Logotyp av Asira AB
Logotyp av Asira AB

Gustav III:s Boulevard 55

Frösunda, Solna kommun

Visa på karta

3 495 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    59,6 m²
    Våning
    2 av 5, hiss finns
    Avgift
    4 080 kr/mån
    Driftkostnad
    6 040 kr/år

Byggår
2004
Förening
BRF KULLEN i Solna
Energiklass
D
Pris/m²
58 641 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
Varmt välkomna till denna fina lägenhet om 2 rum och kök i Frösunda som ligger beläget i det fina området kring Mall of Scandinavia och Friends Arena! Med sin strukturerade planlösning, rymliga sovrum samt en stor härlig balkong där du kan njuta av rykande färskt morgonkaffe bor du med närhet till allt du behöver. Såsom shopping, restauranger samt goda kommunikationer. Med ca 8min från City och samtidigt gångavstånd till mysiga Hagaparken och grönområden. Sammantaget en klockren lägenhet för den som uppskattar en stabil förening i ett bra område, Välkomna!
Läs mer hos mäklaren
Logotyp av Asira AB

Räkna på ditt nya boende

BRF KULLEN i Solna

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling