägenhet
Vasastan - Hagastaden, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

52 m²

2 rum

3 494 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 600 000 kr-6 %

88 462 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 maj. 2025
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Östervägen 16B

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

43 m²

2 rum

2 410 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 750 000 kr+2 %

63 953 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 maj. 2025
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Soldatvägen 16D

Lägenhet
Saltsjö-Boo, Nacka kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

20 m²

1 rum

2 288 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 010 000 kr+2 %

50 500 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling

Visar 26 - 33 av 33