Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Bergets Ro Fastighetsförmedling
Mäklare Hasan Shahid

Hasan Shahid

Om mig

En bostadsaffär är ett av livets största ekonomiska beslut och förtjänar att hanteras med omsorg och expertis. Med över tio års erfarenhet av försäljning och en bakgrund inom bankväsendet finns en djup förståelse för både marknad och ekonomi. För mig handlar mäklaryrket om mer än siffror, det handlar om förtroende. Med transparens, tillgänglighet och tydlig kommunikation guidar jag dig genom varje steg, alltid med ditt bästa i fokus. Hör av dig idag! 073- 541 19 24 [email protected]
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Solnavägen 15F

Lägenhet
Karolinska/ Hagastaden, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

88 m²

4 rum

4 607 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 100 000 kr+6 %

80 682 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Andersvägen 5, Haga Norra, Solna kommun
  • Såld 7 maj. 2026
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Andersvägen 5

Lägenhet
Haga Norra, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

91,3 m²

3 rum

4 963 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 650 000 kr+6 %

50 931 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 maj. 2026
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Bokvägen 3

Lägenhet
Solna, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

45 m²

1 rum

2 754 kr/mån

Slutpris 2 800 000 kr

62 222 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Uppfinnargatan 7D

Radhus
Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

140 m²

5 rum

7 347 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 950 000 kr+1 %

28 214 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Ungdomsvägen 5

Lägenhet
Nacka, Nacka kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

70 m²

3 rum

4 558 kr/mån

Slutpris 3 075 000 kr+54 %

43 929 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 apr. 2026
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Charlottenburgsvägen 32C

Lägenhet
Solna, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

75 m²

3 rum

3 804 kr/mån

Slutpris 5 850 000 kr

78 000 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 apr. 2026
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Norra Stationsgatan 64B

Lägenhet
Hagastaden, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

46,5 m²

2 rum

3 159 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 100 000 kr+6 %

109 677 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 apr. 2026
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Norra Stationsgatan 64B

Lägenhet
Hagastaden, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

82,5 m²

4 rum

5 126 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 9 300 000 kr+3 %

112 727 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Fridensborgsvägen 159

Lägenhet
Järvastaden, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

53,5 m²

2 rum

3 320 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 100 000 kr+4 %

57 944 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 mar. 2026
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Geijersvägen 6

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

34 m²

2 840 kr/mån

Slutpris 3 400 000 kr+3 %

100 000 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 mar. 2026
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Råsundavägen 75

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

39 m²

2 rum

1 609 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 850 000 kr+6 %

73 077 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 feb. 2026
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Södra Långgatan 35B

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

34,4+6 m²

2 rum

2 564 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 300 000 kr+3 %

95 930 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 feb. 2026
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Vasavägen 6

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

70 m²

3 rum

5 485 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 200 000 kr+5 %

60 000 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 feb. 2026
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Tottvägen 4A

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

67 m²

2,5 rum

3 428 kr/mån

Slutpris 5 400 000 kr+4 %

80 597 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jan. 2026
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Oxenstiernas allé 19

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

64 m²

3 rum

4 854 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 800 000 kr+4 %

43 750 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Råsundavägen 117B, Råsunda, Solna kommun
  • Såld 14 nov. 2025
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Råsundavägen 117B

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

142 m²

5 rum

5 982 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 10 800 000 kr-2 %

76 056 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Langelandsgatan 18, Kista, Stockholms kommun
  • Såld 12 nov. 2025
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Langelandsgatan 18

Lägenhet
Kista, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

36,5 m²

1 rum

2 449 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 150 000 kr+5 %

31 507 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Gustaf De Lavals Väg 6, Nacka, Nacka kommun
  • Såld 12 nov. 2025
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Gustaf De Lavals Väg 6

Lägenhet
Nacka, Nacka kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

51 m²

2 rum

3 450 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 700 000 kr+3 %

72 549 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Fyrverkarbacken 23, Stockholm, Stockholms kommun
  • Såld 5 nov. 2025
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Fyrverkarbacken 23

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

110,5 m²

4 rum

8 677 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 8 850 000 kr-2 %

80 090 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 okt. 2025
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Fyrverkarbacken 21

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

111,5 m²

5 rum

8 755 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 8 700 000 kr-3 %

78 027 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 okt. 2025
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Solnavägen 15I

Lägenhet
Karolinska/ Hagastaden, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

35 m²

2 rum

2 139 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 000 000 kr+7 %

85 714 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 okt. 2025
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Garvis Carlssons gata 14

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

37 m²

1 rum

2 375 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 650 000 kr+6 %

71 622 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 okt. 2025
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Rådjursstigen 16

Lägenhet
Bergshamra, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

34 m²

1 rum

1 670 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 250 000 kr-2 %

66 176 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 sep. 2025
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Pomonagatan 5

Lägenhet
Frösunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

94,2 m²

3 rum

4 583 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 295 000 kr±0 %

56 210 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Lilla gatan 4A, Råsunda, Solna kommun
  • Såld 22 aug. 2025
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Lilla gatan 4A

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

33 m²

1 rum

2 775 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 790 000 kr+4 %

84 545 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling

Visar 1 - 25 av 33