Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Andreas Ahlm

Andreas Ahlm

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Östermalmsgatan 32C, Öst på stan, Umeå kommun
  • Såld 12 okt. 2025

Östermalmsgatan 32C

Lägenhet
Öst på stan, Umeå kommun
Ahlm & Dahl Fastighetsförmedling

60,5 m²

2 rum

5 289 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 095 000 kr±0 %

34 628 kr/m²

Ahlm & Dahl Fastighetsförmedling
Ahlm & Dahl Fastighetsförmedling

Visar alla 1