Oskarshamn, Oskarshamns kommun

Oskarshamn

Bostäder till salu - Oskarshamn, Oskarshamns kommun

Sortera på

89 bostäder till salu

Mars 2026

2 rum lägenhet på Norrbackavägen 22 Norrtorn, Oskarshamns kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Norrbackavägen 22 Norrtorn, Oskarshamns kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Norrbackavägen 22 Norrtorn, Oskarshamns kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Norrbackavägen 22 Norrtorn, Oskarshamns kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Norrbackavägen 22 Norrtorn, Oskarshamns kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 11:30

Norrbackavägen 22

Lägenhet
Norrtorn, Oskarshamns kommun
Mäklarhuset Oskarshamn
495 000 kr
64 m²
2 rum
vån 3/3
4 692 kr/mån
7 734 kr/m²

Välkommen till denna trevliga tvårummare i attraktivt gavelläge – en bostad som kombinerar ljus, rymd och funktion på bästa sätt! Här möts du av en genomtänkt och mycket bra planlösning där varje kvadratmeter är smart disponerad. Gavelläget ger extra ljusinsläpp från två väderstreck och skapar en härligt luftig känsla genom hela hemmet. De enhetliga ytskikten förstärker det moderna intrycket och…

Premium
Balkong
Mäklarhuset Oskarshamn
Mäklarhuset Oskarshamn
5 rum villa på Janneborgsgränd 26 Kristineberg, Oskarshamns kommun - bild 1
5 rum villa på Janneborgsgränd 26 Kristineberg, Oskarshamns kommun - bild 2
5 rum villa på Janneborgsgränd 26 Kristineberg, Oskarshamns kommun - bild 3
5 rum villa på Janneborgsgränd 26 Kristineberg, Oskarshamns kommun - bild 4
5 rum villa på Janneborgsgränd 26 Kristineberg, Oskarshamns kommun - bild 5
Budgivning pågår

Janneborgsgränd 26

Villa
Kristineberg, Oskarshamns kommun
Fastighetsbyrån Oskarshamn
1 995 000 kr
136 + 17 m²
5 rum
493 m² tomt

Välkommen till ett härligt hem i Kristineberg - Oskarshamn, byggt 1976 och redo att skapa nya minnen. Med en boyta på 136 kvm och 5 rum erbjuder detta hus en attraktiv planlösning perfekt för familjelivet eller umgänge. Det uppdaterade köket utgör hjärtat av hemmet, där vi enkelt kan laga middag och umgås i det anslutande vardagsrummet. Hemmets fina ytskikt skapar en inbjudande känsla och den…

Premium
Balkong
Uteplats
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Fastighetsbyrån Oskarshamn

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen
6 rum villa på Klarabergsvägen 12 Humlekärrshult, Oskarshamns kommun - bild 1
6 rum villa på Klarabergsvägen 12 Humlekärrshult, Oskarshamns kommun - bild 2
6 rum villa på Klarabergsvägen 12 Humlekärrshult, Oskarshamns kommun - bild 3
6 rum villa på Klarabergsvägen 12 Humlekärrshult, Oskarshamns kommun - bild 4
6 rum villa på Klarabergsvägen 12 Humlekärrshult, Oskarshamns kommun - bild 5

Klarabergsvägen 12

Villa
Humlekärrshult, Oskarshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
1 395 000 kr
141 + 123 m²
6 rum
788 m² tomt

Nu har vi en bostad till salu med chans för att sätta just er egna prägel på boendet! Här hittar ni en 1 ½-plansvilla med källare i souterrräng om hela 141 + 123 kvm med plats för både den stora familjen som den lilla. Till fastigheten hör ett garage med utrymme för en bil samt en garageuppfart med plats för ytterligare en bil om så önskas - Välkomna till Klarabergsvägen 12! Välkomna in till…

Premium
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
2 rum lägenhet på Nygränd 17B Centrum, Oskarshamns kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Nygränd 17B Centrum, Oskarshamns kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Nygränd 17B Centrum, Oskarshamns kommun - bild 3

Nygränd 17B

Lägenhet
Centrum, Oskarshamns kommun
Mäklarhuset Oskarshamn
595 000 kr
46 m²
2 rum
vån 1/3
3 825 kr/mån
12 935 kr/m²
Plus
Balkong
Mäklarhuset Oskarshamn
Mäklarhuset Oskarshamn
5 rum villa på Slingervägen 13 Humlekärrshult, Oskarshamns kommun - bild 1
5 rum villa på Slingervägen 13 Humlekärrshult, Oskarshamns kommun - bild 2
5 rum villa på Slingervägen 13 Humlekärrshult, Oskarshamns kommun - bild 3
5 rum villa på Slingervägen 13 Humlekärrshult, Oskarshamns kommun - bild 4
5 rum villa på Slingervägen 13 Humlekärrshult, Oskarshamns kommun - bild 5

Slingervägen 13

Villa
Humlekärrshult, Oskarshamns kommun
Fastighetsbyrån Oskarshamn
2 600 000 kr
133 + 39 m²
5 rum
723 m² tomt

Välkommen till Slingervägen 13 – en villa som har allt du kan önska för ett trivsamt familjeliv. Här möts du av genomtänkta renoveringar, en social planlösning och ett otroligt soldäck som blir hemmets givna samlingspunkt. Allt detta i det populära villaområdet Humlekärrshult, där lugnet, närheten till naturen och barnvänliga kvarter skapar den perfekta miljön att växa upp i. Redan i entréplanet…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Fastighetsbyrån Oskarshamn

Februari 2026

6 rum kedjehus på Bröllopsvägen 14 Rödsle, Oskarshamns kommun - bild 1
6 rum kedjehus på Bröllopsvägen 14 Rödsle, Oskarshamns kommun - bild 2
6 rum kedjehus på Bröllopsvägen 14 Rödsle, Oskarshamns kommun - bild 3

Bröllopsvägen 14

Radhus
Rödsle, Oskarshamns kommun
Mäklarhuset Oskarshamn
1 685 000 kr
140 m²
6 rum
627 m² tomt
Plus
Mäklarhuset Oskarshamn
Mäklarhuset Oskarshamn
Centralt, Oskarshamns kommun

Fridhemsgatan 8B

Lägenhet
Centralt, Oskarshamns kommun
Fastighetsbyrån Oskarshamn
1 425 000 kr
118 m²
4 rum
vån 1/2
7 752 kr/mån
12 076 kr/m²
Hiss
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Kristineberg, Oskarshamns kommun

Kronholmsgränd 11

Villa
Kristineberg, Oskarshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
1 495 000 kr
129 + 20 m²
5 rum
522 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
4 rum villa på Lagermans väg 7 Svalliden, Oskarshamns kommun - bild 1
4 rum villa på Lagermans väg 7 Svalliden, Oskarshamns kommun - bild 2
4 rum villa på Lagermans väg 7 Svalliden, Oskarshamns kommun - bild 3
4 rum villa på Lagermans väg 7 Svalliden, Oskarshamns kommun - bild 4
4 rum villa på Lagermans väg 7 Svalliden, Oskarshamns kommun - bild 5
Tis 26 maj kl 13:00

Lagermans väg 7

Villa
Svalliden, Oskarshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
895 000 kr
110 m²
4 rum
764 m² tomt

Varmt välkomna till detta mysiga 1½-planshus beläget på Lagermans väg 7 i Svalliden. Här har ni verkligen ett ställa där ni får möjligheten att sätta er egen prägel på ett hem. Läget är optimalt vilket ger stora möjligheter att skapa ett drömhem i ett hus som är byggt i i början av 1900-talet. Varmt välkomna på visning för att påbörja planerna att förvandla detta hus till något alldeles unikt. …

Premium
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn

Januari 2026

3 rum lägenhet på Norrtornsvägen 31 Norrtorn, Oskarshamns kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Norrtornsvägen 31 Norrtorn, Oskarshamns kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Norrtornsvägen 31 Norrtorn, Oskarshamns kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Norrtornsvägen 31 Norrtorn, Oskarshamns kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Norrtornsvägen 31 Norrtorn, Oskarshamns kommun - bild 5

Norrtornsvägen 31

Lägenhet
Norrtorn, Oskarshamns kommun
Fastighetsbyrån Oskarshamn
495 000 kr
85 m²
3 rum
vån 3/3
5 587 kr/mån
5 824 kr/m²

Välkommen till Norrtornsvägen 31 - Denna gavellägenhet ligger två trappor upp på tredje våningen och erbjuder 85 välplanerade kvadratmeter för dig att sätta din egna prägel på. Här får du en fantastisk möjlighet att skapa ditt drömhem. Lägenheten ligger i HSB Brf Norrtorn 2, ett område där vi tillsammans kan skapa en trivsam boendemiljö. Oskarshamn bjuder på härliga omgivningar och närhet till…

Premium
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Södertorn, Oskarshamns kommun

Tallvägen 23

Lägenhet
Södertorn, Oskarshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
720 000 kr
61,2 m²
2 rum
vån 1/3
3 747 kr/mån
11 765 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
4 rum villa på Vinkelvägen 19 Tratten, Oskarshamns kommun - bild 1
4 rum villa på Vinkelvägen 19 Tratten, Oskarshamns kommun - bild 2
4 rum villa på Vinkelvägen 19 Tratten, Oskarshamns kommun - bild 3
4 rum villa på Vinkelvägen 19 Tratten, Oskarshamns kommun - bild 4
4 rum villa på Vinkelvägen 19 Tratten, Oskarshamns kommun - bild 5
Imorgon kl 15:00

Vinkelvägen 19

Villa
Tratten, Oskarshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
1 795 000 kr
125 + 135 m²
4 rum
819 m² tomt

Välkommen till detta välplanerade enplanshus med källare om hela 125 + 135 kvm – perfekt för dig som söker gott om utrymme både för vardag och umgänge. Huset har haft endast en ägare sedan byggåret, vilket gör att det är väl omhändertaget och erbjuder en trygg känsla. Här får du generösa sällskapsytor och en trivsam planlösning. I vardagsrummet skapar kaminen både värme och mysfaktor, och tack…

Premium
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn

December 2025

Fredriksberg, Oskarshamns kommun

Norra vägen 109

Villa
Fredriksberg, Oskarshamns kommun
Mäklarhuset Oskarshamn
2 150 000 kr
111 + 58 m²
4 rum
1 035 m² tomt
Mäklarhuset Oskarshamn
Mäklarhuset Oskarshamn
6 rum villa på Backklövervägen 3 Svalliden, Oskarshamns kommun - bild 1
6 rum villa på Backklövervägen 3 Svalliden, Oskarshamns kommun - bild 2
6 rum villa på Backklövervägen 3 Svalliden, Oskarshamns kommun - bild 3
6 rum villa på Backklövervägen 3 Svalliden, Oskarshamns kommun - bild 4
6 rum villa på Backklövervägen 3 Svalliden, Oskarshamns kommun - bild 5

Backklövervägen 3

Villa
Svalliden, Oskarshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
2 495 000 kr
162 + 31 m²
6 rum
827 m² tomt

Nu har du chansen att förvärva en hemtrevlig villa på 163 kvm, belägen på eftertraktade Backklövervägen 3 i härliga Fröjdekulla. Här möts du av en harmonisk oas där trivsel och gemenskap frodas, med naturen runt hörnet och Oskarshamns centrum inom bekvämt räckhåll. Detta inbjudande hus har ett tilltaget kök och ett rymligt vardagsrum som bjuder in till både vardagliga stunder och festliga…

Premium
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn

November 2025

Södertorn, Oskarshamns kommun
Tis 19 maj kl 11:00

Kapellvägen 7

Lägenhet
Södertorn, Oskarshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
595 000 kr
61,2 m²
2 rum
vån 1/3
3 747 kr/mån
9 722 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
Kristineberg, Oskarshamns kommun
Tor 28 maj kl 16:45

Svartehällsvägen 20

Villa
Kristineberg, Oskarshamns kommun
Svensk Fastighetsförmedling Oskarshamn
2 250 000 kr
170 + 17 m²
6 rum
500 m² tomt
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Oskarshamn
Svensk Fastighetsförmedling Oskarshamn

Oktober 2025

3 rum lägenhet på Furuvägen 20A Åsa, Oskarshamns kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Furuvägen 20A Åsa, Oskarshamns kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Furuvägen 20A Åsa, Oskarshamns kommun - bild 3
Budgivning pågår

Furuvägen 20A

Lägenhet
Åsa, Oskarshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
645 000 kr
70 m²
3 rum
vån 3/3
4 004 kr/mån
9 214 kr/m²
Plus
Balkong
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn

September 2025

Centrum, Oskarshamns kommun
Fre 15 maj kl 12:00

Köpmangatan 24B

Lägenhet
Centrum, Oskarshamns kommun
Mäklarhuset Oskarshamn
285 000 kr
30,5 m²
1 rum
vån 1/4
2 774 kr/mån
9 344 kr/m²
Hiss
Mäklarhuset Oskarshamn
Mäklarhuset Oskarshamn
Norrtorn, Oskarshamns kommun

Norrbackavägen 14

Lägenhet
Norrtorn, Oskarshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
595 000 kr
82 m²
3 rum
vån 2/3
5 527 kr/mån
7 256 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
Norrtorn, Oskarshamns kommun

Norrtornsvägen 21

Lägenhet
Norrtorn, Oskarshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
795 000 kr
86 m²
3 rum
vån 3/3
5 484 kr/mån
9 244 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn

Artiklar från Hemnet

Södertorn, Oskarshamns kommun

Stengatan 48

Lägenhet
Södertorn, Oskarshamns kommun
Fastighetsbyrån Oskarshamn
1 100 000 kr
72,4 m²
3 rum
vån 2/3
4 114 kr/mån
15 193 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Fastighetsbyrån Oskarshamn

Augusti 2025

Centralt, Oskarshamns kommun

Södra Långgatan 21B

Lägenhet
Centralt, Oskarshamns kommun
Mäklarhuset Oskarshamn
345 000 kr
30,5 m²
1 rum
vån 4/4
2 793 kr/mån
11 311 kr/m²
Balkong
Mäklarhuset Oskarshamn
Mäklarhuset Oskarshamn
3 rum lägenhet på Furuvägen 18A Åsa, Oskarshamns kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Furuvägen 18A Åsa, Oskarshamns kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Furuvägen 18A Åsa, Oskarshamns kommun - bild 3
Imorgon kl 16:00

Furuvägen 18A

Lägenhet
Åsa, Oskarshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
750 000 kr
67,3 m²
3 rum
vån 2/8
3 880 kr/mån
11 144 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn

Juli 2025

Centralt, Oskarshamns kommun

Hantverksgatan 19B

Lägenhet
Centralt, Oskarshamns kommun
Fastighetsbyrån Oskarshamn
495 000 kr
34 m²
1 rum
vån 3/3
2 671 kr/mån
14 559 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Fastighetsbyrån Oskarshamn

Maj 2025

2 rum lägenhet på Skogsvägen 5B Gröndal, Oskarshamns kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Skogsvägen 5B Gröndal, Oskarshamns kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Skogsvägen 5B Gröndal, Oskarshamns kommun - bild 3
Mån 18 maj kl 12:00

Skogsvägen 5B

Lägenhet
Gröndal, Oskarshamns kommun
Mäklarhuset Oskarshamn
795 000 kr
60,5 m²
2 rum
vån 2/2
4 035 kr/mån
13 140 kr/m²
Plus
Mäklarhuset Oskarshamn
Mäklarhuset Oskarshamn
Åsa, Oskarshamns kommun

Furuvägen 18B

Lägenhet
Åsa, Oskarshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
360 000 kr
37,5 m²
1 rum
vån 4/8
2 244 kr/mån
9 600 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn

April 2025

Södertorn, Oskarshamns kommun

Tallvägen 12

Lägenhet
Södertorn, Oskarshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
395 000 kr
48,1 m²
1,5 rum
vån 4/4
3 185 kr/mån
8 212 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn

Mars 2025

3 rum lägenhet på Furuvägen 12E Åsa, Oskarshamns kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Furuvägen 12E Åsa, Oskarshamns kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Furuvägen 12E Åsa, Oskarshamns kommun - bild 3

Furuvägen 12E

Lägenhet
Åsa, Oskarshamns kommun
Mäklarhuset Oskarshamn
790 000 kr
70 m²
3 rum
vån 3/3
4 004 kr/mån
11 286 kr/m²
Plus
Balkong
Mäklarhuset Oskarshamn
Mäklarhuset Oskarshamn

Februari 2025

2 rum lägenhet på Stengatan 40 Södertorn, Oskarshamns kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Stengatan 40 Södertorn, Oskarshamns kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Stengatan 40 Södertorn, Oskarshamns kommun - bild 3
Fre 15 maj kl 12:30

Stengatan 40

Lägenhet
Södertorn, Oskarshamns kommun
Mäklarhuset Oskarshamn
585 000 kr
59,8 m²
2 rum
vån 3/3
3 683 kr/mån
9 783 kr/m²
Plus
Balkong
Mäklarhuset Oskarshamn
Mäklarhuset Oskarshamn

Januari 2025

4 rum villa på Södra vägen 60 Svalliden, Oskarshamns kommun - bild 1
4 rum villa på Södra vägen 60 Svalliden, Oskarshamns kommun - bild 2
4 rum villa på Södra vägen 60 Svalliden, Oskarshamns kommun - bild 3

Södra vägen 60

Villa
Svalliden, Oskarshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
1 950 000 kr
82 m²
4 rum
2 070 m² tomt
Plus
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn

November 2024

Åsa, Oskarshamns kommun

Furuvägen 18B

Lägenhet
Åsa, Oskarshamns kommun
Fastighetsbyrån Oskarshamn
1 075 000 kr
95,4 m²
4 rum
vån 3/8
3 948 kr/mån
11 268 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Fastighetsbyrån Oskarshamn

September 2024

Rödsle, Oskarshamns kommun

Cedströms väg 11

Villa
Rödsle, Oskarshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
2 200 000 kr
148 m²
5 rum
945 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn

Augusti 2024

Södertorn, Oskarshamns kommun

Tallvägen 6

Lägenhet
Södertorn, Oskarshamns kommun
Mäklarhuset Oskarshamn
450 000 kr
48,1 m²
1 rum
vån 4/4
3 177 kr/mån
9 356 kr/m²
Balkong
Mäklarhuset Oskarshamn
Mäklarhuset Oskarshamn
Orrängen, Oskarshamns kommun

Ugglevägen 19

Villa
Orrängen, Oskarshamns kommun
Mäklarhuset Oskarshamn
2 350 000 kr
88 + 88 m²
5 rum
904 m² tomt
Uteplats
Mäklarhuset Oskarshamn
Mäklarhuset Oskarshamn
Södertorn, Oskarshamns kommun
Tis 26 maj kl 17:00

Rönnåsavägen 14

Villa
Södertorn, Oskarshamns kommun
Mäklarhuset Oskarshamn
2 475 000 kr
105 + 129 m²
4 rum
1 049 m² tomt
Mäklarhuset Oskarshamn
Mäklarhuset Oskarshamn
2 rum lägenhet på Köpmangatan 26B Centrum, Oskarshamns kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Köpmangatan 26B Centrum, Oskarshamns kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Köpmangatan 26B Centrum, Oskarshamns kommun - bild 3

Köpmangatan 26B

Lägenhet
Centrum, Oskarshamns kommun
Mäklarhuset Oskarshamn
595 000 kr
46 m²
2 rum
vån 2/3
3 680 kr/mån
12 935 kr/m²
Plus
Balkong
Mäklarhuset Oskarshamn
Mäklarhuset Oskarshamn
Oskarshamn, Oskarshamns kommun

Skogsvägen 5A

Lägenhet
Oskarshamn, Oskarshamns kommun
Svensk Fastighetsförmedling Oskarshamn
699 000 kr
81,5 m²
3 rum
vån 2/2
4 743 kr/mån
8 577 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Oskarshamn
Svensk Fastighetsförmedling Oskarshamn

Maj 2024

1 rum lägenhet på Fridhemsgatan 7, 116 Oskarshamn, Oskarshamns kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Fridhemsgatan 7, 116 Oskarshamn, Oskarshamns kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Fridhemsgatan 7, 116 Oskarshamn, Oskarshamns kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Fridhemsgatan 7, 116 Oskarshamn, Oskarshamns kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Fridhemsgatan 7, 116 Oskarshamn, Oskarshamns kommun - bild 5

Fridhemsgatan 7, 116

Lägenhet
Oskarshamn, Oskarshamns kommun
Fastighetsbyrån Oskarshamn
898 000 kr
36 m²
1 rum
vån 2/4
3 348 kr/mån
24 944 kr/m²

På centralt och attraktivt läge i Oskarshamn har gamla Folkhögskolan renoverats om till smakfulla bostadsrätter i sekelskiftesstil. Här har du nu möjlighet att förvärva en inflyttningsklar lägenhet i toppskick! På andra våningen kan vi nu presentera en superfin enrummare med en mycket gedigen uteplats. Här erbjuds ett stilrent kök från Vedum, plats för sängmöbel samt även ett rymligt badrum. …

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Fastighetsbyrån Oskarshamn

September 2023

Centralt, Oskarshamns kommun

Varvsgatan 9

Övrigt
Centralt, Oskarshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
5 800 000 kr
476 m²
1 345 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn

Visar 51 - 89 av 89

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet