Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Asira AB

Asira AB

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
1 rum lägenhet på Fridhemsgatan 29B Kungsholmen, Stockholms kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Fridhemsgatan 29B Kungsholmen, Stockholms kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Fridhemsgatan 29B Kungsholmen, Stockholms kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Fridhemsgatan 29B Kungsholmen, Stockholms kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Fridhemsgatan 29B Kungsholmen, Stockholms kommun - bild 5
Imorgon kl 17:00

Fridhemsgatan 29B

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Asira AB
3 695 000 kr
38 m²
1 rum
3 032 kr/mån
97 237 kr/m²

Kontakta mäklaren för exklusiv VIP-visning! Nu ges ett sällsynt tillfälle att förvärva en ljuvlig sekelskiftesetta i gårdshus mot vacker innergård i en fastighet från 1903, ett hem som erbjuder en rymd och karaktär utöver det vanliga. Den generösa takhöjden och rummens harmoniska proportioner skapar en imponerande volym, och den optimerade planlösningen gör att bostaden upplevs betydligt större…

Premium
Hiss
Asira AB
Asira AB
2 rum lägenhet på Gustav III:s Boulevard 55 Frösunda, Solna kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Gustav III:s Boulevard 55 Frösunda, Solna kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Gustav III:s Boulevard 55 Frösunda, Solna kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Gustav III:s Boulevard 55 Frösunda, Solna kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Gustav III:s Boulevard 55 Frösunda, Solna kommun - bild 5

Gustav III:s Boulevard 55

Lägenhet
Frösunda, Solna kommun
Asira AB
3 495 000 kr
59,6 m²
2 rum
vån 2/5
4 080 kr/mån
58 641 kr/m²

Varmt välkomna till denna fina lägenhet om 2 rum och kök i Frösunda som ligger beläget i det fina området kring Mall of Scandinavia och Friends Arena! Med sin strukturerade planlösning, rymliga sovrum samt en stor härlig balkong där du kan njuta av rykande färskt morgonkaffe bor du med närhet till allt du behöver. Såsom shopping, restauranger samt goda kommunikationer. Med ca 8min från City…

Premium
Balkong
Hiss
Asira AB
Asira AB
2,5 rum lägenhet på Norrtullsgatan 55 Vasastan, Stockholms kommun - bild 1
2,5 rum lägenhet på Norrtullsgatan 55 Vasastan, Stockholms kommun - bild 2
2,5 rum lägenhet på Norrtullsgatan 55 Vasastan, Stockholms kommun - bild 3
2,5 rum lägenhet på Norrtullsgatan 55 Vasastan, Stockholms kommun - bild 4
2,5 rum lägenhet på Norrtullsgatan 55 Vasastan, Stockholms kommun - bild 5

Norrtullsgatan 55

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Asira AB
10 495 000 kr
74 + 22 m²
2,5 rum
vån 6/6
3 856 kr/mån
141 824 kr/m²

Högst upp i huset på attraktiva Norrtullsgatan finner ni denna spektakulära vindsvåning om totalt 96 kvm golvyta (74 + 22 kvm), där modern elegans möter charmiga vindsattribut. Bostaden är smakfullt renoverad och planerad med genomgående hög standard, noggrant utvalda materialval och vitvaror samt en planlösning som maximerar både ljus och rymd. Här bor ni med en oslagbar känsla av avskildhet,…

Premium
Balkong
Hiss
Asira AB
Asira AB
2 rum lägenhet på David Bagares Gata 22 Norrmalm/City, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på David Bagares Gata 22 Norrmalm/City, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på David Bagares Gata 22 Norrmalm/City, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på David Bagares Gata 22 Norrmalm/City, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på David Bagares Gata 22 Norrmalm/City, Stockholms kommun - bild 5
Budgivning pågår

David Bagares Gata 22

Lägenhet
Norrmalm/City, Stockholms kommun
Asira AB
4 495 000 kr
39 m²
2 rum
vån 2/4
1 568 kr/mån
115 256 kr/m²

Välkommen till en bostad där stadens puls möter historiens charm på bästa möjliga sätt. Här bor du mitt i centrala Norrmalm på en stillsam och mysig gata med närhet till allt som gör livet i city levande och inspirerande. Redan när du kliver in möts du av en varm och inbjudande känsla, i en lägenhet där varje kvadratmeter är genomtänkt för att skapa en smidig och trivsam vardag. Planlösningen…

Premium
Hiss
Asira AB
Asira AB
4 rum lägenhet på Bastuvägen 7 Älta, Nacka kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Bastuvägen 7 Älta, Nacka kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Bastuvägen 7 Älta, Nacka kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Bastuvägen 7 Älta, Nacka kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Bastuvägen 7 Älta, Nacka kommun - bild 5

Bastuvägen 7

Lägenhet
Älta, Nacka kommun
Asira AB
3 795 000 kr
82,8 m²
4 rum
vån 2/2
6 222 kr/mån
45 833 kr/m²

Kontakta mäklaren för privatvisning! Nu finns möjlighet att förvärva denna välplanerade 4:a belägen i ett lugnt och barnvänligt område. Bostaden erbjuder en genomtänkt planlösning där de sociala ytorna samspelar fint samtidigt som sovrummen ligger mer privat och avskilt. Här finns gott om utrymme för familjen med generösa sovrum, två badrum samt ett rymligt vardagsrum som bjuder in till…

Premium
Balkong
Asira AB
Asira AB

Visar alla 5