Logotyp av Fastighetsbyrån Oskarshamn
Logotyp av Fastighetsbyrån Oskarshamn

Fridhemsgatan 7, 116

Oskarshamns kommun

Visa på karta

898 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    36 m²
    Våning
    2 av 4, hiss finns
    Avgift
    3 348 kr/mån

Förening
BRF Gammelgården Oskarshamn
Pris/m²
24 944 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
På centralt och attraktivt läge i Oskarshamn har gamla Folkhögskolan renoverats om till smakfulla bostadsrätter i sekelskiftesstil. Här har du nu möjlighet att förvärva en inflyttningsklar lägenhet i toppskick! På andra våningen kan vi nu presentera en superfin enrummare med en mycket gedigen uteplats. Här erbjuds ett stilrent kök från Vedum, plats för sängmöbel samt även ett rymligt badrum. Bostadens läge ger dig möjlighet att njuta av både stadens puls och den natursköna omgivningen. De ligger dessutom nära stadskärnan, vilket gör det enkelt för dig att ta del av stadens utbud av butiker, restauranger och kultur. Det här är den perfekta möjligheten för dig som söker en modern och bekväm bostad med stilfull design, högsta kvalitet och närhet till både stadsliv och natur! Varmt välkommen att kontakta mig för mer information och för bokning av visning.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Gammelgården Oskarshamn

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling